Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

10 סיבות למה האייפון הוא הסמארטפון הטוב ביותר

מרק10
שימו לב! השרשור הזה בן 1971 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המגנים האלה מסורבלים ומנפחים את המכשיר. הם טובים בעיקר בהגנה על טלפונים בתוך תיק, ולכן הם בשימוש בעיקר אצל נשים.

בעבר השתמשתי בנרתיק מסוג זה תקופה קצרה, כאשר מצאתי בתיק שלי כיס שמנע ממפתחות לשרוט את הטלפון עברתי לנרתיק סיליקון ומגן מסך.

נשי זה הגברי החדש. תמשיכו ליהנות מהמגן המטופש הזה על המסך שלא מגן על כלום, נסדק בקלות, מפריע לאצבעות, ופוגע באיכות הצפייה.

בטלפונים בעלי גב פריק מוצעים לכל דורש גבים ייעודיים עם ספר, שמספקים בדיוק את אותה מידת הגנה למסך במינימום תוספת לעובי.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 251
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא כתבתי נשי. כתבי שנשים משתמשות בזה - וזאת בגלל דרך הנשיאה השונה: גברים מחזיקים את הטלפון בכיס, נשים בתיק, בדרך כלל בכיס הקדמי הקטן יחד עם המפתחות. זקנים בנרתיק על החגורה.

אישית היה לי נרתיק כזה תקופת מה, ומצאתי אותו מאוד לא נוח. בינתיים כבר מספר שנים אני משתמש בנרתיק סיליקון לגב המכשיר + מגן מסך מזכוכית, וכך גם שלושת הבנים שלי, והסידור פועל (סה"כ סד"ג של 25-30 שנות מכשיר) חוץ מאשר מכשיר אחד שנפל על הפינה (חצי מסך איבד את הרגישות, כולל הכפתורים הרכים - אבל עם איזו אפליקציה שעקפה את הבעיה הוא שימש את בעליו עוד קרוב לשנה). מכשיר נוסף רוסק למרות שהיה לו כיסוי מעל המסך, פשוט מישהו הטיס אותו מהיד של הבן שלי בקשת בליסטית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה המגן האולטימטיבי לסמארטפונים באשר הם:

IMG_1968.jpg

המכשיר עטוף ב2 מסגרות אלומיניום בניהן מעטפת גומי, מהודקות אחת לשניה עם 6 ברגי אלן.

למסך ולמצלמה יש זכוכית גורילה נוספת.

שקע אזניות וטעינה מוגנים במכסה מתכתי עם ציר.

אם אתה הולך עם זה בתיק, שים לב שאין לך שם כל מיני דברים עדינים שעלולים להישבר.

אם אתה שם את זה בכיס של הג'ינס, תיזהר שאתה יושב שלא תשבור בטעות את האגן.

מכנסי דגמ"ח? תיזהר לא לרוץ אחרת במקרה הטוב זה יקרע את הכיס ויעוף על מישהו, במקרה הרע תישבר לך הפיקה של הברך.

פונקציה בטיחותית נוספת שלא מאפשרת לך להשתמש בטלפון ברכב בכלל - לא קיימת זרוע שיכולה לשאת את המשקל הזה.

הכיסוי הופך את הסמארטפון לכלי רב שימושי. ניתן לדפוק איתו מסמרים, לפתוח איתו בקבוקי בירה, ידית להוקי שולחן, הגנה עצמית, לשבור איתו חלון של אוטובוס במקרה חירום, ועוד.

בתמונה המצורפת רואים סמסונג גלקסי 3 (אפשר גם עם אייפון) ששימש למטרות אלו.

צחוק בצד, כשהוצאתי את המכשיר מהכיסוי הזה, אחרי 3 שנים של התעללות בלתי פוסקת, הוא היה במצב חדש ונמכר בקלות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשי זה הגברי החדש. תמשיכו ליהנות מהמגן המטופש הזה על המסך שלא מגן על כלום, נסדק בקלות, מפריע לאצבעות, ופוגע באיכות הצפייה.

בטלפונים בעלי גב פריק מוצעים לכל דורש גבים ייעודיים עם ספר, שמספקים בדיוק את אותה מידת הגנה למסך במינימום תוספת לעובי.

תקנה מדבקת מסך איכותית(איכותית = מדבקת NILLKIN שעולה 7.5 דולר) לא תסבול משום דבר מהדברים הללו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגנים האלה מסורבלים ומנפחים את המכשיר. הם טובים בעיקר בהגנה על טלפונים בתוך תיק, ולכן הם בשימוש בעיקר אצל נשים.

בעבר השתמשתי בנרתיק מסוג זה תקופה קצרה, כאשר מצאתי בתיק שלי כיס שמנע ממפתחות לשרוט את הטלפון עברתי לנרתיק סיליקון ומגן מסך.

אצלי הטלפון עם מגן סיליקון שקוף ודק ומגן זכוכית, עוד לא קרה לו כלום, למרות שהוא בתיק עם מפתחות (למען הסר ספק, אני גבר :lol:). מרגיש מעולה ביד וממש נוח לשימוש עם הגנה כזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה מדבקת מסך איכותית(איכותית = מדבקת NILLKIN שעולה 7.5 דולר) לא תסבול משום דבר מהדברים הללו.

מעולם לא סדקתי/שברתי מסך. למה שאזדקק לתוספת הזאת?

העיקר שבשרשורים אחרים ממליצים להימנע ממראה פנורמית.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הייתי בדעה הזו של "אני לא סדקתי אף פעם מגן זכוכית", ואפילו זכוכית של ניקלין לא נוחה כמו בלי הזכוכית, ואופס - כאשר טפלתי ברכב, המכשיר היה בכיס. המכשיר לא נפל, והמסך נסדק.

למען גילוי נאות: לבשתי מכנסים לא צמודים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שגם אני לא סובל כיסויים.

ברמה שאני מקליד הרבה יותר לאט אם יש כיסוי עליו.

מרגיש לי שמן מדי ולא טבעי.

כשהיה חדש, הדבקתי עליו סקין כלשהו שהיה מתחלף כל כמה חודשים בשביל הגיוון.

עכשיו, כשההחלפה הולכת וקרבה, הוא עירום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי את זה בלייב ברכב ואני זוכר שחשבתי לעצמי שלא שמעתי המון זמן כזו ערימה של שטויות

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי את זה בלייב ברכב ואני זוכר שחשבתי לעצמי שלא שמעתי המון זמן כזו ערימה של שטויות
בינתיים עובד.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולם לא סדקתי/שברתי מסך

גם אני חשבתי ככה, עד שלא קיבלתי טלפון מהעבודה.

אז זה משום מה התחיל להישבר :roll:

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הכל טוב ויפה עד שהוא יפיל את זה ויצטרך להחליף מסך.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...