Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש hu משומש,מתלבט בין מספרים דגמים, בין היתר 9855

dj_dani
שימו לב! השרשור הזה בן 4057 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתלבט בבחירת ר"ד משומש, אני צריך שיהיה בו usb קידמי (אני לא שומע מדיסקים בכלל), שיהיה בו או בלוטוס או aux (העיקר שיאפשר דיבורית ולהשתמש בwaze) ושתהיה שליטה על סאב.

בחיפושים של משומשים בתקציב נתקלתי בין היתר ב:

alpine 9855, 86

clarion dxz785

Clarion DXZ786

ועוד כמה דגמים של פיוניר, התקציב הוא כ700 עם מתיחה קלה, אני יודע שמדובר במשומש ולכן אני די מוגבל מבחינת בחירה אבל על איזה רדיו דיסק הכי כדי ל"השים עין?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: בני אם היית לבד בפורום כל אחד חדש שנכנס היה מתחיל מסט 3 חלקים אקטיבי.

איזי איזי קודם שמתארגן על ציוד טוב, יראה אם יש לו צורך בכלל באקטיבי או לא (זה לא כמו שנראה לנו שחייב לעשות את זה).

ומשם מתקדמים לאט לאט.

היחידות ראש שהוא בחר מצויינות באיכות האות שלהם וכולן יהיו בחירה טובה, רק שאין להן את כל הפיצ׳רים שציינת.

תחשוב מה עדיף לך יותר איכות שמע או הדברים האלה מסביב, במקסימום תקנה דיבורית בלוטוס נפרדת שתהיה קבוע ברכב ולחלק מהמכשירים יש אפשרות להוסיף התקן שיאפשר חיבור USB.

כמו שאמרתי מקודם, כל היחידות שציינת יהיו בחירה טובה.

אני ארחיב לך בפרטי בהזדמנות על ההבדלים בינהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתלבט בבחירת ר"ד משומש, אני צריך שיהיה בו usb קידמי (אני לא שומע מדיסקים בכלל), שיהיה בו או בלוטוס או aux (העיקר שיאפשר דיבורית ולהשתמש בwaze) ושתהיה שליטה על סאב.

בחיפושים של משומשים בתקציב נתקלתי בין היתר ב:

alpine 9855, 86

clarion dxz785

Clarion DXZ786

ועוד כמה דגמים של פיוניר, התקציב הוא כ700 עם מתיחה קלה, אני יודע שמדובר במשומש ולכן אני די מוגבל מבחינת בחירה אבל על איזה רדיו דיסק הכי כדי ל"השים עין?"

בכול אילו אין BT

86 מכשיר ישן לא באותה הרמה כמו האחרים מדובר במכשיר דיי בסיסי עם USB עם הכנה לאימפרינט PXA H100

9855 מכשיר ברמה גבוהה ללא USB

785\786 -מכשיר ברמה גבוהה עם USB אותה גברת בשינוי אדרת ההבדל היחיד בתדרי הרדיו

יאפשר דיבורית? אפשר לחבר דיבורית בכול רכב ללא קשר לרדיודסיק

אם אתה רוצה אחד עם BT מובנה אף אחד לא עונה לתיאור.

בשביל להפעיל WAZE במכשיר אתה חייב דאבל דין עם מסך ולא מכשירים כאלו.

בתקציב שלך יש גם אופציות לחדש

קלריון CZ302

פיוניר Pioneer DEH4450BT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אסביר את עצמי טוב יותר כי התפזרנו קצת, דבר ראשון שאני אומר דיבורית, אני מתכוון ל: אפשרות לחבר את האייפון למכשיר באמצעות כבל aux/בלוטוס על מנת לשמוע את הצד השני, והצד השני ישמע אותו באמצעות מיקרופון של הטלפון הנייד ולא באמצעות מיקרופון מובנה של המערכת.

Waze, כנ״ל, אני צריך לשמוע ולא לראות, אין צורך בדאבל דין אלא חיבור בלוטוס/aux שיאפשר שמיעת הוראות מהרמקולים.

לשם כך המכשיר צריך להיות עם אחד מהפיצ׳רים הנ״ל ולא חייב שניהם ביחד, אחד יספיק.

Usb, ורצוי קידמי זה על סף ה״לא מוותר״, אין לו צורב, אין לי כוונה לקנות כזה, ואני לא קונה דיסקים, זה חובה.

עכשיו שאתם אומרים ״ישן״ אתם מתכוונים ישן מבחינת הפסקת ייצור שקרתה לפני מספר שנים או שאתם מתכוונים בעצם ל״מיושן״ שזאת הגדרה אחרת לגמרי?

לקנות חדש? לא תודה, למוצרים האלה יש ירידת ערך גבוהה יחסית למחיר שלהם, וגם אני מאמין שעד שאני ימצא את המערכת המושלמת עבורי אני יעבור כמה וכמה יחידות ראש, ועדיף שזה יקרה במינימום הוצאות מיותרות.

אני לא יודע עם שמתם לב, אבל אני גם רוצה שיהיה לי אפשרות לשלוט על הסאב מהמכשיר, ראיתי את הפונקציה הזאת בפעולה בספארק של הבחור שהגיב על ה9886 (שאגב לא שאלתי לשמו:oops: ) ואני לא מבין איך הסתדרתי בלי זה עד היום, במיוחד שאנ שומע מגוון סגנונות שונים.

