Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם קיימות מערכות מולטימדיה שיודעות להתחבר עם אנדרואיד?

nice_guy
שימו לב! השרשור הזה בן 4008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

האם קיימות מערכות מולטימדיה שניתן לחבר לסמארטפון עם מערת הפעלה של אנדרואיד, ולקבל את מה שעל המסך של הפלאפון

גם על מסך המערכת?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קיים בנדל המאפשר גלישה דרך wifi של טלפון אנדרואיד כך שאותם אפליקציות כמו בטלפון שלך מופעלות על המערכת עצמה, איך אין אפשרות של "מסך כפול" .

:-D :-D :-D :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיים בנדל המאפשר גלישה דרך wifi של טלפון אנדרואיד כך שאותם אפליקציות כמו בטלפון שלך מופעלות על המערכת עצמה, איך אין אפשרות של "מסך כפול" .

אוקי, אתה מתכוון למערכת שמריצה אנדרואיד?

או משהו שונה?

קיבלתי הצעה של 3000 ש"ח למכשיר סיני שמריץ אנדרואיד, אבל נראה לי קצת מוקדם מידי להכנס לתחום האנדרואיד

במערכות מולטימדיה לרכב.

אשמח בכל מקרה לקבל מידע.

תודה

פליקס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ לך לרכוש מכשיר סיני שמריץ אנדרואיד מהסיבה ששום יצרן סיני לא יטרח לספק גרסאות לצורך תיקון באגים ושיפור ביצועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

האם קיימות מערכות מולטימדיה שניתן לחבר לסמארטפון עם מערת הפעלה של אנדרואיד, ולקבל את מה שעל המסך של הפלאפון

גם על מסך המערכת?

תודה

יש משהו של SONY עם אופציה ייחודית כזו של החברה הנקראת MIRROR LINK, מראים סמסונג גלקסי S2 ונוקיה מחוברים אליה ואיך המערכת משקפת את המסך של הנייד למסך שלה. Sony XAV-601BT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חיברתי את הS3 שלי למערכת

יש לי רק וידאו אודיו

אין לי אפשרות שליטה על הטלפון מהטאצ' במסך.. רק בטלפון עצמו

זה בדיוק מה שאני מחפש, איזו מערכת יש לך? לא רוצה שליטה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ לך לרכוש מכשיר סיני שמריץ אנדרואיד מהסיבה ששום יצרן סיני לא יטרח לספק גרסאות לצורך תיקון באגים ושיפור ביצועים.

לא מדוייק.

אני ראיתי את זה מורכב ברכב של מתקין. היבואן שמביא את המערכות זה ניפון.

ודווקא נראה לי שמיבואן גדול כזה כן תקבל שירות במקרה של תקלה.

אצלי ברכב יש JVC846 שנחשב לטופ של JVC ב2011-2012 וואלה אני לא נופל מהמערכת הזו.

דווקא מערכת אנדרואיד שפתוחה לאינטרנט (WAZE עם עידכונים) קורצת לי מאוד במיוחד אחרי שחוויתי את הJVC והאלפיין שאין ספק שהן יותר מוגבלות בפונקציות ולפעמים ההתנהגות שלהם מזכירה לי מערכות סיניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך לא חשבתי על זה??, ברור שלניפון יש צוות מתכנתים שדואגים להוציא עדכוני תוכנה.

ועכשיו ברוח רצינית יותר, ניפון יתקן מכשיר שאינו עובד בבסיסו, לגבי באגים תצטרך להתמודד איתם עד ערוב ימיו של המכשיר בבעלותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חיברתי את הS3 שלי למערכת

יש לי רק וידאו אודיו

אין לי אפשרות שליטה על הטלפון מהטאצ' במסך.. רק בטלפון עצמו

KIPPER, איך חיברת את ה S3 שלך למערכת? אני רוצה לחבר S2 למערכת גם, מה אני צריך לחפש שיהיה במערכת.

תודה

פליקס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך לא חשבתי על זה??, ברור שלניפון יש צוות מתכנתים שדואגים להוציא עדכוני תוכנה.

ועכשיו ברוח רצינית יותר, ניפון יתקן מכשיר שאינו עובד בבסיסו, לגבי באגים תצטרך להתמודד איתם עד ערוב ימיו של המכשיר בבעלותך.

אני לא בטוח שזה מדוייק, הרבה תלוי בקשר בין היבואן ליצרן וכמובן תלוי ביצרן הסיני.

סתם דוגמא אני בתור לקוח פרטי הזמנתי DVB-T של חברת VCAN ישירות דרך אליאקספרס.

לפני כחודשיים שלחתי מייל ישירות ליצרן אם יש עדכון תוכנה למכשיר והשירות לקוחות (הסיני כן) דאג לי לעדכון למרות שרשמית הוא לא מופיע באתר שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני מופתע שהם עזרו לך בנושא, באמת שאפו (אני רציני), אבל קיים הבדל אדיר בין הוספת דרייבר לבין תיקון באגים,

אני את דעתי אמרתי , מי שרוצה לרכוש מכשיר סיני שיבושם לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...