Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה קורה עם האתר הזה vix?

שימו לב! השרשור הזה בן 3495 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סופסוף קצת מידע. הגיע הזמן.

דבר שני- אוטוסטור נכבד, למה לעזאזל אתם מוכרים טרטל וקס תחת אותה קורת גג עם דודו ג'וס וכמיקל גייז?

דבר שלישי- ויקס הם מנותני החסות של הפורום ויכולים לפרסם תוכן שיווקי. מה האפשרות שתצתרף לחשבון שלהם באתר ותפרסם את הגעת המוצרים כאן? נראה לי שיש פה יותר לקוחות מעמוד הפייסבוק שלכם :wink:

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 940
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מוכרים טרטל ווקס כי הם פונים לכל קהל הלקוחות בתחום. ותתפלא אם תאהב את זה או לא,בין אם זה או לא נכון : יש אנשים שבשבילם אין תחליף לטרטל ווקס או כל מוצר אחר שלנו הראה לא הגיוני להשתמש בו בעידן המפותח של הדייטילינג כיום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נגעתי בטרטל וקס גם שהתחום לא היה מפותח. (כמה עשורים אחורה) לרוב זה היה אוטוגלים וקארפלן.

אבל מסכים שצריך לפנות לכל קהל הלקוחות. למה? כי זה מקור פרנסה שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5k עוקבים בפייס לא הולכים ברגל.

בטח, פדלאות כולם עם אוטו.

מזכיר לי את התמונה של מתנדבים באפריקה מחלקים את הלייקים שאנשים נתנו לטובת הסיוע

וכמה כבר אפשר להרוויח על וקס שעולה 30 ש"ח ונמכר בכל חור? במיוחד מול וקס שעולה 150

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אבקש מ- VIX שיפרסמו כאן. בכל מקרה - אנחנו נפרסם בעמוד הפייסבוק שלנו כמו שאנו עושים עם כל מוצר חדש, מוצר שחזר למלאי או מבצע מיוחד.

לגבי Turtle Wax, אנחנו מוכרים אך ורק מוצרים איכותיים, מי שמכיר אותנו יודע שאנחנו לא מוכרים מוצרים "שמרגישים רע", מוצרי מדבקה וכו', אבל Turtle Wax זו בכל זאת חברה גדולה ומוכרת, חלק ממוצריה עושים את העבודה - וכן - יש גם לא מעט לקוחות שמסתפקים בווקס ב- 40 שקלים ולא מתלהבים מווקס ב- 400 שקלים - וגם להם אנחנו נותנים שירות, ודואגים למלאי ועדכונים וכל מה שצריך. תמיד צריך לזכור שלא כל האנשים דומים, ולא כולם אוהבים את אותו הדבר - מבחינתנו כל לקוח ראוי לשירות מלא ואכפתיות בין אם הוא רוכש תרסיס מחדש פלסטיק ב- 29 שקל או ב- 89 שקל. יש לנו כמה וכמה לקוחות נאמנים מאוד שקניה שלהם מסתכמת בכל פעם בעשרות שקלים וכוללת מוצרים של Turtle - ואנחנו שמחים לתת להם שירות. אגב, בין למכור Turtle Wax לבין למכור שמן מנוע של Prestone יש הבדל עצום - ואני בטוח שאתה מבין למה אני מתכוון.

בכל מקרה - צר לי חברים שאיני יכול להגיב עוד, ראשי הפורום לבטח ימחקו תגובות נוספות שלי (בהצדקה כמובן) ולכן אתם מוזמנים להעלות כל שאלה, בקשה, הערה וכל דבר בעמוד הפייסבוק שלנו, באמצעות הדואר האלקטרוני וכמובן בטלפון.

המשך לילה טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

הבטחתי לעדכן, אבל האמת קצת שכחתי, אבל למזלי באיחור של 4 ימים בלבד (ואין לי את היוזר של VIX, אז דרך היוזר שלי)

אז לפני 4 ימים סוף סוף, הגיע המשלוח המיוחל של CG לישראל ולמדפים.

