Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

HTC ONE X או NEXUS 4 ?

רנזי
שימו לב! השרשור הזה בן 4069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

לצורך שידרוג הסמארטפון, אני מתלבט בין 2 המכשירים הנ"ל.

אשמח להערות או לרעיונות למתחרים נוספים.

תודה רבה,

רזי.

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

באיזה מחיר תוכל לקבל כל אחד מהמכשירים הללו?

אני תמיד בעד מכשירים של גוגל, ז"א סדרת ה NEXUS, ככה אתה יודע שתקבל עדכונים ברגע שהם יוצאים ולא תצטרך להמתין ליצרן, כמו למשל HTC שיחליטו האם לעשות PORTING לגרסה החדשה או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, LG מייצרת את הנקסוס 4.

קח בחשבון מספר חסרונות של הנקסוס:

- בטריה חלשה ביחס למכשיר, דיווחים על 8-10 שעות "זמן" בטריה לא חריגים.

- רעשי רקע בעת שיחה. (בחלק מהזמן)

- המכשיר שביר!

- אין אופציה להרחבת זיכרון (SDCARD).

- אמנם מפרט החומרה "חריף" אבל יחד עם זאת פלאפונים עם חומרה מקבילה משום מה מציגים

ביצועים טובים יותר.

- כל הכפתורים וירטואלים, מה שאומר שרוב הזמן בפועל מסך תחזיק ביד מכשיר בגודל מלא ותשתמש ב4.3".

יתרונות:

- העדכונים של גוגל מגיעים לנקסוס לפני כולם.

- מסך מדהים גם בשמש ישירה.

- 2G RAM , לעניות דעתי בימינו זה קריטי. (אחת הסיבות שלא רכשתי S3)

- עיצוב יפה.

- מחיר, ביבוא אישי ישירות מגוגל פליי ועד הגעתו לארץ (כולל מיסוי) תשלם פחות מ2200 ש"ח.

עבורי זמן הבטריה היה קריטי ולכן מכרתי את המכשיר ביום הגעתו מחו"ל, נרכש NOTE2 במקומו, מדהים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוגל לא מייצרת את המכשירים בעצמה (עדיין), כאשר הם מוציאים מכשיר זה בשיתוף פעולה עם אחת היצרניות הגדולות, בעבר זה היה עם סאמסונג ועכשיו זו LG. גוגל אחראית על התוכנה ו LG על החומרה כאשר יש ביניהן תיאום על מנת לשלב בין החומרה לתוכנה באיכות המירבית.

למרות שהיצרן הוא LG, המכשיר נחשב של גוגל, ז"א שעדכונים של מערכת ה ANDROID יופצו למכשירי גוגל במהירות, ללא צורך לעבור דרך LG או סאמסונג או כל יצרן עתידי אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמלצה היא להמתין. השמועות הן שבעוד זמן קצר (שבועות בודדים) יושקו HTC M7, Nexus 5 ו- Samsung Galaxy 4.

אם נמשיך להמתין בחיים לא נקנה כלום :)

המלצה שלי מבין השתיים - הנקסוס 4. ייבאנו לאבא שלי אותו מארה"ב דרך הדואר, יצא סכום כסף שווה מאוד (באזור ה-2K ש"ח) והוא מאוד מרוצה. הסיבה שלא הייתי ממליץ על שום מכשיר של HTC היא מאוד פשוטה - מניסיון לא קטן, ה-QC שלהם הוא פשוט מזעזע. מכשירים שלהם שלא עובדים ישירות מהקופסא זה מאוד שכיח, וגם אם עבד, זה לא יימשך לאורך זמן מניסיוני.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שלא הייתי ממליץ על שום מכשיר של HTC היא מאוד פשוטה - מניסיון לא קטן, ה-QC שלהם הוא פשוט מזעזע. מכשירים שלהם שלא עובדים ישירות מהקופסא זה מאוד שכיח, וגם אם עבד, זה לא יימשך לאורך זמן מניסיוני.

