Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגי מוריס - צמיגים וג'אנטים בבית עובד ובהוד השרון - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 3048 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

10/10 - נרכש סט K110 במידה 215/40/18, עליהם הורכבו חישוקים שהובאו מחו"ל.

וכמובן, כמו תמיד, השירות מצידם של גילי ואסף היה מעולה 8)

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לפני כשלושה שבועות הוזמן סט גודייר F1 אסימטרי לקורסה OPC (אתם לא מבינים עד כמה קשה להשיג צמיגים במידה האידיוטית של ה-OPC, זה כמעט בלתי אפשרי והגיוני...).

בעקבות לחצים ועומס בעבודה, לא היה הזמן לגשת ולהתקין את הסט - אסף התקשר, התעניין (היה מעט מודאג...) ולבסוף (שלשום) הותקן הסט. על הדרך האוטו זה גם לשטיפה ידנית - והצמיגים מולאו חנקן.

לפני כשבוע נאלצנו למצוא סט לפאביה TSI, אז נשלף הטלפון והחיוג אל אסף, אשר בדק וחיטט לגלות מה נמצא במלאי. אחרי שהועלו מספר אופציות שהן, נבחר הצמיג (בזכות ביקורות מחמיאות באינטרנט וגם מצידו של אסף) ושלושה ימים לאחר מכן הורכב הסט. כמובן שגם כאן זה האוטו בפינוק שטיפתי - וגם במקרה הזה זכו הצמיגים למילוי חנקן.

אז כמו תמיד - אסף וגילי (ושי בסניף בהוד השרון) מתעלים על השאר בכל הקשור לשירות, אדיבות והמקצועיות. לא סתם אני וחבריי לקוחות קבועים שלהם מזה מספר שנים :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנצ'ריה משובחת!

מכיר טוב את גילי ואסף מסניף בית עובד - בעלי מקצוע ונותני שירות מהשורה הראשונה.

הצמיגים תמיד *מאוד* טריים והמחירים תחרותיים.

-אבי

Alfa GT 2.0 JTS Blackline,  Alfa 159 1.8 Turbo TBI Sportwagon Elegante

אקסיות: Alfa 164 TS, Alfa 156 V6 QSystem, Alfa 166 V6,  Alfa 166 V6 Super Q2, Alfa Giulietta QV,  Renault EDC RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הגעתי לשם בשישי, בשבוע שעבר, בזכות כמה המלצות של חברים, כדי לבדוק אם אפשר עדיין לעשות הצלבה בין הצמיגים, ואם לא - לקנות סט חדש.

היות והצמיגים הקדמיים שלי היו כבר די גמורים, הזמנתי סט של Yokohama כאופציה הסבירה והזולה שהמליצו לי עליה.

ביום ראשון בצהריים כבר קיבלתי טלפון מאסף, שהצמיגים הגיעו ואני יכול להגיע מתי שבא לי כדי שיתקינו אותם.

הצמיגים הותקנו ביום למחרת, כשבזמן שהמתנתי להרכבה, קיבלתי גם שובר לקפה בבית הקפה הסמוך אליהם בבית עובד, ובסוף התהליך אף הציעו לי לשטוף את האוטו בשטיפה ידנית שם (סרבתי כי עוד הייתי צריך להגיע לעבודה).

סך הכל קיבלתי תחושה מאוד טובה מהחבר'ה שם - גם בביקור הראשון וגם במהלך ההתקנה. הרושם שלי הוא ש"יש עם מי לדבר", ושאסף ושאר האנשים שם שמחים להסביר ולעזור בכל דבר שעולה.

מצטרף להמלצות האחרות כאן, וממליץ בחום להגיע אליהם.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

הגיע הזמן להחליף זוג אחורי באאודי שלי .

הקודמים : TOYO R1R .

החדשים : TOYO T1 SPORT.

שבוע 43 של שנת 2013 (סוף שנה).

החלפתי אצל צמיגי מוריס , אסף וגילי נתנו לי שירות איכותי , אדיב ומחיר מעולה.

ממליץ מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

הוחלט שהגיע הזמן להחליף את הנעליים אז אתקשרתי לבדוק מה יש במלאי. |Enter| קבלתי מחיר בטלפון ושהגעתי קבלתי את אותו המחיר. |Enter| אסף וגילי קיבלו את פניה בחייך לפני שהספקתי לזוז כבר פינקו אותי בשתיה (היה קצת תור בקטנה). |Enter| ההחלפה היתה בסדר גמור חביבים וכל הזמן חיוך על הפנים. |Enter| העסקה סיומה שאלתי איך השטפה כאן ליד פתאום אסף פינק אותי גם בשיטפה חיצונים על חשבון הבית. כל הכבוד. |Enter| מה שבטוח שאני אשלח אנשים לשם ומתי שאני יחלף שוב נעלים אני חוזר לשם !

המשך יום נעים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BigMan, תתחדש ידידי. הרבה מאוד זמן עבר - היה נחמד לראות פנים מוכרות.

10/4 - הותקנה רביעיית מישלין Primacy 3 בלאון 1.8TSI של חבר. כרגיל - המחיר ללא תחרות, השירות אדיב ומקצועי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

למרות הנסיון המצויין שלי עם גילי ואסף התפתיתי והזמנתי סט מאתר אינטרנט שיצא זול בכ 200 ש״ח מההצעה של גילי.

טעות.

הצמיגים הותקנו בפנצריה שתואמה דרך האתר.

רעידות במהירות גבוהה.

חוזר לאיזון אצלם.

הרעידות נמשכות, איזון חוזר, והפאנצרמאכר מבלבל לי את המוח שזה בגלל שצריך כיוון פרונט (שנעשה חודש לפני).

עדיין רעידות.

אין לי סבלנות לוויכוחים כאלה, תיאמתם עם גילי והגעתי לאיזון.

אסף קיבל אותי, בדק ומייד זיהה ששני צמיגים לא יושבים טוב על הגאנט.

הצמיגים פורקו והורכבו מחדש, כל הרביעיה אוזנה, והאלפא חזרה ליסוע חלק כמו תמיד.

בקיצור, למקצועיות אין תחליף, בזבזתי זמן וקיבלתי בלבולי מוח. חשבתי שאני חוסך אבל בסוף עלה לי יותר.

רק צמיגי מוריס!

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...