Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה לחבר עם הונדה , חריקות מגלגל אחורי ימין

or213
שימו לב! השרשור הזה בן 7145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה החלו אצל חבר שלי שיש לו סיוויק שנת 96 esi חריקות מהגלגל האחורי ימני מין חריקות מתכתיות כאלה שמופיעות רק שהאוטו נכנס לבור או על במפר יש קצת חריקות מתכתיות ואחרי זמן כלשהו הן מפסיקות .

אם אפשר לעזור אז תודה

ים long time no

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא , אני יודע למה אתה מתכוון .

הרעש הוא רעש מתמשך כמו שיש משהו בגלגל שנוגע מתכת במתכת , אולי משהו בבלמים או כדומה .

יש לציין שהרכב פעם היה עובר התעללויות תכופות על ידי חבר שלי אבל הוא הפסיק כמעט לגמרי להתעלל באוטו אחרי שהוא הבין שזה לא מקלארן f1 ואחרחי שאנשים הסבירו לו שזה מסוכן.

הרעש דומה לברקסים חורקים

ים long time no

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה הכי טוב זה אם יש לך קצת ידע מכני זה לפרק גלגל ולראות :

מצב בוקסות אחוריות

מצב מיסבים , משולשים וכ"ו.

רעשים כלה בדרך כלל באים מהמקורות האלו.

הדבר היחידי שעוד יכול להיות זה גלגל רחב מידי שמשפשף בכנף , אבל נראה לי שאתה היית יודע על זה....

בקיצור אוליי זה בסך-הכל גירוז מיסבים או החלפת בוקסות ( תושבות ) שגמרו את חייהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שאני אתעסק עם האוטו שלו ואפרק לו את הגלגל כדי לבדוק את המצב של הרכיבים שאמרת כי בסה"כ זה האוטו של אמא שלו אבל תודה רבה על הייעוץ אני אומר לו שעדיף שיקח את האוטו לבדיקה במוסך .

תודה רבה

ים long time no

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שאני אתעסק עם האוטו שלו ואפרק לו את הגלגל כדי לבדוק את המצב של הרכיבים שאמרת כי בסה"כ זה האוטו של אמא שלו אבל תודה רבה על הייעוץ אני אומר לו שעדיף שיקח את האוטו לבדיקה במוסך .

תודה רבה

יש רעשים מהגלגל, ושאלת שאלה טכנית בפורום... איזה תשובה רצית לקבל? "תכבה את האוטו, תלחץ פה ושם, תתניע והרעש אמור להעלם?!?!"

ברור שאם יש רעש אז צריך לפרק ולבדוק... אלא איך?

אם אתה לא מתכוון לפרק ולבדוק לבד, פשוט גש למוסך ותשאל שם... בשביל מה לשאול פה?

רמי

אהבה באה בזוגות, לנשים ולמכוניות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה סיבה למה לא לשאול כאן

אני רוצה לפני שאני שולח את חבר שלי או את אמא שלו למוסך לקבל כאן חוות דעת או שתיים , יש איזו התנגדות לזה ?

צום קל

ים long time no

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא אני אזכיר לך משהו שנשמע די דומה.... אני מקווה שבשביל חבר שלך זה לא ייגמר כמו אצלי .. מחר אני אדע בדיוק מה הולך שם ומה הנזק

http://carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=46840

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...