מלבד זאת, אני לוקח לצומת ליבי את כל מה שאתם מציעים לי וממשיך לבדוק את ההיצע בשוק.

תודה למי שמגיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיותר, ואני בטוח שגם יקר, אני עדיין לא מנהל שיחות ארוכות ברכב ובטח ובטח שמנסה לצמצם אותם על מנת להתרכז בכביש ולהנות מהמערכת.

אני לא מחפש פיצ'רים חיצוניים למערכת, חיבור פשוט למערכת כמו שציינתי בהודעה הקודמת לא יותר מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אסביר את עצמי טוב יותר כי התפזרנו קצת, דבר ראשון שאני אומר דיבורית, אני מתכוון ל: אפשרות לחבר את האייפון למכשיר באמצעות כבל aux/בלוטוס על מנת לשמוע את הצד השני, והצד השני ישמע אותו באמצעות מיקרופון של הטלפון הנייד ולא באמצעות מיקרופון מובנה של המערכת.

.

זה לא עונה להגדרה של דיבורית וגם לא יתפקד ככה , ובמצב הזה כל מה שתשמע זה פידבקים צורמים - והסיכוי שישמעו אותך נורמלי הוא קלוש .

דיבורית - צריכה להיות עם מיקרופון ועם מנגנון ביטול הד - כמו שכתבו כאן קודמי , תתקין דיבורית נפרדת , הבורי הפשוטה (וזולה יש לומר ) תעשה יפה את העבודה ותשאיר לך מקום לחבר את הטלפון דרך כניסת ה AUX , בשעה שהיא מוצמדת באמצעות BT לדיבורית.

היסטורית רכבים: אלפא 33 -91' :wink: \ קליאו 1.4 -ידנית 2003:-o \ניסן טידה 1.6 אוטומטית 2007 :roll: \ מגאן דיזל ידנית 2008 - :-) \פלואנס 1.6 בנזין אוטומטית (:shock: ) \הונדה סיוויק -2010 ידנית :-D \...עכשיו אין כלום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שאני לא אוהב את הקטע שמישהו מבקש ייעוץ ואדם אחר מציע לו את מרכולתו למכירה.

אני מוכר HU שיתאים לך, הוא מתמשק עם האיפון מעולה (דרך USB שגם טוען אותו), שומעים את WAZE (המוזיקה נחלשת לרגע,WAZE מדבר,והמויקה חוזרת), ויש לו AUX , 3 יציאות למגברים וכו'

פרטים כאן .

אם אתה מעוניין תפנה בה"פ.

ולבחור שמעלי, נכון AUX הוא לא הדיבורית האולטימטיבית, אבל זה לא כזה רע, בשביל שיחה קצרה מידי פעם זה מספיק.

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עונה להגדרה של דיבורית וגם לא יתפקד ככה , ובמצב הזה כל מה שתשמע זה פידבקים צורמים - והסיכוי שישמעו אותך נורמלי הוא קלוש .

דיבורית - צריכה להיות עם מיקרופון ועם מנגנון ביטול הד - כמו שכתבו כאן קודמי , תתקין דיבורית נפרדת , הבורי הפשוטה (וזולה יש לומר ) תעשה יפה את העבודה ותשאיר לך מקום לחבר את הטלפון דרך כניסת ה AUX , בשעה שהיא מוצמדת באמצעות BT לדיבורית.

זה מספיק לי, באמת, מדיבורית אני לא דורש יותר.

בנג'י, האם המכשיר מאפשר שליטה על סאב? ואם זה לא מפריע לך אשמח לשמוע דעה ניטרלית עליו לעומת המכשירים היוקרתיים יותר ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחשב בעובדה שהוא שלי, יהיה קצת קשה לתת דעה נייטרלית אבל אני אנסה.

פיוניר 8350sd

נרכש לפני כשנה בגלל שהוא מאפשר קבלת אודיו בכל דרך usb. iphone . aux .sd card.cd, התממשקות פשוט מעולה עם אאיפון.

בהיררכיה של פיוניר הוא ממוקם גבוה , שני רק ל 9350 ולסדרת ה prs שהשוני בינהם הוא רק מראה, ככה שהוא בפירוש לא מהמכשירים הנחותים יותר של פיוניר.

לדעתי הוא נשמע מצויין, ועל זה יעיד כל מי ששמע את המערכת במפגשי צפון, מספק צליל נקי מאד. ובעל שלל אפשרויות כיוון.

שליטה מלאה על סאב (נקודת חיתוך, ועוצמה), כנ"ל לגבי קומפוננט עם קרוס.

אקולייזר גרפי חמישה ערוצים, ועוד כמה פיצרים.

לדעתי למי שלא מחפש להשתגע ולעבור לאקטיבי, באמת שאין צורך ליותר ממנו, ושמעתי כמה וכמה מערכות אקטיבייות שנשמעו הרבה פחות טוב ממה שהיה אצלי.

החלפתי אותו עקב מעבר להגברה אקטיבית ב 80prs , לצערי הרב הרכב נגנב כעבור שבוע, וה 8350 עבר איתי לרכב החדש, אבל אני לא אשכח שבכמה ימים הראשונים עם השמונים החדש התבאסתי עליו, מכיוון שהקודם 8350 היה לא פחות טוב ממנו, למען האמת כשהשמונים היה מחובר לא אקטיבי הם נשמעו אותו הדבר בדיוק, שזה מעיד בצורה הכי טובה על איכותו של ה 8350.

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4057 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...