Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פילטר אוויר פתוח

itaydori
שימו לב! השרשור הזה בן 4065 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יודע האם הוא עלול לגרום נזק למנוע ? הבנתי שאם הוא נקרא פילטר פתוח אז יש כניסה של יותר אוויר מה שאני מבין שהסינון שלו פחות איכותי בניגוד למפורסם אני צודק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזק לא יגרם כל עוד תרכיב אותו בצורה נכונה.

בגדול כל מקום יהיה בסדר, סדר העדיפיות שלך אמור להיות קודם כל מספיק גבוהה שלא יתרטב יותר מידי מהשלוליות ולאחר מכן מקום כמה שיותר קריר בתא המנוע.

קח בחשבון שיהיה צליל חזק יותר וצריכת הדלק תגדל גם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
ההספק עולה מעט ויש צליל יפה יותר

ההספק ברוב המקרים לא עולה, הפילטר לא מקרר ולא כל מיני המצאות שרצות, על מנת להשיג תוצאה כלשהי רצוי לקיט קומפלט שמיועד ונבדק עבור רכבך, מעבר לזה סתם בזבוז כסף.

*** לקחת את רשמיי בערבון מוגבל ***

*** הנעה קידמית עם הרבה הנאה ***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לרכבים גודשים תכלס אין הבדל בהספק? אז למה לא? לפחות רעש יניקה נרוויח.

בכל מקרה אני חושב שזה הכל תלוי גם במיקום.

הנה דוגמא לפיאט קופה, מיקום מושלם לדעתי, לגרוע זה לא, אולי רק יוסיף תחושה

filter coupe.jpg

פיאט קופה 16VT - כי לא היה תקציב לפרארי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4065 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...