המשלוח כולל את כל המוצרים שמפורסמים אצלנו באתר - מלבד כלי העבודה (כרגע חסר: מברשת רב תכליתית Chemical Guys The Goat, כפפת צמר סינטטי Chemical Guys Premium Extra, מטלית מיקרופייבר מקצועית רכה Chemical Guys ומגבת מיקרופייבר לייבוש Chemical Guys Wooly). שימו לב שיש כמה מוצרים שהתרגלנו אליהם, אבל כרגע ירדו מקו המוצרים בארץ - והם גם הורדו מהאתר.

בנוסף, המשלוח כולל כמה מוצרים חדשים, ביניהם:

Chemical Guys Glass and Window Waffle Weave Towel

Chemical Guys Workhorse Yellow Professional Grade Microfiber Towel

Chemical Guys Workhorse Green Professional Grade Microfiber Towel

Chemical Guys Workhorse Blue Professional Grade Microfiber Towel

Chemical Guys Green Apple Premium Air Freshener

Chemical Guys Lemon Lime Scent Premium Air Freshener

Chemical Guys Diablo Gel Wheel & Rim Cleaner

Chemical Guys EcoSmart-RU Waterless Car Wash & Wax

Chemical Guys InnerClean Interior Quick Detailer & Protectant

Chemical Guys JetSeal Matte Sealant and Paint Protectant

Chemical Guys Clay Bar Gray Medium

Chemical Guys Clay Bar Blue Light

המוצרים החדשים יעודכנו באתר בימים הקרובים.

בנוסף, מבשם האוויר Stripper מוצע כעת באריזת 473 מ"ל בלבד.

עדכון נוסף נוגע לגבי המחירים. לצערינו נרשמה עליה קלה בכמה מוצרי מפתח ביניהם:

שמפו Chemical Guys Mr Pink wash

תרסיס החלקה מקצועי Chemical Guys Luber

תרסיס ניקוי כללי +Chemical Guys All Clean

לעומת זאת, נרשמה ירידת מחיר בכמה מוצרים חשובים לא פחות, ביניהם:

מחדש פלסטיק Chemical Guys G6 Hyper Coat

נוזל הברקה סופי Chemical Guys Hybrid V7

אוטם צבע Chemical Guys Jet Seal 109

גלייז Chemical Guys Black Light

ווקס משחה Chemical Guys Pete's 53 Wax

מחדש פלסטיק חיצוני Chemical Guys Bare Bones

תרסיס דיטיילר לצבע מט Chemical Guys Meticulous

קרם טיפוח עור Chemical Guys Leather Conditioner

ג'ל לחידוש צמיגים וגומיות Chemical Guys

ווקס קרנובה נוזלי Chemical Guys Extreme Depth

שמפו לצבע מט Chemical Guys Meticulous

תרסיס ווקס מהיר Chemical Guys InstaWax

ווקס נוזלי Chemical Guys Vintage Butter Wet

פלסטלינה שחורה 100 גרם Chemical Guys (כמו כן, הפלסטלינה הכחולה והאפורה החדשות במחיר החדש)

מחיר מבשמי האוויר עלה בחלקם וירד בחלקם - ובסה"כ התייצב על 52 שקלים באופן אחיד עבור כל מבשמי האוויר - מלבד ה- Stripper.

כל המוצרים זמינים בחנות לרכישה דרך האתר או בחנות עצמה. ואני מאמין שחנויות נוספות שמכרו CG קיבלו\יקבלו את המוצרים גם כן.

שבוע טוב לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלונים בינתיים אין. אולי יהיה כמה בודדים של האנידוו בהמשך. גם אני ממתין לעדכון.

קפצתי לביקור היום, בהחלט היה נחמד לראות את הליין על המדפים.

התחדשתי בMR PINK, האנידוו, נטורל שיין, ותכשיר משולב ניקוי וקונדישנר לעור.

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3495 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...