Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש עזרתכם: איזה נייד לרכוש והיכן? (והכוונה לא לטלפון חכם)

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 4069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עבור גברת צעירה, שלא זקוקה ליותר ממכשיר טלפון, מסרונים ולפעמים לשמוע מוזיקה, אני מחפש מכשיר שיקבל את כרטיס ה- סים הנוכחי שלה (רשת פלאפון) ושיידע לעבוד בשיטה של פלאפון (או יתמוך בתדרים? לא מבין בזה הרבה: קיבלתי 3 מכשירים ישנים עובדים מחבר לעבודה, אבל המכשיר לא הצליח לקרוא את הכרטיס).

מה שהיה לה עד כה: נוקיה 2730 C-1B. המכשיר ענה על כל הדרישות שלה, למעט אחת: הצילצול היה עלוב והיא החמיצה הרבה שיחות נכנסות בגלל זה.

בקיצור, להלן הדרישות הצנועות שלה מהמכשיר:

סוס עבודה פשוט ואמין

מכשיר עם צלצול חזק כאמור

אמינות בפני נפילות וכו'

אמינות ב"החזקת" הקו (שלא יהיו נתקים)

שלא יהיה מסוג סלייד/צדפה וכו'

מחיר נמוך

וכאמור שיידע לקבל את ה- סים הישן שלה

למה עוד עליי לשים לב?

אני יודע: בסה"כ מכשיר ענטיקה הוא מבקש, אבל בכל זאת: לא מדובר ב- 20 ש"ח השקעה ואני לא רוצה ללכת ולקנות פעמיים או שלוש :oops:

כמו כן - היכן לרכוש במרכז? בינתיים בדקתי באתר זאפ, ודי הלכתי לאיבוד, לכן שרשור זה.

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוקיה C2, קניתי לא מזמן אחד כזה לאמא שלי, שגם מחפשת משהו פשוט והיא עד עכשיו מרוצה ממנו.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שעוד לא מובן לי, אם אני נכנס לחנות כמו דינמיקה למשל, האם יכול להיות שארכוש נייד שלא יעבוד עם כרטיס הסים הישן של פלאפון? מה שיש לה עכשיו?

כלומר - כיצד אני מוודא שהמכשיר החדש יעבוד, לפני שאני רוכש אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשת פלאפון (ורמי לוי שרוכב עליו) עובדת כיום על תדרי UMTS 850MHZ/2100MHz

אם יש לה סים זה אומר בהכרח שהמכשיר הנוכחי תומך בתדרים אלו.

פשוט תבדוק עם המוכר, ע"ג האריזה או ב gsmarena.com האם המכשיר תומך בשני התדרים האלו (רצוי מאד בשניהם ולא רק באחד מהם לשיפור הקליטה). ישנם מכשירים שלא תומכים בתדרים אלו ונמכרים בישראל.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מידע, בבקשה: שחיתי עוד קצת ב- זאפ, ומה שהתבקשתי שם לברור הן אפשרויות של USB, MP3 ועוד שלל אפשרויות, שהן די סינית בשבילי.

מה לבחור? מה לסמן?

תודה מראש לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה קישור עם תוצאות מסוננות :

מפעיל - פלאפון

מבנה - לא סליידר ולא צדפה

סמארטפון - לא

http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=e-cellphone&db174224=174227&db174230=174231&db1813563=1813565

אני הייתי קונה נוקיה C2

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכשיר נוקיה C2-01 יש שתי גרסאות.

אחת עם תדרי 2100+900 בדור השלישי, ואחת עם 2100+850.

עבור רשת פלאפון וגרורותיה חובה המכשיר עם ה850 (שהוא יותר יקר בכמה עשרות שקלים).

התדרים רשומים על האריזה.

דור3 זה UMTS או WCDMA.

בכל הרשתות שאינן קשורות ל"פלאפון" שני המכשירים יעבדו בלי בעיה.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי התעקשה על צדפה, משלא השיגה מכשיר כזה התפשרה על סלייד.

כבר 3.5 שנים משתמשת ב-SE W760 ברשת פלאפון.

מכשיר אמין מאוד, סוללה מחזיקה 3 ימים בשימוש די אינטנסיבי לאחר למעלה מ-3 שנות שירות, פעמון, אזניה וספיקר מצויינים.

אז אם הגברת הצעירה מוכנה להתפשר על הסלייד (יקח לה 20 שניות להתרגל אליו) - ראיתי את המכשיר לפני כמה חודשים במחיר נוח מאוד, למיטב זכרוני בהום-סנטר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...