Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש ג'אנטים OZ superleggera

SaleemSh
שימו לב! השרשור הזה בן 4066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש ג'אנטים OZ superleggera 18" לWRX שלי אחרי ששברתי את אחד הג'אנטים

אם ידוע למישהו איפה אפשר למצוא ג'אנט כזה?

הג'אנט בצבע זהב אבל גם אם הוא בצבע אחר זאת לא בעיה אני אצבע אותו

תודה לכל העוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש באי ביי נראה לי שתמצא שם

האם אפשר ליבא ג'נטים מאייבאי? מה לגבי מכס ואישורים?:roll:

אינסטגרם עם הריתוכים שלי :-D

http://instagram.com/newworldofdisorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לדבר עם פורטל, הם רק מנסים לדחוף סחורה שיש לו במלאי.

הוא יכול להזמין לך מה שאתה רוצה אבל על זה תצטרך לשלם מחיר לא שפוי.

אף אחד לא מנסה לדחוף לך שום דבר גבר יקר,מי שרוצה משהו שאין בארץ משלם בהתאם ומקבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה ומטעה. יש לי ניסיון של שנים אתכם, כל פעם אני בא מחדש כמו אידיוט ומבקש למסור לך סכום מכובד של כסף עבור סט ג׳אנטים. איך זה הגיוני שאתה היבואן הרשמי ולצערי הבלעדי של המותג oz בארץ ודגם מסוים שיש לך במלאי עולה סכום X. כאשר אין לך אותו במלאי או שרוצים את אותו דגם בדיוק רק בצבע אחר, אתה דורש מחיר כפול?

כאשר אני בא להזמין רכב, אם אין את רמת הגימור שאני רוצה, עושים הזמנה מיוחדת ואין תוספת מחיר, פשוט מחכים למשלוח הבא.

אתם לצערי נוכלים המנסים לדחוף מידות שלא ניתן לאשר לרכב הספציפי העיקר לדחוף למישהו את המלאי שיש אצלכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה ומטעה. יש לי ניסיון של שנים אתכם, כל פעם אני בא מחדש כמו אידיוט ומבקש למסור לך סכום מכובד של כסף עבור סט ג׳אנטים. איך זה הגיוני שאתה היבואן הרשמי ולצערי הבלעדי של המותג oz בארץ ודגם מסוים שיש לך במלאי עולה סכום X. כאשר אין לך אותו במלאי או שרוצים את אותו דגם בדיוק רק בצבע אחר, אתה דורש מחיר כפול?

כאשר אני בא להזמין רכב, אם אין את רמת הגימור שאני רוצה, עושים הזמנה מיוחדת ואין תוספת מחיר, פשוט מחכים למשלוח הבא.

אתם לצערי נוכלים המנסים לדחוף מידות שלא ניתן לאשר לרכב הספציפי העיקר לדחוף למישהו את המלאי שיש אצלכם.

ידידנו אני שוב מסביר לך,אם אין מה שיש במלאי (שהוא עצום) ואתה מבקש משהו מיוחד אני צריך להזמין אותו במיוחד מהמפעל(ולא תמיד יש להם במלאים כי oz עובדים לפי ליין כל תקופה מסויימת עושים ייצור)ואם זאת הזמנה במיוחד עושים לך אותה ואז תוסיף משלוח אוירי מע״מ והוצאות נלוות ואז יוצא יותר יקר ממה שיש כבר במלאי,אני מצר על כך שאין משהו מoz במלאי בארץ שלא עומד בדרשותייך הספציפיות.

ד״א אם אתה רוצה להמתין למשלוח הבא שמגיע באונייה תצטרך להמתין ואז כן ניתן יהיא לספק את מבוקשך.ולא כפי האמור לעיל

ערב טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרט בבקשה

אתה אומר שצריך לפתוח הזמנה מיוחדת בגלל שהם לא מייצרים הכל ומכאן תוספת העלות. אז אם אני מוצא משהו שאני רוצה שעכשיו בסדרת יצור אני יכול להזמין דרכך בלי תוספת תשלום?

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אומר שהקפיצה במחיר היא בגלל עלויות השילוח האווירי.

אם אתה בסדר עם לחכות כמה חודשים למשלוח הימי הבא (הרי מייבאים רק מה שיוצר, ולא מה שלא יוצר ;)), אז אין קפיצה במחיר (או לא משמעותית בכ"א).

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...