Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ספורטיבי, מאובזר, נאה ועד 85,000 ש"ח

dlace
שימו לב! השרשור הזה בן 4087 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים אני חדש פה, והסיבה לכך היא שעד היום אני דיי הסתדרתי בכל מה שקשור לרכב

אבל עכשיו אני בדרך ללא אור, הלך לי הרכב האהוב שלי ואני מחפש רכב חדש אך כמו בבחורות גם ברכבים אני

דיי שואף שיהיה לה הכל, והאמת אני ממש אוהב לנהוג... וכרגע לא מצאתי שום רכב שיכול לענות לי על הצרכים הבאים ( ולא שאני איזה מבין גדול )

אני מחפש רכב בתקציב עד 85,000 ש"ח יד שנייה או מהחברה לא משנה לי..

מעדיף אוטומט אך מוכן להתפשר בשביל להרוויח יותר:

שיראה ספורטיבי, בכל משקיע את מיטב כספי הדל

שיהיה מהיר יחסית, או אולי זריז זאת הגדרה יותר נכונה ( שירד מ 10 שניות 0-100 נראה לי יעשה את העבודה )

שייתן אבזור טוב

ומה לעשות אבל שיהיה גם חסכוני יחסית

ושהטיפולים לא ירוששו אותי כי לקנות אותו זאת לא חוכמה צריך גם להחזיק אותו ( הייתה לי אודי A4 שקיבתי פעם וכל מנורה משכנתא )

ודבר אחרון סביר להניח שהוא ישאר אצלי תקופה אז עדיף שלא יהיה פחות משנת 2009

אני לא מבקש שכל אחד מהנל יהיה הטופ בקבוצה, אבל שיהיה ממוצע + בכל אחת מהקטגוריות ועשיתם לי את היום !

המון תודה למגיבים, אשמח לשמוע כל תגובה הצעה המלצה

וכן תמיד ניסיתי לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה והאמת לפעמים הצלחתי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהאיביזה מתאימה לצרכים שלך. היא זריזה מאוד בקו ישר, ונראית מעולה. הטיפולים של הקונצרן מעט יקרים מהרכבים היפנים, בעיקר אם נעשים במוסך מורשה, אבל אני לא יודע עד כמה, אני מנחש שזה לא הבדל גדול במיוחד (כמה מאות בודדות של שקלים). המתן לאלו שמחזיקים את הרכב, והם ידעו לתת מענה על נושא הכסף.

בכל מקרה, הרכב מאובזר, חסכוני, איכותי ונאה מאוד. ובתקציב שלך, לדעתי אפשר להגיע לשנתונים גבוהים מאוד (תלוי בגרסה).

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי קופה 2.7 ליטר,נראת מצויין הרבה פוזה קרבית ,אמינה מאוד זולה מאוד לביטוח\טיפולים,דיי זריזה (ניתן להשיג גם באוטומטי) ואפילו מתנהגת לא רע בפניות

חיסרונות-מנוע דיי צמא (זה מתקזז עם תחזוקה זולה) ותא נוסעים קצת מיושן וזול.

האיביזות הגודשות כמו שניקו אמר מעלי זאת גם אופציה לא רעה.

ואם תמתח את התקציב שלך עוד טיפלה נוכל לדבר על מיאטה NC,או גולף GTI.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי קופה 2.7 ליטר,נראת מצויין הרבה פוזה קרבית ,אמינה מאוד זולה מאוד לביטוח\טיפולים,דיי זריזה (ניתן להשיג גם באוטומטי) ואפילו מתנהגת לא רע בפניות

חיסרונות-מנוע דיי צמא (זה מתקזז עם תחזוקה זולה) ותא נוסעים קצת מיושן וזול.

האיביזות הגודשות כמו שניקו אמר מעלי זאת גם אופציה לא רעה.

ואם תמתח את התקציב שלך עוד טיפלה נוכל לדבר על מיאטה NC,או גולף GTI.

מתעלק: יש סיכוי למצוא אחת שמורה ? בדר"כ הן מפורקות לגזרים

כולם בכפר עם AK ורק אתה עם קפצונים ?

זה לא קצת דפוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק: יש סיכוי למצוא אחת שמורה ? בדר"כ הן מפורקות לגזרים

על היונדאי?, בטכנו-דרום לא ההיו מרוצים ששרדר נוסע על קוראית,רק גאווה יפנית.

