Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת "לאנצ'ר" באנדוראיד ושאר ירקות

decayed
שימו לב! השרשור הזה בן 4067 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב!

חברים יקרים לאחרונה החלפתי את המכשיר הסלולרי שלי.

לאחר שנים עם 3 אייפונים שונים החלטתי להתקדם לגלקסי 3.

הבעיה המרכזית היא שאני לא מבין כלום!

לעומת האייפון שהייתי בו ספץ בכל הנושאים בגלקסי אני באמת לא מוצא את הידיים ואת הרגליים.

שקיבלתי אותו חבר התקין לי root ורום של omega.

אין לי מושג איך זה מועיל לי ואודה להסבר בנושא.

בנוסף הבנתי שיש אופציה שנקראת launcher שמשנה את המראה של המערכת (סוג של theme אני מניח).

רציתי לדעת בכלליות מה הסיפור ואיך אני מתקין את זה.

הסברים כלליים על המערכת ואופציות לשיפצור יעזרו כמובן המון.

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס לפורום iandroid יש שם מפתחי רומים ותותחים בתחום, יעזרו לך עם המושגים החדשים.

האפליקציות באנדרואיד הן סיומות APK, תוכל לרשום בגוגל שם של משחק ולבסוף את הסיומת ותמצא הורדות.

יש לנו חנות אפליקציות כמו של האייפון, Play Store. תוכל כבר עכשיו לחפש שם Go Launcher.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב!

חברים יקרים לאחרונה החלפתי את המכשיר הסלולרי שלי.

לאחר שנים עם 3 אייפונים שונים החלטתי להתקדם לגלקסי 3.

הבעיה המרכזית היא שאני לא מבין כלום!

לעומת האייפון שהייתי בו ספץ בכל הנושאים בגלקסי אני באמת לא מוצא את הידיים ואת הרגליים.

שקיבלתי אותו חבר התקין לי root ורום של omega.

אין לי מושג איך זה מועיל לי ואודה להסבר בנושא.

בנוסף הבנתי שיש אופציה שנקראת launcher שמשנה את המראה של המערכת (סוג של theme אני מניח).

רציתי לדעת בכלליות מה הסיפור ואיך אני מתקין את זה.

הסברים כלליים על המערכת ואופציות לשיפצור יעזרו כמובן המון.

תודה מראש!

דבר ראשון תתחדש.

א) כמו שמישהו כאן כתב,

בנוגע לאיך עוברים מאייפון לאנדרואיד?

1. קונים מכשיר אנדרואיד

2. לא מבינים את ההגיון

3. מבינים את ההגיון ולא מבינים מה עשיתם עם האייפון עד עכשיו

4. מביאים את האייפון מתנה לאחיין בן 5

ב) לגבי למה הוא עשה לך רוט והתקין רום קסטום, גם לי לא ברור. אולי לדעתו זה טוב, אבל כמו שנוכחתי לדעת, המכשיר יעבוד בצורה הכי יציבה, אמינה ומהירה עם רום סטוק (כמו שהגיע מהחברה). מומלץ שתבקש ממנו להחזיר לך כמו שהיה.

ג) רוט זה פריצה לאנדרואיד, אבל היא משמשת לדברים אחרים לגמרי, היות ואנדרואיד נותן לך יחסית הרבה חופש מהקופסה.

ד) לאונצ'ר זה המעטפת של מערכת הפעלה, בדומה לאקספלורר בחלונות, או SPRINGBOARD באייפון. בעזרת לאונצ'רים שונים אפשר לשנות את ממשק משתמש (לא צריך רוט בשביל זה). איך מתקין - מוריד מהPLAY STORE. זהו. מה מומלץ - הסטוק של סמסונג די מוצלח, אני אישית משתמש בNOVA LAUNCHER, נראה כמו בתמונות מצורפות (על SGS2)

ה) לגבי שיפצורים - תגדיר מה חסר לך, ואז נראה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה!

בעיקרון לא חסר לי משהו מיוחד רק רציתי ללמוד מושגים חדשים ולבדוק אופציות לשינוי המראה שהמכשיר מגיע איתו.

בעיקרן אני כרגע לא נמצא על הגרסא הכי חדשה (ג'לי בין) האם כדאי לשדרג? אם אשדרג ימחק לי התוכן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכה עם לשדרג. המכשיר שיש לך טוב מאוד. תלמד אותו קודם כל איך שהוא.

תבין מה עושה מה, איך ניגשים להגדרות שונות. בעיקר תלחץ על דברים, כנס לתפריטים, הכל מסביר את עצמו פחות או יותר. אל תפחד להתנסות. חוץ מfactory reset, הכל אפשר לבטל.

