Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הערכת נזק קורולה 2010

idan94
שימו לב! השרשור הזה בן 4087 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביום שישי נכנסו בי מאחורה ונגרם נזק לטמבון האחורי, ואחר דיבור עם הפוגע הוחלט לא לערב ביטוח וללכת לפחח שלו שיתן הערכת מחיר.

מה שרציתי לדעת הוא האם אפשר לתקן את הטמבון או שצריך להחליפו?, האם יכול להיות מצב שבו יש נזק שבלתי נראה חוץ מהטמבון והאם ישנה ירידת ערך על נזק מסוג זה.

קישורים לתמונות:

siz.co.il/my/tinmal0yzyij.jpg

siz.co.il/my/vfjhwj2nlrzy.jpg

siz.co.il/my/jwzmzfmq3ngm.jpg

תודה, עידן.

Kia Niro 2018 | Honda civic 94 MT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. סיכוי טוב שהמכה עברה גם לגשר, ויצטרכו להחליף אותו / לתקן אותו.

2. הטמבון נראה בר תיקון.

3. על פניו נראה שאין נזק לדלת של התא מטען.

4. אי אפשר לדעת אם אין / יש נזק לקצה שלדה, יהיה אפשר לדעת רק לאחר פירוק הטמבון.

5. ככל הנראה יצטרכו להחליף את החיישן רוורס השמאלי ואולי גם את זה שלידו.

6. מחיר, אין לי מושג, וזה גם תלוי הרבה איפה העבודה תתבצע, אם המוסך חובב החלפת חלקים, או אחד שמעדיף לתקן חלקים קיימים.

subaru grand leone 94 ידנית - נמכרה.

chevrolet spark 2014 1.0 manual רכב נוכחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל Avi Yaakov,

לא צריך לרוץ להחליף טמבון, החלפים בשוק סביר להניח שאף פעם לא יגיעו לאיכות של המקורי, מה גם שיכול להיות שירכיבו לו טמבון מפירוק, שגם הוא עבר תיקון מתי שהוא, או שסתם יגידו לו שהחליפו ובעצם יתקנו לו את הישן.

מה שאין כן, צריך לבדוק אם יש ירידת ערך, שבעתיד, במכירה לא יורידו לו מהמחיר בגלל התאונה.

subaru grand leone 94 ידנית - נמכרה.

chevrolet spark 2014 1.0 manual רכב נוכחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל חבר במכה כזו, אבל בניסאן טידה הנזק היה 1500 ש"ח כולל פירוק, תיקון, צביעה והתקנה.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל Avi Yaakov,

לא צריך לרוץ להחליף טמבון, החלפים בשוק סביר להניח שאף פעם לא יגיעו לאיכות של המקורי, מה גם שיכול להיות שירכיבו לו טמבון מפירוק, שגם הוא עבר תיקון מתי שהוא, או שסתם יגידו לו שהחליפו ובעצם יתקנו לו את הישן.

מה שאין כן, צריך לבדוק אם יש ירידת ערך, שבעתיד, במכירה לא יורידו לו מהמחיר בגלל התאונה.

אני לא הייתי מתקן מסיבה פשוטה, שמתקנים טמבון מחממים אותו ומוציאים את המכה החוצה, אבל זה לא תמיד חוזר למצב הקודם ושמים חומר פחחות לפיניש, את יודע מה יקרה עם הרכב יקבל שפשוף קטן באותו מקום? רוב הסיכויים שכל החומר מילוי יתפוצץ ואז זה יהיה מכוער מאוד,

לדעתי אפשרי לאתר טמבון תקין מפירוק, או להתעקש על טמבון חדש מקורי! כי החליפיים לא טובים כמו המקוריים.

עריכה: ראיתה בכלל שהטמבון יצא מהקליפסים? אני לא חושב שדבר כזה אני הייתי מתקן ועושה קומבינות.

volkswagen golf mk2 1.3

volkswagen golf mk2 1.6

Volkswagen golf mk2 1.3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התשובות.

בכל מקרה בסופו של דבר החולט מצידנו כן לערב ביטוח, והוגשה תביעה. המוסך שבו הוחלט לבצע את התיקון הוא מוסך מורשה של טויוטה ודבובר על טמבון חדש מקורי, עכשיו איך אני יודע שאכן באמת מדובר בטמבון מקורי?

נ.ב. הטמבון עדיין לא פורק, ולכן לא ידוע מה חומרת המצב של החלקים מאחוריו.

לאבי: אכן חלק מהקליפסים של הטמבון יצאו ממקומם, לכן בגלל זה ובגלל ריבוי הסדקים הוחלט על החלפה.

Kia Niro 2018 | Honda civic 94 MT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4087 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...