Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאיזה מחיר של רכב דורשים איתורן[ לא איתורן SAVE ]

חן 2
שימו לב! השרשור הזה בן 4089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

והאם באיתורן צריך להקיש קוד כמו בקודנית ?

ואם אני הולך ראש בראש קרי לא מוכן שתגעו לי ברכב, לא רוצים לבטח בביטוח מקיף-לא צריך-יש לי סיכוי?

ובכלל אני משלם להם במיטב כספי את הביטוח אז הם עוד עושים תנאים? לא נישמע לכם חוצפה\אבסורד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והאם באיתורן צריך להקיש קוד כמו בקודנית ?

ואם אני הולך ראש בראש קרי לא מוכן שתגעו לי ברכב, לא רוצים לבטח בביטוח מקיף-לא צריך-יש לי סיכוי?

ובכלל אני משלם להם במיטב כספי את הביטוח אז הם עוד עושים תנאים? לא נישמע לכם חוצפה\אבסורד?

הרכב שלי עלה 74K על הכביש והם ביקשו איתורן. זה לאו דווקא צריך להיות רכב יקר. האיביזה והפאביה מאוד גניבות ולכן =הביטוח שלהם יקר וחברות הביטוח מבקשות איתוראן. (ותאמין לי עשיתי סקר שוק וכולם ביקשו, חברות הביטוח הישיר לא דיברו איתי בכלל על אפשרות בלי).

במקרה שלי, עובד בצ'מפיון אפילו ביקש שאעשה איתוראן בגלל הסיכון בפגיעה במחשב/חשמל עקב התקנת כספת. אז זה שיקול נוסף.

הרי האיתוראן הרדום, הינה קופסה "שמחביאים" ברכב שלך וזהו. זה לא נוגע בחשמל בכלל. (הייתי עם המתקין בזמן ההתקנה/ אפילו עזרתי לו 8) )

הבעיה שאתה תהיה תלוי בהם מהשנה השניה, וגם זה לא זול בכלל. 1100 שקל. (אם יש לך כושר וויכוח+סוכן ביטוח תומך ייתכן ותקבל את זה בחצי מחיר כמו שאני עשיתי בזמנו :))

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שאתה תהיה תלוי בהם מהשנה השניה, וגם זה לא זול בכלל. 1100 שקל. (אם יש לך כושר וויכוח+סוכן ביטוח תומך ייתכן ותקבל את זה בחצי מחיר כמו שאני עשיתי בזמנו :))

לא הבנתי, 1100 ש"ח על איזה סוג איתורן? דרך מי עשיתי את ההתקנה? כשאני דיברתי עם איתורן הם דיברו איתי על סדר גודל של 2000+ ש"ח עבור מערכת+התקנה.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי, 1100 ש"ח על איזה סוג איתורן? דרך מי עשיתי את ההתקנה? כשאני דיברתי עם איתורן הם דיברו איתי על סדר גודל של 2000+ ש"ח עבור מערכת+התקנה.

אז כנראה שהייתה אי הבנה. ברכב שלי הותקן איתוראן סייב (עכשיו בדקתי את הקבלות! ). ב 1100 שח בגרנד-פרי כרמיאל. וחברת הביטוח, כלל, השתתפה ב 50%.

אבל לא הבנתי, בשביל מה הדגמים היותר מתקדמים אם זה מספיק לחברות הביטוח ?

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מבטח צד ג' בלבד או מקיף בלי גניבה אז אתה לא צריך איתוראן כמובן.

אבל צריך להיות אמיץ/די אמיד בשביל לישון בשקט כשיש לך רכב חדש בחניה שלא מבוטח נגד גניבה...

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי אין ממש טבלה רשמית כזו.

הנ"ל מונע משיקולים שונים של חב' הביטוח (נכון שמחיר הרכב הוא שיקול אחד), כגון:

נפיצות, סחירות, גנבות קודמות, ועוד.

מסבב טלפונים בין חברות הביטוח תגלה לבטח שיש הבדלים בניהם:

אחת תרצה קודן, השנייה עלוקה, השלישית כספת, הרביעית מע' איתור לווייני, והחמישית שתעלה את הרכב עם מנוף לסלון.:lol:

סקר בניהן לא רק יגלה את פערי המיגון, אלא גם את ההבדלים במחירים.

הבחירה הסופית-לשיקולך בלבד.

*אין באמור כדי להוות המלצה מכל סוג שהוא.

*ט.ל.ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיוויק 1.8 - כלל דורשים איתוראן כל עוד הרכב שווה מעל 100K, כן, הוא כולל בתוכו קודנית..

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...