Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבר בלם לשיפור כוח בלימה

שימו לב! השרשור הזה בן 4057 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מכיר שיש מערכת בשם מגבר בלם שתפקידה לחזק את הכוח שמפעילה הדוושה על הבלמים.

אני מניח שיש ברכב שלי מגבר שכזה למרות שאין לי מושג איך הוא אמור להראות אבל השאלה שלי היא האם הגדלת הכוח שהמגבר מייצר יכולה לשפר את הבלימה ברכב ואם כן האם זה לא יותר פשוט מלהגדיל צלחות אשר מפעילות משקל מסתובב רב יותר על המתלים?

(SEAT IBIZA FR - 2008 (Toyo T1R 205/40/R17

UPsolute Chiptuning, S3 Intercooler

3Inch Downpipe Exhaust + Silicone Inlet, Simota Open Airfilter

Luk Reinforced Sports Clutch + Lightweight 4.4kg VW-VR6 Fly-Wheel, vMaxx 40mm. Springs

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, אין היום רכב שאינו מצויד במגבר בלם. הרכב שבסמלון שלי הוא אחד מהבודדים שאין לו את הרכיב הזה ;)

אם תפתח את מכסה המנוע ותתבונן על קיר האיש באיזור שנמצא לפני הנהג, אתה אמור לראות די בקלות את מגבר הבלם. כך בערך הוא אמור להיראות:

brake-booster.gif

לשאלתך: התאוצה/תאוטה מקסימלית שהרכב יכול להוריד לכביש, בסופו של דבר, יכולה להיות שווה לכמות האחיזה שיש לצמיגים, כלומר: למומנט שהצמיג מסוגל להעביר לכביש. גם אם תתקין מגבר בלימה סופר חזק, רפידות סופר דביקות, דיסקים מחורצים בעלי קוטר אדיר וצינורות פלדה שזורים, עדיין כל אלה לא יעזרו לך לצמצם את מרחק הבלימה אם תתקין צמיגים של קורקינט.

אפשר גם להתבונן על המצב מכיוון אחר: נניח שעשית את כל אלה וגם שמת צמיגי UHP. עדיין, מרחק הבלימה שלך יגדל אם פתאום הגעת לקטע שבו מקדם האחיזה של הדרך נמוך מ-1 (כביש רטוב, דרך עפר, חצץ וכו').

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4057 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...