Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור משעשע בתחנת דלק

Vovka
שימו לב! השרשור הזה בן 7164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים לכולם,

היום בבוקר לקחתי את הרכב לסדר את הפנצ'ר, לתדלק ולבדוק לחץ אוויר. בתחנת דלק לשירות עצמי אני עומד ליד הרכב שלי ומתדלק לי בסבבה. :drinking: מגיע רכב לתחנה, נעמד מאחורי ומחכה לי. אני אומר לגברת שיש שם עוד משאבה, רק קחי קצת אחורה. ( שלא תחכה לי סתם ) 8-) טוב, סיימתי לתדלק, סוגר את מכסה הדלק... " בוא, בוא תדלק לי כבר" שומע אני מאחר. מסתכל על האישה הזאת והיא כבר בעצבים אומרת לי " נו, בוא תדלק כבר " :conf: . אני עומד בהלם לא יודע מה להגיד וזורק לה " מה את רוצה ממני?" היא בכלל לא מופתעת " בוא בוא":loco: . באותו הרגע רציתי לבוא ולשים לה סולר בכוונה בדייטסו המסריחה שלה, איזה חוצפה!:fist: ( אפילו אם הייתי עובד שם, בכזאת גסות להתנהג? ) אני מחזיר לה " את רוצה שאני אשטוף לך גם את הרכב גברת?" היא קיבלה עצבים " מה זה? מה זה השרות הזה?":bad-word: אמרתי לה " תקראי טוב בכניסה - שירות עצמי ! " :hihi:

התעצבנה דיברה קצת עם עצמה בדרך לאוטו ונסעה בעצבים כאילו לא קיבלה שירות.:screwy:

מה לעשות, יש גם כאלה.:silly:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צהריים טובים לכולם,

היום בבוקר לקחתי את הרכב לסדר את הפנצ'ר, לתדלק ולבדוק לחץ אוויר. בתחנת דלק לשירות עצמי אני עומד ליד הרכב שלי ומתדלק לי בסבבה. :drinking: מגיע רכב לתחנה, נעמד מאחורי ומחכה לי. אני אומר לגברת שיש שם עוד משאבה, רק קחי קצת אחורה. ( שלא תחכה לי סתם ) 8-) טוב, סיימתי לתדלק, סוגר את מכסה הדלק... " בוא, בוא תדלק לי כבר" שומע אני מאחר. מסתכל על האישה הזאת והיא כבר בעצבים אומרת לי " נו, בוא תדלק כבר " :conf: . אני עומד בהלם לא יודע מה להגיד וזורק לה " מה את רוצה ממני?" היא בכלל לא מופתעת " בוא בוא":loco: . באותו הרגע רציתי לבוא ולשים לה סולר בכוונה בדייטסו המסריחה שלה, איזה חוצפה!:fist: ( אפילו אם הייתי עובד שם, בכזאת גסות להתנהג? ) אני מחזיר לה " את רוצה שאני אשטוף לך גם את הרכב גברת?" היא קיבלה עצבים " מה זה? מה זה השרות הזה?":bad-word: אמרתי לה " תקראי טוב בכניסה - שירות עצמי ! " :hihi:

נו מה, ישראלית מצויה. עושה טעות ועדיין חושבת שמגיע לה כל העולם...

חבל שלא שמת לה סולר...:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צהריים טובים לכולם,

גם לי זה קרה... כמה פעמים... הקטע המצחיק הוא שאני הייתי בדרך מהעבודה (לבוש יפה אחרי פגישות וכו')...

בכל אופן, פעם אחת ממש התעצבנתי, אחרי שניסיתי להגיד לו שאני לא עובד שם והבחור ממש לא רצה להקשיב אמרתי OK, הטיפש פתח את המיכל דלק תוך כדי חיוך מנצח על פניו... ואני שמתי לו איזו משאבה בפנים (הפיתוי לשים מיים היה גדול אבל...לא)...

אחרי זה שמן מים? OK...

פתח מיכסה מנוע...

