Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לבעלי מאזדה מיאטה mx5/ מכרים של בעלי מיאטה

חלי
שימו לב! השרשור הזה בן 7717 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביוזמתו של איתן כ. מהפורום, נעשה ניסיון לעשות מפגשים של בעלי מיאטות. בינתיים יש שלושה בעלי מיאטות (מהפורום) ברשימה.

אני מקווה לצרף בעלי מיאטות שאוהבים מוטוריקה ושומרים על המכונית, ולא כאלה( שזה רוב בעלי המיאטות) שקנו אותה בשביל הדאווין…

למרות שאני לא בעלת מיאטה, הסכמתי לקחת חלק בארגון ובניהול מטעמים של חיבה למכונית זו.

אבקש מבעלי מיאטה/ מכרים של בעלי מיאטה/ מי שיכול לתרום מידע ועצות בנדון, ליצור איתי קשר באימייל/ איי סי קיו או במסנג'ר בהקדם בכדי שנוכל לקדם את העניין.

תודה מראש,

רחלי

חלי

פיג'ו 206 1.6 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

רחלי !

כבעלים גאה של אחת אדומה אשמח לקחת חלק לתרום ולשפר. :mad::p

כל הכבוד על היוזמה . :D

אולי סוף סןף גם בארצנו הקטנטונת יהיה "מועדון MX5 מיאטה" כמו בשאר המדינות אשר מעריכות מוטוריקה. :wink::wink::wink:

מצפה לעוד תגובות מבעלי MX5 (ויש כמה גם בפורום)

8)8)8)

כלי רכב בעיקר מכונית , סטריאו , ומיניי גאג'טים

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, באמת.......

ההודעה הזו נכתבה בס-פ-ט-מ-ב-ר!!!

זה אומר לפני חמישה חודשים. אני לא מבינה מה גורם לכם להזכר עכשיו...

הנושא כבר מזמן לא רלוונטי מבחינתי. פנו לאיתן כ. מהפורום אם אתם מעוניינים.

אני לא מוצאת את האימייל שלו, אבל אפשר אליו גם בהודעה פרטית.

*ההודעה נערכה*

חלי

פיג'ו 206 1.6 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7717 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...