Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם בטוח לטוס עם חברה תורכית/ירדנית?

psychuil
שימו לב! השרשור הזה בן 4032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנחנו שוקלים חופשה ואחת האפשרויות היותר זולות לטיסות כוללות טיסה עם Turkish Airlines עם עצירה באיסטנבול. עכשיו זכור לי על איזה סיפור שאנשי עסקים עברו בדיקת נקבים בטורקיה סתם כי הם ישראלים כשהם היו צריכים להחליף לטיסה הסופית שלהם.

אז האם זה בטוח לישראלים לעבור באיסטנבול ובכללי לטוס עם התורכים?

כמו כן, היו כמה טיסות זולות למדי של Royal Jordanian, אני מתאר לעצמי שזה בכלל לא בא בחשבון, נכון?

מה זה החיים לעומת עקיפה טובה? :borg:

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OK. ירד נושא הטיסה מעל מדינות עוינות. עכשו נכנסים שני גורמים" מחיר וזמן.

טיסה ישירה תהיה תמיד הקצרה ביותר. השאלה היא אם בשביל לחסוך כמה עשרות דולארים אתה מוכן להסתבך עם קונקשנים, סיבובים (תחשוב על הארכת הדרך בטיסה דרך עמאן) ולשרוף שעות בשדות תעופה בדרך. אישית הייתי מעדיך להמנע מכך - עוד כמה שעות ביעד שוות את הפרש המחיר.

לי היה דבר נחמד בשנה שעברה - נסעתי לניס על חשבון חברהמסויימת, הטיסה הלוך היתה דרך פריס וארכה, כולל קונקשן די ארוך והתרוצצות ארוכה ב-CDG כ-11 שעות. בדרך חזרה טסתי בטיסה ישירה - אמנם במטוס שנראה כמו אוטובוס של אגד - אבל רק 4 שעות. וכיון שיש טיסות ישירות רק 3-4 פעמים בשבוע והייתי צריך להמתין יום לטיסה - אותה חברה שילמה לי עוד לילה במלון (מפואר במיוחד).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בין טיסה ישירה לעצירה זה מעל 100 דולר. ומשהו כמו שעתיים לחכות לקונקשן שזה ממש לא קריטי.

שוב, השאלה היא האם זה בעיה לעבור בקונקשן בטורקיה, אף אחד עוד לא ענה על זה \:

מה זה החיים לעומת עקיפה טובה? :borg:

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכור לי על איזה סיפור שאנשי עסקים עברו בדיקת נקבים בטורקיה סתם כי הם ישראלים.

זכורים לי הרבה סיפורים על תיירים שעברו שבעה מדורי גיהנום בנתב"ג רק בגלל שהם לא ישראלים, אז מה?

"הטורקים" האלה הם חברת התעופה השניה בגודלה בארץ... תסיק את המסקנות המתבקשות לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחודש אוקטובר האחרון טסתי לתאילנד דרך איסטנבול עם טורקיש אירליינס. הטיסה הייתה מצויינת וזמן ההמתנה לטיסת ההמשך באיסטנבול היה נעים. לא חשנו כל איום על הבטחון האישי בזמן שהותנו בנמל התעופה אתאטורק באיסטנבול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחודש אוקטובר האחרון טסתי לתאילנד דרך איסטנבול עם טורקיש אירליינס. הטיסה הייתה מצויינת וזמן ההמתנה לטיסת ההמשך באיסטנבול היה נעים. לא חשנו כל איום על הבטחון האישי בזמן שהותנו בנמל התעופה אתאטורק באיסטנבול.

מקווה שהמושבים היו בסדר :wink:

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שעובד בשדה תעופה

יש ביום 4 טיסות טורקיש מפוצצות עם ישראלים 98 אחוז קונקשנים.

ואותו דבר גם ברויאל , עם הירדנים טסים בעיקר לתאילנד ולמזרח ולקולומבו (סרי לנקה - גלישה וכאלה...)

זה לא מה שהיה לפני 20 שנה.

ואם אתה חושב לטוס עם טורקיש תנסה לבדוק גם פגסוס... חברה לא רעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בין טיסה ישירה לעצירה זה מעל 100 דולר. ומשהו כמו שעתיים לחכות לקונקשן שזה ממש לא קריטי.

שוב, השאלה היא האם זה בעיה לעבור בקונקשן בטורקיה, אף אחד עוד לא ענה על זה \:

יש לארקיע טיסות מוזלות לאמסטרדם, תנסה לבדוק שם.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה עלה?

אני טסתי לתאילנד עם קטאר איירליינס, אבל בשביל זה היינו צריכים ליסוע לעמאן..:-D

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רויאל ג'ורדניאן נחשבת לחברת תעופה טובה בהחלט למיטב ידיעתי.

טורקיש - פחות.

בשני המקרים קח בחשבון שבטיסת ההמשך השכנים במושבים לידך יהיו מכל המזרח התיכון :|

אם יש טיסה ישירה במאה דולר יותר אז לך על זה.

יותר זמן ביעד, מגיעים יותר רעננים, והרבה הרבה פחות סיכוי לאבדן המזוודות.

וגם יותר בטוח - פחות המראות ונחיתות (שהן כידוע החלק הכי מסוכן בטיסה)

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיסה עם RJ צריכה להכפיל את זמן הטיסה - כיון שטסים מזרחה ואז חוזרים מערבה (כמעט מעל נתב"ג) ולזה צריך להוסיף את זמן ההמתנה בעמאן. בעבר RJ נחשבה בעייתית מבחינת בטיחות, אין לי מושג מה מצבה היום.

אישית כלל לא הייתי מהסס להוציא עוד $100 לטובת KLM או אלעל (שמפעילה גם טיסות מוזלות במותג סאנדור), או החברות המוזלות - ארקיע וטרנסאויה-הולנד. אנימוכן לשלם עוד $100 ולשבת שעתיים פחות בקופסת הסרדינים ולחסוך את שריפת הזמן בקונקשן, כולל ההתרוצצות ובדיקת הביטחון הנוספת שיכולה להיות עניין מלחיץ (קרה לי בפרנקפורט שבגלל עומס ועיכוב בביטחון כמעט הפסדתי קונקשן).

החסרון היחיד שאני מוצא בטיסה עם חברה ישראלית לאמסטרדם הוא שהמטוסים חונים תמיד בשער המרוחק ביותר וצריך לעשות דרך ארוכה על ה-people movers, מצד שני הנסיון הקטן שלי שם הוא שגם אחרי המרחק הגדול והתור בפספורטים צריך לחכות עוד שעה למזוודות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני טסתי בינואר למזרח הרחוק עם "טורקיש אירליינס"

הם פשוט מדהימים נותנים יחס טוב ושירות מעולה

הייתה לי עצירה באיסטנבול לא רואה בכך שום בעיה

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...