עכשיו ברצינות,אני מניח שכן,במיוחד אם התקציב הוא 85K ניתן למצוא שנתון גבוה\יד נמוכה,קח שהסיכוי להתאסלמות או סתם להתעללות נמוך בהרבה מן המקבילות.

עריכה:

אין באימרה "התאסלמות" כלל כוונה לפגוע באלו אשר זוהי דתם,המונח מכוון באופן סאטירי,אל המציאות הרכב בישראל.

אבל בואו נודה בזה,הרכבים שלהם ערסים לאלה.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א' המון תודה לכל המתייחסים, מסתבר שבכל זאת יש אנשים טובים בעולם:wink:

בכל אופן מיאטה NC / יונדאי קופה - פחות רלוונטיות עבורי משום שהן מכוניות עם "תחת"

וזה בעיה בתל אביב, חניה וכאלה - אבל אין ספק שהן אחלה מכוניות ולוק טוב

לגביי המיטו זה באמת שיקול, אבל שמעתי שקשה להיפטר מאלפא רומאו בכלליות זה קצת מפחיד אותי

ולגביי האיביזה זאת באמת אופציה שנראת לי כרגע דיי ריאלית, אם באמת אלך לכיוון הזה אני אחפש 1200 TSI

שמעתי שהמנוע חזק וחסכוני

אבל אשמח לשמוע עוד אפשרויות...

מהבדיקות שעשיתי בתקציב אפשר גם למצוא A1 - אבל דיי ירדתי מזה משום שהטיפולים יקרים והאחזקה

מיני קופר - אבל שנתון נמוך יחסית 2009 2008, ואני מעריך שגם שם הטיפולים יקרים

פיאט 500 - קצת צעוצוע

ולגביי הפולו גם כן אפשרות 1200 TSI ( פשוט שמעתי שהמנוע זריז וחסכוני ) GTI קצת יותר יקרה וקשה למצוא אחת

שמורה... אבל גם כאן שמעתי שפולסווגן עושות הרבה בעיות וטיפולים לא זולים

האמת שאם היה לי תקציב נראה לי שהיונדאי וולוסטר היה אחלה מענה, אבל מה לעשות חיים קשים כשכיר :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיניתי את דעתי, לך על המיטו :)

גש לסוכניות, נסה לבצע נסיעות מבחן במיטו ובאיביזה, ומה שיותר יתאים לך, לך עליה.

בהצלחה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי המיטו, שמעתי שההגה מנותק לגמריי , ושהיא קצת שותה דלק,

אין ספק שהיא יפה וזריזה - השאלה אם היא עושה בעיות ? טיפולים זולים יקרים ? אני ממש לא מכיר

וגם פעם אחי הגדול שהייתה לו אלפא אמר לי שקשה להפטר מהאוטו אחר כך מישהו יודע האם זה נכון ?

בכל זאת אח גדול תמיד צודק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי המיטו, שמעתי שההגה מנותק לגמריי , ושהיא קצת שותה דלק,

אין ספק שהיא יפה וזריזה - השאלה אם היא עושה בעיות ? טיפולים זולים יקרים ? אני ממש לא מכיר

וגם פעם אחי הגדול שהייתה לו אלפא אמר לי שקשה להפטר מהאוטו אחר כך מישהו יודע האם זה נכון ?

בכל זאת אח גדול תמיד צודק

אלפא מוכרים בקלות ובצער רב לאלפיסט המושבע הבא :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפא טובה ושמורה נמכרת מהר מאוד וכאמור מעלי - בצער רב, לאלפיסט המושבע הבא.

באלפות החדשות (מיטו, ג'ולייטה) לא ידוע על עניינים רציניים כלשהם ולמעשה, הן מגלות אמינות גבוהה משל הרבה רכבים אחרים שנחשבים איכותיים ואמינים.

51 קג"מ :shock::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפא טובה ושמורה נמכרת מהר מאוד וכאמור מעלי - בצער רב, לאלפיסט המושבע הבא.

באלפות החדשות (מיטו, ג'ולייטה) לא ידוע על עניינים רציניים כלשהם ולמעשה, הן מגלות אמינות גבוהה משל הרבה רכבים אחרים שנחשבים איכותיים ואמינים.

יש לי חבר שיש לו את המיטו , תמיד אמר לי שזאת פיאט פונטו בתחפושת :lol:

האיביזה ממש מאובזרת, יש בה מסך די וי די, גג פנורמי שנפתח בקטנה, מנוע עם עם טורבו קטן, ג'אנטים גדולים 16-17 וחסכונית !!!

אוטו-מאניה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4087 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...