Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 205 98' 1) מקרטע בעליות 2) הח' לוח שעונים (כותרת נערכה)

amer6
שימו לב! השרשור הזה בן 4056 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי

1)ברשותי פיג'ו 205 1998,האוטו (לא כל הזמן)בעליות ממושכות מתחיל להיחנק,אם אני נותן יותר גז אז הוא נחנק לגמרי.

כבר החלפתי משאבת דלק,מזרק,מצתים והבעיה עדיין בעינה,אגב כשזה קורה בנוסף לחנק יש תופעת קרטוע עד שזה משתחרר תוך כמה שניות,בד"כ אני מתחיל להליף הילוכים עד שזה יעבור.

האם מישהו מכיר את הבעיה,הבעיה שזה לא תמיד קורה זה פעמים,לרוב זה קורה בעליה ממושכת תוך כדי סיבוב,וזה קורה יותר כשיש יותר אנשים באוטו.

אם יש למישהו יש פתרון על בטוח אז אני מוכן ללכת על זה.

מישהו אמר לי שייתכן וצריך להחליף מצערת,נא לייעץ לי.

2)האם ניתן להחליף את לוח השעונים הרגיל של האוטו ולהרכיב במקומו לוח שעונים עם טורים?

תודה.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום רב !

הצחל לפתור את בעייתך מהקל לכבד, ואל תקשיב לעצות סרק, ועצות אחיתופל של קשקשנים, שמתימרים להיות מומחים, והם למעשה חובבנים , עם דיפלומה, שמיעצים לך להחליף מצערת!

האם החלפת מסנן דלק, אם לא החלף מיד, וחזור לפורום ועדכן בנושא.

לגבי שעון סלד עדיץ שתרכיב בנפרד סמוך לללוח השעונים .

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיכול לחנוק את השרשור ולנעול אותו, זה גודל הגופן וצורתו, שהם בניגוד לכללי הפורום, שעלול להנעל בשל כך !

חוטי הצתה הם בספק רב , (בדוק שהם לא מתוצרת ביתן ספארק(BSׂׂׂ)שהם יכולים לגרום לחנק, אם כי יכולים לגרום לקרטועים, ול"חיתוכים" למינהם, בעיקר בעומס ובעליה. אך הם יורגשו גם בסרק ובעת העצה ממצב עמידה לנסיעה, וזה לא המצב אצלך, כפי שהבנתי.

צינת שהחלפת משאבת דלק,מצתים,אך לא ציינת שהחלפת מסנן דלק, ואיני יכול לנחש זאת.

מסתמן שבעייתך קשורה להספקת דלק לקוייה בעומס.

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אני מתנצל על גודל הגופן וכו'.

(נערכו גופונים לא סטנדרטיים לאורך השירשור - ההנהלה)

בקשר לתקלה שלי אני שם לב גם,כשאני מוריד לגמרי את הדוושה מהדלק ולוחץ בבת אחת,אז ההאצה נעשית אבל אני מרגיש מין מכה כזאת,הכוונה שזה לא כל כך חלק. אבל בהאצה מעמידה אין קרטועים או חנק.

ואם אתה אומר שיש עומס בחלוקת הדלק אז מה אתה מעריך שהבעיה היא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחץ דלק חלש, שנובע מאספקת דלק לקוייה, בעומס התופעה מורגשת יותר .

בנוסף יש לבדיקות התנגדות חוטי הצתה, ולהחליפם במקרה הצורך, ובדיקת תושבות מנוע בלויות.

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעל 205 פוראבר לשעבר אני יכול להמליץ לך רק להשתמש בפלגים מקוריים שלחברת איקום הצרפתית, חוטי הצתה של בירו (גרמני) אם תמצא. מסנן דלק מקורי וכמובן פילטר שמן מקורי.

שמן 10W40 של ריינהול עושה עבודה מעולה.

חוץ מזה אם אתה רואה שהרכב ממש נחנק בעליה תוריד הילוך ותעלה קצת טורים.

Leon 2014: HU: OEM | TW: MT23|MID: PROFI PHASE | AMP: Genesis Profile 4 | MONO: JL :

|Audio 250\1 | SUB: DLS Kw10|ALPINE PXE H650

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חברה

אז כך

הלכתי למוסך של פיג'ו עשו דיאגנוזה ואמרו שיש הרבה תקלות באוטו,התקלה הראשונה שרצו לתקן זה הבית מזרק אבל אין במלאי בארץ הזמנה מחו"ל עולה תחזיקו חזק 6500 ש"ח יותר מעלות האוטו...

תגידו לי מה לעשות,לשרוף את האוטו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שם של מה?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4056 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...