Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפליקציות מומלצות לרכיבה על אופניים?

יגאל
שימו לב! השרשור הזה בן 4057 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשבוע האחרון החלטתי לחזור לרכב על אופניים אחרי תקופה שלא רכבתי, אני מתחיל קצת משבילים כדי לחזור לכושר ובתקווה לחזור לטיולי שטח תוך כמה חודשים.

עברתי על 2-3 אפליקציות ובינתיים החלטתי לנסות את mapmyride

לא רעה + חינמית.

למישהו יש נסיון טוב עם אחרות? המלצות נוספות?

אגב החלטתי לנסות את המוצר הזה באיביי, פאוץ' קטן למפתחות ולאייפון שאיתו אפשר לראות את המפה כל הזמן מולך בזמן רכיבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש כבר יותר מחצי שנה ב mapmyride. (הגרסה בתשלום לא סיפקה לי משהו שלא היה לי בגרסה החינמית).

אחרי ניסיון עם כמה אפליקציות נשארתי נאמן אליה.

מאוד מרוצה ממנה.

כשנכנסים לאתר שלהם ומתחברים עם השם משתמש, נפתח בפניך עולם עם המון מידע על הרכיבות ואפשרויות ניתוח לעומק.

עודד.

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש ב STRAVA.

אבל אני אבדוק את האפליקציה של זה שמעליי...

בסך הכל אני מרוצה מSTRAVA - נותנת דברים בסיסיים וגם מאפשרת להשוות רכיבות נוכחיות לאחרות.

עופר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...