Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היחידה לאבטחת משרד הביטחון-מי מכיר/שמע?

omerroz
שימו לב! השרשור הזה בן 4051 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע הבא אני מסיים את הפסיכומטרי הנוראי סוף סוף...

התחלתי לגשש אחר עבודה לשנה-שנה וחצי הקרובות, לפני שאני אתחיל ללמוד.

בהתחלה חשבתי על קורס אחיד, ירדתי מהעסק, הדרישות כושר גופני שלהם גבוהות מדי בשבילי.

שלחתי קורות חיים למודעת דרושים שמפורסמת ברחבי האינטרנט, "היחידה לאבטחת משרד הביטחון". לפי מה שכתוב במודעה ולפי הבחורה שחזרה אלי מהם, זאת חברת קבלן שעובדת במשרד הביטחון ומאבטחת כל מני משלחות, מתקנים וכ'ו, ויש להם צוות אבטחת אישים, השכר נשמע לא רע, (איזור ה33 לשעה), והעבודה עצמה נשמעת מעניינת. צריך לעבור קורס 6.5 שבועות.

מצד שני דיברתי גם עם חברת מיקוד, שמציעים עבודה של אבטחת מתקן בנתב"ג, בשכר של 33.5 לשעה, היתרון פה זה שהעבודה מוגדרת כמועדפת. עוברים קורס מלמ"ב של שבועיים. דרישות הכושר של 2 החברות זהות.

רציתי לשאול אם מישהו מכיר את היחידה לאבטחת משרד הביטחון, והאם העבודה באמת מעניינת כמו שהיא נשמעת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבור קורס של 6.5 שבועות השכר הוא 33 ?? מוזר.

אבטחה זה משעמם, נקודה. אם אתה מחפש אקשן אז תצטרף למשטרה.

אם אתה מחפש שכר גבוה ולחסוך ללימודים אז אבטחה זה מקום טוב.

ב33 שעתי, בכמות מספקת של שעות ניתן להגיע גם ל10-11K חודשי.

ציינת את מענק העבודה הנדרשת שמתווסף לך.

אפשר בשנה וחצי לחסוך ללימודים ולמחייה עבור כל התואר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע הבא אני מסיים את הפסיכומטרי הנוראי סוף סוף...

התחלתי לגשש אחר עבודה לשנה-שנה וחצי הקרובות, לפני שאני אתחיל ללמוד.

בהתחלה חשבתי על קורס אחיד, ירדתי מהעסק, הדרישות כושר גופני שלהם גבוהות מדי בשבילי.

שלחתי קורות חיים למודעת דרושים שמפורסמת ברחבי האינטרנט, "היחידה לאבטחת משרד הביטחון". לפי מה שכתוב במודעה ולפי הבחורה שחזרה אלי מהם, זאת חברת קבלן שעובדת במשרד הביטחון ומאבטחת כל מני משלחות, מתקנים וכ'ו, ויש להם צוות אבטחת אישים, השכר נשמע לא רע, (איזור ה33 לשעה), והעבודה עצמה נשמעת מעניינת. צריך לעבור קורס 6.5 שבועות.

מצד שני דיברתי גם עם חברת מיקוד, שמציעים עבודה של אבטחת מתקן בנתב"ג, בשכר של 33.5 לשעה, היתרון פה זה שהעבודה מוגדרת כמועדפת. עוברים קורס מלמ"ב של שבועיים. דרישות הכושר של 2 החברות זהות.

רציתי לשאול אם מישהו מכיר את היחידה לאבטחת משרד הביטחון, והאם העבודה באמת מעניינת כמו שהיא נשמעת?

הקורס של 6.5 שבועות זה קורס אחיד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת? הבחורה בטלפון אמרה שיש שטסים לחו״ל לאבטח משלחות ומאבטחים אישים ועוד דברים מעניינים.. אם זה ככה נשמע שעדיף ללכת לנתבג..

יש, ויש הרבה יותר שיושבים בשערים של הקריה וכו' ובודקים אישורים :-(

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך בכל זאת להשקיע קצת ולעשות קורס אחיד, אחלה חוויה ופותח הרבה דלתות בהמשך.

אם לא מתאים לך קורס כזה ממליץ גם על יל"ה (יחידה לאבטחה היקפית) בנתב"ג.

אחלה עבודה, במיוחד לסטודנטים כי מאוד מתגמשים במשמרות לטובת לימודים והמשכורת מספיק גבוהה בשביל לשלב לימודים ועבודה.

אם יש לך שאלות בתחום אשמח לענות בה"פ על מה שניתן לענות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך בכל זאת להשקיע קצת ולעשות קורס אחיד, אחלה חוויה ופותח הרבה דלתות בהמשך.

אני מניח שהקורס נתב"ג שאתה מדבר עליו זה יל"ה (יחידה לאבטחה היקפית).

אחלה עבודה, במיוחד לסטודנטים כי מאוד מתגמשים במשמרות לטובת לימודים והמשכורת מספיק גבוהה בשביל לשלב לימודים ועבודה.

אם יש לך שאלות בתחום אשמח לענות בה"פ על מה שניתן לענות.

1+

עברתי את הקורס בזמנו (ממש מזמן) והייתי מאבטח במטוסי אל על, אחר כך אבטחתי דברים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שהיום יש 2 גופים שמעבירים קורס אחיד:

רשות שדות התעופה ושירות הבטחון הכללי.

אם תחליט לנסות לעבור אותו עדיף ללכת דרך השב"כ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מאוד רוצה לעשות קורס אחיד ולעבוד באבטחת מטוסים או אישים, אבל יש בפני 2 מכשולים, הראשון הוא הכושר הגופני שהם דורשים בכניסה לקורס, אני לא יכול לרוץ 3000 ב13 דק׳ בגלל שיש לי. מחיצת אף עקומה זה מאוד מקשה עלי לרוץ כמו שצריך.״, אני לא יכול לנשום כ״כ בריצה. העניין הנוסף הוא ההתחייבות הארוכה שהשבכ דורש לפני שאפשר לשלב לימודים, אני מעוניין להתחיל ללמוד בשנה״ל הבאה (אוקטובר 14), וזה לא יתאפשר לי בשבכ. אפשר לעבוד ברש״ת ואז אני אוכל עד אז לשלב לימודים אבל לא מתחשק לי לעבור לגור בגבול ירדן ולעבוד במסופים שם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשות שדות התעופה מאפשרת עבודה בנמלי התעופה הפנים ארציים וגם בנתב"ג לכן אין צורך לעבוד במעברי גבול.

מעברי גבול אמנם עוברים אחיד אצל רש"ת אבל העובדים עובדים דרך חברת קבלן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...