השארתי לו את המדיד זרוק על הריצפה, פקק שמן פתוח (על הריצפה)...

אחרי שסיימתי לתדלק, נסעתי טיפה אחורה, ותוך כדי כך שאני מביט בו ואומר לו "זה תדלוק עצמי!!! בפעם הבאה תתיחס יפה לאנשים!!!"

אחחחח, חיכה שם איזה 10 דקות... ממש טמבל... הוא רצה להתחיל לנסוע אבל, חחח, המיכסה מנוע היה למעלה!!!

מישפט שאני ממש אוהב להגיד: "מה שלא ניכנס דרך הראש, ניכנס מהרגליים"...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיתוי לשים סולר (או חול...) במקרים כאלה נראה גדול, אבל תכל'ס צריך להיזהר מאוד בגרימת נזק לאחרים, מעצבנים וחוצפנים ככל שיהיו.

אני הייתי עושה משהו שנמצא יותר בתחום האפור: שם לה 98. שום נזק מכאני, רק לכיס. ואין לי ספק שהיא תזכור טוב את היום הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי עושה משהו שנמצא יותר בתחום האפור: שם לה 98. שום נזק מכאני, רק לכיס. ואין לי ספק שהיא תזכור טוב את היום הזה

הרעיון הכי נחמד ששמעתי עד כה.

זה שאנשים חוצפנים ולא יודעים להתייחס לזולת לא אומר שצריך לפגוע להם פיזית או מכאנית לרכב.

אבל זאת רק דעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר גם חול...

יעשה אפילו יותר נזק:evilbat:

לא צריך לעשות נזק. ממלאים 95 יפה ובנימוס, בודקים שמן-מים, גובים ממנה מה שכתוב על המשאבה, אומרים "שיהיה לך דלק צלחה", ו.....נוסעים.

נראה אותה מסבירה לבעל התחנה שהיא כבר שילמה!

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לעשות נזק. ממלאים 95 יפה ובנימוס, בודקים שמן-מים, גובים ממנה מה שכתוב על המשאבה, אומרים "שיהיה לך דלק צלחה", ו.....נוסעים.

נמרוד

וואלה לא חשבתי על זה

LOL

פשוט רעיון גדול!

למכירה - פולריס ריינג'ר. 2002. פרטים בה"פ או כאן:http://carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=129096

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמרוד רחמימוב כתב:

נמרוד

וואלה לא חשבתי על זה

LOL

פשוט רעיון גדול!

פשוט רעיון גדול!

אבל מישהו עדיין צריך לשלם על בדלק... אי אפשר לתדלק ב"חינם"... או שאני הפראייר היחיד?!

גילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מישהו עדיין צריך לשלם על בדלק... אי אפשר לתדלק ב"חינם"... או שאני הפראייר היחיד?!

גילי

בעניין זה כדאי להאיר את עיני החברים,במיוחד כשמדובר בתחנות תדלוק עצמי, יש מצלמות שמצלמות נון סטופ ובכל מקרה של רכב שאינו משלם,יוצרים קשר עם המשטרה. כמובן שאם יראו מישהו "גובה" תשלום מלקוח וה"גובה" אינו עובד התחנה,יבוצע איתור והגובה המאושר ישלם כפל כפליים..

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבהרה

לכל מי שלא הבין, או מי שהבין ובחר שלא להבין:

כל מה שכתבתי מספר הודעות למעלה, נאמר בבדיחות הדעת ואיננו מהוה המלצה לאיש.

בתחנת הדלק יש לשלם עבור הדלק שרכשת ואין לגבות מלקוחות אחרים דבר.

(ואוו, איזה "נטולי עופרת" יש פה:wink: )

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין זה כדאי להאיר את עיני החברים,במיוחד כשמדובר בתחנות תדלוק עצמי, יש מצלמות שמצלמות נון סטופ ובכל מקרה של רכב שאינו משלם,יוצרים קשר עם המשטרה. כמובן שאם יראו מישהו "גובה" תשלום מלקוח וה"גובה" אינו עובד התחנה,יבוצע איתור והגובה המאושר ישלם כפל כפליים..

