Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מנוע מ V6 ל V8 עזרה בבקשה.

Big_White
שימו לב! השרשור הזה בן 4077 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם חסר לך כח תחליף את האוטו ליותר מודרני. גם ה 5.7 חלש במושגי היום של מנועי 3 ליטר.לגבי מרווח פנימי - כבר לפני 20 שנה השתכנעו אפילו האמריקאים שיש גבול שמעבר לו לא צריך יותר מרחב. לא צריך לשבת עם הרגליים פשוטות כל ארכן מאחורה כשמקדימה יושב קאובוי טקסני 2 מ' על 300 פאונד,עם הכובע והכסא מקסימום אחורה. רק בסילברדואים למיניהם זה נשאר כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם חסר לך כח תחליף את האוטו ליותר מודרני. גם ה 5.7 חלש במושגי היום של מנועי 3 ליטר.לגבי מרווח פנימי - כבר לפני 20 שנה השתכנעו אפילו האמריקאים שיש גבול שמעבר לו לא צריך יותר מרחב. לא צריך לשבת עם הרגליים פשוטות כל ארכן מאחורה כשמקדימה יושב קאובוי טקסני 2 מ' על 300 פאונד,עם הכובע והכסא מקסימום אחורה. רק בסילברדואים למיניהם זה נשאר כך.

מעולה, אני רוצה שיהיה מרחב, אם הייתי רוצה לשבת כמו סודאני הייתי קונה I10 או C1

למה שהבן אדם שיושב מאחוריי יסבול מזה שהכיסא שלי עד הסוף אחורה כי אין לו מקום לרגליים.

אם אתה מרגיש בנוח להידחס לרכב, זה לא אומר שאני מרגיש בנוח.

מעבר לזה שזה רכב קלאסי מרשים. :? אז שכל מי שמחזיק רכב אספנות יזרוק את הרכב לזבל כי הרכבים של היום מתקדמים הרבה יותר וחסכוניים יותר.

אינסטגרם עם הריתוכים שלי :-D

http://instagram.com/newworldofdisorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בסילברדואים למיניהם זה נשאר כך.

ובאימפאלה, וב300C, ובקמארו, ובמוסטנג, וצ'לאנג'ר, ובקאדילאק, ובקיצור, מה אתה קשור לנושא השרשור?

נ.ב.

סדרת הטנדרים של פורדת הF150 היא הרכב הנמכר מאז ומעולם בארה"ב. לא כולל את שלל הגרסאות של ושל המתחרים.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4077 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...