Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיוויק 5 דלתות 2013 או טויוטה אוריס 2013

oritle777
שימו לב! השרשור הזה בן 4058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתלבטת מאד בין שתי המכוניות. מדובר במכונית חדשה. לסיוויק יש הנחה יפה. מדובר בדגם קומפורט. לאוריס אין הנחה. האוריס יותר מאובזרת (מסך מגע, בלוטות', מצלמת רוורס, מראות חשמליות). לסיוויק אין מצלמת רוורס, בלוטות' או מראות חשמליות. אין לה צג מגע. הסיוויק עם מנוע 1800 אוט' האוריס עם מנוע 1600 7 הילוכים.

בסיוויק החלון האחורי כאילו נחצה לשניים. קצת מפריע לי. באוריס הוא פשוא ממש צר וקטן...

מה אתם אומרים?

הרכב מיועד בעיקר לנסיעות בעיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאוריס אין 7 הילוכים אלא גיר רציף עם אינסוף הילוכים.

זאת באמת התלבטות קשה אבל נראה לי שאני באופן אישי הייתי בוחר באוריס. ואם מדובר ברכב שמיועד בעיקר לנסיעות עירוניות, אז כנראה שגם באוריס ההיברידית.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאוריס אין 7 הילוכים אלא גיר רציף עם אינסוף הילוכים.

זאת באמת התלבטות קשה אבל נראה לי שאני באופן אישי הייתי בוחר באוריס. ואם מדובר ברכב שמיועד בעיקר לנסיעות עירוניות, אז כנראה שגם באוריס ההיברידית.

לאוריס יש תיבה רציפה, עם אופציה ל-7 מהירויות.

אני חושב שמדובר בשני רכבים טובים, עם יתרון לסיוויק, אבל יש אופציות יותר טובות בשוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאוריס יש תיבה רציפה, עם אופציה ל-7 מהירויות.

אני חושב שמדובר בשני רכבים טובים, עם יתרון לסיוויק, אבל יש אופציות יותר טובות בשוק.

ה7 מהירויות הן לא יותר מצעצוע מיותר, מניסיון.

אישית הייתי הולך על הסיוויק בגלל שלדעתי היא גם יותר יפה בעין, גדולה יותר ותשמור היטב על הערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההבדל במחיר? מסך מגע זה לא פרמטר כי ניתן לקנות בנפרד.

הסיוויק פחות יפה אבל תשמור כנראה על המחיר יותר טוב.

ההבדל במחיר 6000 ש"ח. הסיוויק יותר זולה. ממה לגבי שדה הראיה מאחור, מישהו יודע? נראה לי בעייתי ממש בשני הרכבים....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...