בקיצור, הכי טוב זה לגשת לחלון, לבקש ליפתוח אותו, להישען קדימה ולצרוח על האיש תוך כדי יריקות ש.."אני נראה לך כמו מתדלק?!"

משהו בסיגנון החתול מהסרטים המצויירים...

גילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה אם לבוא אליה יפה ולהסביר לה שזה תדלוק עצמי ואתה לא עובד שם?!

לא רעיון טוב?

אם היית בא אליה יפה היא הייתה אומרת סליחה ומתדלקת לבד!

אנשים התרבות נהיגה בארץ והתרבות בכלל על הפנים, אז אם אנחנו יכולים בדרל כול שהיא

לתרום אפילו קצת לשיפור המצב אז למה לא?!

אז ביזבזתי שניה וחצי, אז היא צעקה עלי, מי ישמע אחרי חמש דקות אני בכלל לא זוכר מה קרה שם,

אבל לפחות היא תלמד לפעם הבא, ותלמד בדרך הטובה!

ועכשיו סתם סיפור יפה ומשמעות חכמה:

הייתה זאת שעת צהרים חמימה.

יצאתי לרחוב לטייל.

לפני פסעו שתי צעירות, שניהלו שיחה ערה:

"אני כבר יודעת בדיוק מה רצוני לעשות בחיים, "

שמעתי אחת אומרת לרעותה בנימה בוטחת.

"כבר יש לי תוכנית מפורות..."

דבריה נבלעו בהמולת הרחוב,

והותירו אותי אפוף מחשבות:

גם אני הייתי פעם צעיר, והיו לי המון תוכניות.

האם צעירה זו שעברה כאן זה עתה,

לוקחת בחשבון את כל אותם הדברים

שמופעים בחיינו בדיוק שאיננו מצפים להם?

והאם עלה בדעתה שלאלוהים יש תוכניות אחרות?

אינני יודע האם המשפט ששמעתי ברחוב,

היה פרי של חוסר-ניסיון או של הזייה מוחלטת.

פאולו קואלו, מחבר 'האלכימאי' ועוד ספרים מומלצים.

יום מצוין ושנה טובה לכולם :-P

איתמר.

בסדנא, עובד....

הידעת:

אם תשפוך טיפת אלכוהול על עקרב, הוא ישתגע ויעקוץ את עצמו למוות!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה אם לבוא אליה יפה ולהסביר לה שזה תדלוק עצמי ואתה לא עובד שם?!

לא רעיון טוב?

אם היית בא אליה יפה היא הייתה אומרת סליחה ומתדלקת לבד!

איתמר כבודו,

עבדת פעם בתחנת דלק באשקלון ( טוב, לא משנה )? אני כן, והיו בדיוק לקוחות כאלה אצלי כל יום! אז, חשבתי לעצמי... " כ*ס *מק מה אני עושה כאן? למה אני לא יכול לשלוח אותה ל****? ברגע שאני מוריד את המדים, אני אומר לה כמה מילים מאוד מאוד לא יפות" . והיום, צצה לי ההזדמנות לקלל כמו זונת רחוב את הגברת העצבנית והלא מנומסת! ואז זה אני לא עשיתי, אמרתי לה שזה שירות עצמי כאשר היא הפסיקה לתקוף אותי. אז בבקשה אל תעשה ממני לא תרבותי , אני ממש לא כזה.

* נראה לך שהיית אומרת סליחה? איפה אתה חיי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התכוונתי אליך חס וחלילה...

פשוט ראיתי כאן כול מיני רעיונות 'משעשעים' למדי,

מה זה היה מועיל?!

סליחה עם פגעתי

איתמר

בסדנא, עובד....

הידעת:

אם תשפוך טיפת אלכוהול על עקרב, הוא ישתגע ויעקוץ את עצמו למוות!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...