אחרי שתראה מה חסר לך (אולי מהירות, אולי עוד מסכי בית, אולי ווידג'טים) תתחיל לפשפש בפורומים ולמצוא אפליקציות לדברים האלה. לאט לאט תתחיל להבין מה המושגים השונים אומרים ואז גם תבין אם אתה רוצה להחליף לאנצ'רים, להתעסק עם רוט, להחליף רומים.

מה זה רוט? רוט כשמו כן הוא: שורש. הוא נותן לך גישה (גם פיזית וגם עקיפה) לתיקיית השורש של של מערכת ההפעלה שלך (תחשוב על זה כמו c:\windows פחות או יותר).

למה זה טוב? הגישה הפיזית טובה למפתחים כדי לשלוף קבצים ולהחליף קבצים (אני שלוש שנים עם אנדרואיד ועשיתי פחות או יותר כל מה שאפשר למכשיר הקודם שלי ולא ניכנסתי לתקיית הרוט אפילו פעם אחת). לך זה נותן את האופציה להחליף רומים (גרסא של מערכת ההפעלה) מאחר ואנדרואיד היא קוד פתוח, אתה יכול מחר לפתוח את הקוד של רום שגוגל שחררו (מה שנקרא סטוק) ולשנות אותו איך שבא לך. זה מה שמפתחים עושים והם משחררים את הרומים ה"מבושלים" (ככה זה נקרא, למה מבושלים? כי פעם היה משהו שנקרא "מטבח" שהייתה אפליקציה שעזרה לשנות רומים למי שלא רוצה להתעסק עם שורות קוד או לא יודע לתכנת פרופר). זה בעצם מה שחבר שלך התקין לך במכשיר (האומגא), בלי הרוט הוא לא היה יכול לעשות את זה כי לא הייתה לו אפשרות להתקין את הרום לתוך תיקיית השורש.

כמו כן, רוט נותן לך לשנות פחות או יותר כל אספקט של מערכת ההפעלה:

רדיו (בייסבאהד) אחר לקליטה יותר טובה על תדרים מסויימים.

קרנל (ה"לב" של המערכת) שאחראי על המון דברים שהבולט בינהם (מבחינת משתמש הקצה- אתה) הוא צריכת חשמל.

מהירות מעבד במצבים מסויימים - למשל להוריד את המהירות מאוד כשהמכשיר "ישן" ולהעלות מאוד (אפילו מעבר למה שהמכשיר הגיע מהקופסא) כשהוא ער.

העצה הכי טובה שאי יכול לתת לך היא שהטלפון שלך כרגע הוא כמו רכב חדש. תלמד לנהוג בו כמו שצריך ולמקסם את היכולות שלו, אחרי זה תתחיל לשפר. אחרת אתה מסתכן בלהעמיס עליו סתם דברים ולהאט אותו במקרה הטוב או במקרה הרע לשנות דברים שיגרמו לו פשוט לא להניע.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך בעיה עם אנגלית יש את אתר XDA-DEVELOPERS.COM - אתר אדיר. הרבה הרבה יותר מ-IANDROID, שגם הוא אתר מכובד מאוד. ב-XDA אתה מבין דברים לעומק בפשטות.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותך כמה תיקונים.

רוט זה משתמש בעל הרשאות אדמין שיכול להגיע לתיקיית השורש - כמו c:\ בחלונות בניגוד לתיקית HOME בלבד במשתמש רגיל.

כשאתה מעניק הרשאות אדמין אתה מאפשר גישה לאלפיקציות לאיזור המוגן בד"כ. למעשה כל אפליקציה שנוגעת בחומרה משתמשת בהרשאות רוט ואם אין לך הרשאה כזאת האפליקציה לא תעבוד.

החלפה של רומים לא קשורה לרוט אלא לפתיחת BOOTLOADER והחלפת הריקוברי באחד אחר.

אתה יכול להתקין בעזרת ריקוברי פתוח רום סטוק ללא רוט . אלו מחיצות שונות במכשיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאתה אומר, עדיין, אם אני רוצה להתקין רום קאסטם (כמו האומגה למשל) אני חייב רוט, לא ככה?

מעבר לכך: האם בשביל להתקין ריקוברי (שאפשר פחות או יותר להשוות אותו לביוס במחשב) אני לא צריך הרשאת רוט?

תקן אותי אם אני טועה, כי אצלי פתיחת בוטלואדר תמיד הלכה יד ביד עם רוט, אז אף פעם לא הקדשתי יותר מידיי מחשבה למי מהם באמת משפיע על זה.

לגבי ההרשאות של הרוט: מקבל את התיקון, ניסיתי פשוט לא להכנס ליותר מידיי פרטים. העלתי לעצמי את מדד החנוניות מספיק גם ככה :oops:

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו שטויות. ריכזתי את כל האנדרואיד פה.

יש פה עוד הערות ותוספות של אחרים, שרשור אינפורמטיבי על אנדרואיד שדרכו אתה יכול להתחיל.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...