Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי (אפילו קטן) ב 20 אלף ???

gaiv
שימו לב! השרשור הזה בן 7158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש ברושתי 20 אלף שקל, והייתי רוצה לרכוש רכב בסכום הזה, הפרפטרים החשובים הם:

רכב אמין שהאחזקה הכללית שלו לא יקרה.

רכב טוב כמו שאומרים, בבקשה אל תציעו לי סובארו משום שזה רכב מאוד גניב באיזורי !!!

ומזדה 323 משום שבסכום הזה עדין לא ראיתי רכב טוב למכירה.

אז על איזה רכב היתם ממליצים ????

*חשבתי על סקודה פליסיה/new ???

רכב מתקדם יחסית ונמצא בתקציב שלי.

-----------------------------------------------------

רכב צריך לשרת אותנו ולא אנחנו את הרכב... "ות'חשבו על זה..."

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ממליץ לך על הפליסיה "מנסיון אישי"

אבל אפשר לקחת בחשבון גם פרד פיאסטה

או פיאט פונטו

אבל הסקודה נותן תמורה יותר טובה לכסף

וגם שנתון די גבוה יחסית למתחרות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מעדיף רכב קצת יותר גדול מפורד פיאסטה או פונטו (שזה פיאט וזה אומר...) , כמו שאמרתי סקודה ניו פליסיה (גרסת הדיזל הינה מוצלחת???), ו... רכבים אחרים...

אז איזה רכב כדאי????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מה שאתה מחפש זה אמינות ואחזקה כללית זולה, כדאי שתתחיל לבדוק בכיוון של סוויפט או שרייד. לא מכוניות "טובות", אבל בהחלט אמינות. מסוג הרכבים שנוסע ונוסע בלי להתקלקל, וגם שהוא מתקלקל, העלות בדרך כלל לא גבוהה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב טוב כמו שאומרים, בבקשה אל תציעו לי סובארו משום שזה רכב מאוד גניב באיזורי !!!

ומזדה 323 משום שבסכום הזה עדין לא ראיתי רכב טוב למכירה.

אז על איזה רכב היתם ממליצים ????

*חשבתי על סקודה פליסיה/new ???

רכב מתקדם יחסית ונמצא בתקציב שלי.

זרוק מבט על החתימה שלי... אני דווקה חושב שזה יכול להתאים לך...

אם ניראה לך- ה"פ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי לאנסר אוטומטית 92

הונדה סיויק 93 1400 ידני

או סובארו די אל 94 אוטומט מאובזרת

דיהוו רייסר ממליץ לך בחום

פורד סיירה

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש רכב אמין, שרייד הוא רכב מעולה ללא ספק (יש לאחי רכב כזה), אבל הוא קטן מדי!, למשפחה, כמון כן גם הסוזוקי.

אני מחפש רכב אמין, לא משנה לי אוטו' או רגיל (עדיפות על רגיל עקב עליות נמוכות יותר גם במחיר הרכב וגם באחזקה).

לגבי סובראו DL הוא רכב מעולה ואמין בעל אחזקה לא יקרה (פרט לביטוח), אבל הוא רכב מאוד גניב (גבנו לשכן שלי כזה לא מזמן).

חיפשתי מזדה 323 (אמרו לי שזה רכב טוב), אבל זה בלי אפשרי כמו שאי אפשר למצוא קורולה 93 ידני במצב טוב :x !

לגבי האופל אני מחפש רק 1.6 מכיון ש1.4 חלש מדי (אני גר בצפון ויש באיזורי הרבה עליות!!).

לגבי קורסה 1.4 ידני אשמח לקבל חוות דעת אם זה רכב "מוצלח"???

*אז נשארתי עדיין בלי רכב (וסוג), ואני תקוע בבית !!!

אז איזה רכב שווה????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הקורסה, מדובר ברכב הרבה יותר אמין מהאסטרה וכמעט ולא מתקלקל אבל המחיר שלו, יחסית לאסטרה, הרבה יותר גבוה...

The New Opel Astra :grin: Trust Your Eyes

www.opel.de

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממתי הקורסה יותר יקרה מהאסטרה? איפה אתה חי?

תסתכל במחירון של לוי יצחק ותשווה, תראה כמה עולה קורסה שנת 94 וכמה עולה אסטרה מאותה שנה...:lol:

בפעם הבאה תעשה קצת שיעורי בית לפני שאתה נדחף....

www.opel.de

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציינת שאינך מעוניין בשרייד, מכיוון שהוא יותר מידי קטן, אם כך אולי כדי שתשקול אפלאוז. האפלאוז הישנות עם הקרבורטור צורכות דלק רב יחסית, אולם אם תמצא אפלאוז עם מנוע הזרקה, במצב טוב אני חושב שכדי לך לשקול גם אותה, בס"הכ רמת האמינות דומה לשרייד.

חשוב שתבדוק אם ברדיאטור מילאו מים או נוזל קירור - המנוע של האפלאוז מאוד רגיש למים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התקציב והציפיות מהרכב הרכב שבמת יתאים לך מכל רכב אחר זה סובארו לאונה

ואתה לא תצתער על הקניה הזאת ואם כבר תלך על האוטו כך את הידנית הבדל שמים וארץ בין האוטומט לידני האוטומט עגלה רצינית הידני בעל האצה מהירה הרבה יותר!!!!! בנוסף אוכל קצת בפחות דלק בשר למזגן הוא טוב מאד אצלי לפחות זה כך המזגן מקפיא עד כדי כך שאני נאלץ לחבות אוטו אחרי נסיעה של שעה כי הטמפרטורה ברכב הופכת להיות ממש נמוכה.

בקשר לגניבה אי אפשר למנוע את זה זה גונבים גם מכוניות אם מערכות הכי משוכללות שה יש

מ השכן אתה יכול לעשות זה לשים קודן אם שני ניתוקים למשל הצתה וסטראטר+לשים אזקעה לא צריך משהו מאד משוכלל אם כבר יחליטו לגנוב אותה הגנבים יראו את הנורה של העזקה ואת הקודן מהבב

הםי חשבו מספר פעמים לפני שה יחליטו לגנוב בנוסף לכל זה אם אתה באמת רוצה לעשות עבודה קשה לגנבים שים גם מנעול להגה ומנעול לגיר

לדעתי זה מספיק וזה ירחיק את הגנבים

http://photos.walla.co.il/sagishu <--אלבום תמונות של הרכב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תביא לפה את המחירים ואל תיקח לי את הדגם הכי מתקדם לאותה שנה של קורסה ואת הדגם הכי פשוט של אופל אסטרה.

תסתכל על המחיר של קורסה 5 דלתות מול אסטרה 5 דלתות כששתיהן עם אותן תוספות (מזגן) ואותו גיר (רגיל), אגב המחירים נכונים ל 1/10/2004 :

קורסה 1.4 שנת 1994, גיר ידני ומזגן ----> 21000

אסטרה 1.4 שנת 1994, גיר ידני ומזגן ----> 14700

www.opel.de

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...