Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס סטיישן או יונדאי סטיישן מליסינג?

cyaron
שימו לב! השרשור הזה בן 4051 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני צריך לבחור בין שני הרכבים הנ"ל למשפחה. יש לנו 3 ילדים קטנים (תינוקת, ילד בן 3 וילד בן 5). הרכב ישמש למשפחה בסופי השבוע (באמצע השבוע אני לרוב נוסע לבד נסיעה בין עירונית של כ 75 ק"מ כל יום)

נקודות לשיקול:

1. העדר ניתוק כרית אוויר בפוקוס במושב הקדמי (האם ניתן לשינוי בליסינג במוסך?)

2. גיר בעייתי בפוקוס?

3. מקום במושב האחורי לילדים.

תודה,

ירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונדאי מרווחת ויש בה די מקום במושב האחורי.

מבחינת ניתוק כרית אויר, ביונדאי ניתן לנתק את הכרית באמצעות מפתח הרכב ולהפעיל חזרה בשעת הצורך (זה מה שהכריע אצלי).

בפוקוס אין אפשרות כזאת, בזמנו אמרו לי שניתן לעשות את זה במוסך (בעלות של משהו כמו 400 ש"ח +-).

לאחרונה שוחחתי עם בעל מוסך שאמר לי שלפי התקנות אסור להם יותר לעשות את הניתוק הזה, מאחר ואם מישהו ביטל והוא מכר את הרכב הקונה עשוי לא לדעת שכרית האוויר מנוטרלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונדאי חסכונית יותר, המנוע שלה חזק יותר והיא זולה יותר לאחזקה.

לא ידוע לי על בעיות/מחלות כרוניות לא בפוקוס ולא ביונדאי.

מבין השתיים - הייתי בוחר ביונדאי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לינדאי יש בעיה סדרתית ביוניט ברקס שגורם לנורת ה-ESP OFF להידלק, זה תיקון שבוצע לרוב באחריות, ברר אם זה קרה ברכב שאתה עומד לרכוש.

בנוסף יש בעיה במנגון הידית הפנימית של דלת הנהג שכשל בהרבה רכבים והוחלף למנגנון מחוזק במסגרת האחריות.

היונדאי מרווחת יותר וזריזה יותר וגם חסכונית יותר.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

בנוגע לפורד, הייתה לי שנת 2009 ותמורת 450 ש"ח התקינו לי מנגנון ניתוק כרית עם מפתח נפרד בתא הכפפות ונורה שנדלקת בזמן הניתוק ואני מאמין שזה אותו המצב עם הדגם החדש (רצוי מאוד שתוודא). בנוגע ליונדאי - לפני כשבועיים נגשתי לאולם התצוגה והכנסתי 2 מושבי בטיחות מאסיביים מאחור (אוונפלו סימפוני) לסטיישן החדשה, לא ממש נשאר מקום ליתוש בינהם. המצב בפוקוס סטיישן החדשה לא כל כך שונה. לדעתי הכי טוב בשבילך הוא להגיע לסוכנות הרכב עם מושבי הבטיחות שלך, להתקין אותם ולצאת לנסיעת מבחן. לכל רכב יש גם הבדלים במיקום נקודות החיבור של חגורות הבטיחות או עוגני האיזופיקס ולכן רוחב המושב האחורי ימדד ביעילות לכל רכב בנפרד עם המושבים הספציפיים שלך.

לגבי הגיר בפורד - לי הוא הרגיש מצויין בנסיעת מבחן אך ייתכן ויש שינויים בהתנהגות לאחר תקופה או עומס - ראה שרשורים כאן בפורום

בהצלחה

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4051 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...