אין כאן חוק ברזל. יש לי HTC כבר שנה וחצי ולא נתקלתי בשום בעיה עד כה.

סיפורים יש לכאן ולכאן, כמו שחבר שעבד בטכני בסלקום אמר לי להתרחק מהגלאקסי 2 בשל ריבוי התקלות שהוא נתקל בהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נמשיך להמתין בחיים לא נקנה כלום :)

עקרונית אני מסכים איתך ואני נוהג באותו אופן. מנגד, המכשירים החדשים ממש מעבר לפינה (ההשקה הראשונה, HTC, תהיה ב-19 לחודש). מדובר על מכשירים מתקדמים בהרבה מהדור הנוכחי.

51 קג"מ :shock::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלא אם אתה משחק במשחקים עתירי גרפיקה (כאלו שיש להם פורט למעבדי טגרה) או מאוהב ב-Sense. אני לא רואה שום סיבה חוץ מאולי איכות בניה \ מראה, לבחור ב-X.

לי יש את ה-X ואני די אוהב אותו. אגב ה-QA של HTC על הפנים, מתוך 4 מכשירים (כולם HOX גם לבן וגם שחור) 2 היו מקולקלים מהמפעל.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ על ה N4, ולא ממליץ בכלל על ה One X.

לגבי ה N4- סובל מזמן סוללה קצר, הרבה באגים בתוכנה (גרסה 4.2 שוחררה חצי אפויה. אלו דברים שכנראה יגוהצו החוצה בחודשים הקרובים), למכשיר רק 16GB בלי הרחבת זיכרון.

בנוגע ל One X, אני לא ממליץ בגלל בעיות בבקרת איכות, אלא אם יראו לך בצורה מסוימת שהמכשיר תקין ב 100%, מחיר גבוה יחסית ביחס למה שהוא מספק כיום, זמן סוללה לא מזהיר גם כן.

עקרונית אני מסכים איתך ואני נוהג באותו אופן. מנגד, המכשירים החדשים ממש מעבר לפינה (ההשקה הראשונה, HTC, תהיה ב-19 לחודש). מדובר על מכשירים מתקדמים בהרבה מהדור הנוכחי.

אשמח לדעת מאיפה הסקת את זה. מכשירי הגל הבא הולכים להיות דומים מאוד למה שיש כרגע, שזה אומר מעבדי KRAIT מרובעי ליבה עם 2GB זיכרון, מצלמות 8-13MP, מסכי 720P/1080P, ושאר השטיקים הרגילים. לא שונה במאומה לעומת ה Droid DNA/HTC Butterfly שכבר זמינים בשוק, או ה Optimus G/Nexus 4.

ה Xperia Z הולך להיות כזה, ה M7 הולך להיות כזה, היחיד שאולי, ועם דגש אולי נראה ממנו הפתעה הוא ה S4, שהולך כנראה להשתמש ב big.LITTLE, כלומר 4 ליבות A7 ביחד עם 4 ליבות A15, שבהתאם למטלה רק סט אחד של ליבות עובד בכל זמן נתון.

על הנייר זה נראה מעבד מתומן ליבות, בפועל אלו 2 מרובעי ליבות שמתחלפים, שכל המטרה לחסוך זמן סוללה. למה דווקא משם נראה הפתעה? כי מדובר ב A15 לכל דבר ועניין, ולא שלב ביניים כמו KRAIT שזה איפושהו בין A9 ל A15.

ההשקה עלולה להתרחש במרץ, זמינות מלאי- אל תצפה לכזו לפני מאי. כנראה מדובר בהשקה "יבשה".

אז לא, כרגע אין הרבה סיבה לחכות, אנחנו לא עתידים למהפך כלשהו בגל המכשירים שמתקרב אלינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי נמנע מהזמנה של X בגלל ה-QA אבל כן הייתי נמנע מהזמנה שלו מחו"ל \ חנות בצד השני של הארץ. לא עשו לי בעיות בכלל עם האחריות של ה-X-ים. לא דרך אנדרויד סטור ולא דרך רונלייט.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...