Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגבהה מאחורה- ספייסר?

srool
שימו לב! השרשור הזה בן 4061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתקופה האחרונה יצא לי לנסוע די עמוס בתא המטען ובחלק האחורי של הרכב, ואני לא מרוצה מהחריקות שאני שומע ומכך שהכנפיים האחוריות מתקרבות לצמיגים.

האם ספייסרים הם הפתרון בשבילי? האם יש פתרון מומלץ יותר?

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרול

בזמנו היתה לי בעיה דומה בקורולה 96

ספייסרים הם בהחלט הפתרון הזול - הבעיה היא שכמו כל פתרון זול, זה לא הפתרון הרצוי.

הסיבה לכך היא שהרכב שלך שקע בגלל שהקפיצים קורסים תחת העומס מה שאומר שהתגובה שלהם גם עצלה.

אתה תגביה את הרכב בעזרת ספייסרים אבל תגובת המרכב של הרכב תהיה בהחלט - עצלה. בפניות אתה תרגיש את זה בצורה ברורה מאוד וזה רק יוסיף עומס נוסף על הרכב.

הדבר הנכון לעשות זה להכנס לאתרים של חברות שמספקות שירות חלפים לסובארו ולבדוק אם יש לרכב הזה rough pack לקפיצים - בד"כ מוכרים דברים כאלה ביבשות כמו אוסטרליה או אפריקה הודות לכך שיש שם המון שטחים עם כבישים משובשים וצריך עבורם קפיצים גבוהים יותר ונוקשים יותר.

לטויוטה למשל יש אתרים כמו buytoyotapartscheap או toyotadiy וכו וכו'

תיקח בחשבון שלייבא קפיצים בעצמך אתה עלול להתקל בבעיה לאשר אותם במכס.

אני ממליץ על המעבדה לרכב ברחוב הסתת 5 בחולון לגבי עבודה שכזו.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, אני מסכים עם Lanosforce .

חוץ מהעובדה שצריך לקחת בחשבון גם את בולמי הזעזועים ואיך הכל ישתלב לעבודת מתלה שתיהיה מרוצה ממנה.

הרכב לא תוכנן לשאת משקל כבד בחלק האחורי באופן תמידי (נכון, תא מטען אמורים להעמיס והרכב אמור להתמודד עם תוספת המשקל בצורה טובה - אבל שמגיעים לבית המלון ושלושת האנשים יוצאים מהרכב ואז גם פורקים את תא המטען, אח"כ שאתה נוסע לבד אתה אומר לעצמך - או ! ככה האוטו אמור להרגיש - ואני לא מדבר על תגובות מנוע/מצערת!!).

לכן אל תתייחס רק לקפיץ שקובע את הגובה של הרכב כ"בעיה", גם לבולם שאמור לרסן את האנרגיה של המתלה (יותר משקל - עובד קשה יותר) תצטרך להתייחס בשלב כזה או אחר.

להחליף לקפיצים שונים שיתאימו לך, באימפרזה, ששוק האפטר-מרקט מפוצץ באי אילו פתרונות לרכב הזה, זה לא דבר מסובך.

העניין הטריקי הוא לדעת לשלב בין הבולמים הקיימים (אם הם לא גמורים) לקפיצים ע"מ שתקבל עבודת מתלה נכונה ומאוזנת.

בקיצור - אני מניח שאני לא מחדש לך אבל זה הולך ככה:

קפיץ חדש (קבוע קפיץ וגובה שונים מהמקור)

בולם מקורי, *בהנחה שהוא עדיין תקין (Valving שמתאים לתכונות הקפיץ המקורי - קבוע קפיץ,גובה וכו')

אם תחליף רק קפיצים, כנראה שהבולמים יעבדו קשה יותר, ולא בטוח שהם יתאימו זה לזה.

דן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...