Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מנקים גומי כמו שצריך?

שימו לב! השרשור הזה בן 4021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

שלום.

קניתי כיסוי גומי לידית הילוכים אבל הוא הגיע מכוסה בחומר לבן שנראה כמו טלק. שטפתי את זה עם מים וסבון אבל כשזה התיבש הלכלוך הלבן חזר. מצורפת תמונה.

מה עושים?

תודה.

20130225_112154.jpg

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

קניתי כיסוי גומי לידית הילוכים אבל הוא הגיע מכוסה בחומר לבן שנראה כמו טלק. שטפתי את זה עם מים וסבון אבל כשזה התיבש הלכלוך הלבן חזר. מצורפת תמונה.

מה עושים?

תודה.

כשקניתי כמה חלקים פנמיים משומשים מאיי-ביי (פלסטיק וגומי) היו גם כן די מלוכלכים, רססתי עליהם TUFF STUFF של STP ועם מברשת עברתי על החלקים וזה הסיר לכלוך בקלי קלות.

בהצלחה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תודה.

הלכתי היום לאוטו דיפו לקנות את החומר הזה.

ריססתי ובאמת כל הלבן ירד. מצורפת תמונה של אחרי.

20130226_132858.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

כמה עלה החומר?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

הלכתי היום לאוטו דיפו לקנות את החומר הזה.

ריססתי ובאמת כל הלבן ירד. מצורפת תמונה של אחרי.

נראה טוב :mm_yeah: ! תתחדש :-) .

תתחדש!

כמה עלה החומר?

אני לא ממש זוכר, אבל נראה לי שהיה בטווח בין 35-50 ש"ח, וזה נראה כך:

tuffstuffjpg.jpg

יש לציין שאתה צריך להיות זהיר אם תשתמש בו על בד בהיר, כי יתכן שזה ישאיר סימנים (אני ספיציפית אף פעם לא קרה איתי, זה תלוי גם בסוג הבד), לכן עדיף לנסות במקום מוסתר ולראות אם זה ישאיר סימנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הם מוכרים מארז כזה של חברת STP עם החומר הזה ,הsun of a gun לדשבורד וספריי לצמיגים ב89 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
הם מוכרים מארז כזה של חברת STP עם החומר הזה ,הsun of a gun לדשבורד וספריי לצמיגים ב89 ש"ח.

הספריי צמיגים שלהם על הפנים. אחרי 3 ימים הצמיגים הופכים להיות צהובים :shock: אנ ירואה רכב נטוש חונה לידי, הצמיגים שלו נראים יותר טוב משלי...

גם מהחומר דשבורד לא התלהבתי. ממש שומני.

כרגע משתמש בחומר של קארפלאן, נראה טוב ונשאר מבריק ולא שומני לאורך זמן.

מהTUFF STUFF למושבים לא התלהבתי, לא ראיתי הבדל גדול מהשימוש בו על המושבים של הרכב שלי. לעומת זה אבקת כביסה עם ואניש ומברשת הפכו אותם לחדשים.

Honda civic EJ6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקה אצלי הוא עשה עבודה טובה.

נעזרתי בוא בניקוי הבד של הגג אפילו שמצויין עליו שאסור, ריפוד הגג אצלי שונה מהריפוד הרגיל, זה לא בד עם ספוג שמתנתק מינו.

בכל מקרה, הוא עשה את העבודה מצויין ויש הבדל גדול גם בצבע בהיר.

תמונה במהלך העבודה, ניראה כמו לפני ואחרי.

100.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספריי צמיגים שלהם על הפנים. אחרי 3 ימים הצמיגים הופכים להיות צהובים :shock: אנ ירואה רכב נטוש חונה לידי, הצמיגים שלו נראים יותר טוב משלי...

מהTUFF STUFF למושבים לא התלהבתי, לא ראיתי הבדל גדול מהשימוש בו על המושבים של הרכב שלי. לעומת זה אבקת כביסה עם ואניש ומברשת הפכו אותם לחדשים.

לא מכיר את חומר הדאשבורד, אבל חומר הצמיגים דיי טוב, אני משתמש בו כבר שנים ולא הבחנתי בתופעה שציינת, מוזר. אולי הצמיגים לא היו כל כך נקיים כשריססת? יש סיכוי?

ובקשר ל-TUFF STUFF, האמת אני משתמש בו לרוב כשאני קונה רכב משומש או חלקי פלסטיקה, וזה דיי מוריד לכלוך בצורה יעילה, אך שמתי לב שהוא לא כל כך איפיקטיבי על בד בהיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקה אצלי הוא עשה עבודה טובה.

נעזרתי בוא בניקוי הבד של הגג אפילו שמצויין עליו שאסור, ריפוד הגג אצלי שונה מהריפוד הרגיל, זה לא בד עם ספוג שמתנתק מינו.

בכל מקרה, הוא עשה את העבודה מצויין ויש הבדל גדול גם בצבע בהיר.

תמונה במהלך העבודה, ניראה כמו לפני ואחרי.

כל הכבוד, עבודה מעולה!

שמח שיוצא מצוין.

לא מכיר את חומר הדאשבורד, אבל חומר הצמיגים דיי טוב, אני משתמש בו כבר שנים ולא הבחנתי בתופעה שציינת, מוזר. אולי הצמיגים לא היו כל כך נקיים כשריססת? יש סיכוי?

ובקשר ל-TUFF STUFF, האמת אני משתמש בו לרוב כשאני קונה רכב משומש או חלקי פלסטיקה, וזה דיי מוריד לכלוך בצורה יעילה, אך שמתי לב שהוא לא כל כך איפיקטיבי על בד בהיר.

המושבים אצלי מזאמש, לא עשה הבדל כלל...

בחומר דשבורד SUN OF A GUN השתמשתי כמעל לשנה, ועם הזמן נהיה על הפלסטיקה שכבה שומנית שקשה להוריד. גם הברק לא נשאר זמן רב.

ב-CARPLAN שאני משתמש כרגע, שד"א יחסית יקר, הברק נשאר מעל לשבוע ואף שבועיים (!!).

הצמיגים מבריקים ברגע ששמים את החומר ויומיים אחרי זה. לאחר מכן זה נראה על הפנים... צמיגים נראים גמורים:shock: .

החומר של MUGUIARS נראה מאוד משכנע, חבל שאין לי תקציב אליו.

Honda civic EJ6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שרוב מוצרי קארפלן זרוקים אצלי במחסן (ויש הרבה)

המוצר הטוב ביותר שיש להם זה קרם לדשבורד. אותו אני עדיין לא מחליף בשום חברה אחרת.

(אולי בעתיד שייגמר הבקבוק) זאת אחת ההברקת הטובות שלהם. (מחזיק גם מעל לחודש בשקט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מוזר מאד מה שאתה מתאר :shock:

בדרך כלל זה ידוע שאוטודיפו מוכרים ח#א, אבל במקרה הזה יצאתי מרוצה.

אני לא סובל שהדשבורד שמנוני ומבריק ומשתקף במראה כשיש שמש אז אני שם מזה ממש מעט על מטלית בד אחרי שכבר ניקיתי אותו מאבק, שכבה ממש עדינה.

דווקא הTUFF STUFF הזה, בשבילו שווה לקנות את כל המארז. הוריד אצלי גם כתם של קפה ולכלוך של עבודת מכונאות מהריפוד במקומות שכבר חשבתי שזה אבוד.

הספריי לצמיגים מיותר כי זה חוזר להיות מלוכלך אחרי כמה נסיעות, אבל לא ראיתי תופעה של הצהבה כמו אצלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...