Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסכת השקרים של אנשי המכירות ב"דלק מוטורס"

yossiaviel
שימו לב! השרשור הזה בן 4069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כידוע לאחדים מכם התחדשתי בפורד פיאסטה חדשה 2013 מנוע 1250 . בשרשור הקודם כתבתי על כתמי " החומצה " העגולים שיש על הצבע {או מה שזה לא יהיה}. ביום שישי האחרון הייתי בחברת פורד בסניף בחיפה , וגיליתי לתדהמתי שהרכב שקניתי {2013} נמכר בהנחה של 3500 ש"ח ממחיר מחירון החברה , וגם מקבלים מראה "חכמה" ששוויה כ-2700 ש"ח , לדברי איש המכירות . את המראה ניתן לגלם בכסף {כנראה עוד 1800 ש"ח}.אני הזמנתי את הרכב ושילמתי אותו במלואו ב-12-2012 , וקיבלתי אותו ב -18-01-2013. המבצע היה "שקט" ו"סודי" התנהל ומתנהל גם כרגע . אני שלמתי על הרכב 75500 ש"ח במזומן ! נאמר לי ש"תזמין ותשלם היום {2012} ותקבל ב-2013 כי המחיר יעלה והמסים יעלו ,אתה תרוויח הרבה! לדבריו " . ועוד" אל תדאג , ימשיכו לייצר את את הרכב עוד כ-שנתיים" . המבצע התנהל עוד לפני קבלת הרכב וממשיך עד היום ועד גמר המלאי . כיום לא רק שהמחיר לא עלה , אלא הוא ירד בכ-5000 ש"ח לפחות .ואת הדגם מפסיקים לייצר לאלתר . הייתי ביום שישי בהרבה סוכנויות רכב ,וכולם מחזירים את ההפרש בעקבות מבצעים שהם עושים , לבעלי הרכב החדשים אפילו לאחר קבלת הרכבים החדשים , או בסמוך לכך . ודרך אגב הכתמים על הצבע מופיעים גם ברכב התצוגה שלהם , ברח" יפו בחיפה . עכשיו כבר לא בא לי על האוטו בכלל ,מבחינתי זו חברה לא אמינה כלל כלפי לקוחותיה . אני מקווה שיחזירו לי את ההפרש או לפחות חלק ממנו . במידה והם לא יסכימו , איזה סיכוי יש לי להחזיר להם את הרכב ? אני מרגיש שעבדו עליי בגדול ! אפילו מתבייש לכתוב שורות אלה...גם אם תגידו שיצאתי פראייר , אתם צודקים ! אך ככל זאת ניתן משהוא לעשות ?{להזכירכם הוא נסע רק לרחיצה ולתדלוק , ומאז הוא לא זז מהחנייה התת קרקעית }

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בכל הרשת כבר ידוע שאמורה להגיע פיאסטה מחודשת.

תמיד יש מבצעים, אי אפשר לדעת מתי לצפות להם.

ומה תגיד שביום אחד לפני שנה וחצי מחיר של איביזה חדשה צנח ב-22,000 שקלים?

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר יקר, אין לך מה להתבאס או להרגיש פראייר, קנית אחלה רכב, שילמת מחיר הגיוני, אז הורידו קצת במחיר, ביג דיל. אם נחשוב על זה לרגע, שילמת 75500, הורידו 5000. 6.62%. על זה להתבאס?

לפני כמה חודשים נכנסתי לסניף של רשת ביגוד וראיתי מעיל נורא מגניב שהיה במבצע: 50% הנחה (מחיר לפני הנחה היה 130$). מכיוון שמדובר במעיל חורף, ומבצעי סוף עונה מתחילים פה קצת לפני הכריסמס (בדיוק מתי שראיתי את המעיל) החלטתי לקנות אותו, אבל הייתי טיפה לחוץ בכסף אז החלטתי לחכות שבוע. שבוע לאחר מכן רניתי את המעיל ב130$. קורה. אין מה לעשות.

יותר מזה, לפני כמה ימים קניתי זוג נעליים זהה לזוג שקניתי לפני 4 חודשים ב100$ כי הם נקרעו מסיבות לא טבעיות. אתה רוצה לנחש כמה הם עלו לי עכשיו? 36$.

תשמח בזה שקנית מוצר טוב ורכב טוב. מחירים יורדים כל הזמן ואין מה לחשוב על זה יותר מידיי.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זה קרה עוד לפני שמסרו לי את הרכב , וזה עדיין קורה היום ! למה לשקר ולהגיד שהמחיר יעלה ? הם ידעו בוודאות שהמחיר יצנח . הוזלה זו לא החלטה של שניה וחצי . ובקשר להחלפת הדגם נשמעו משפטים כמו: "הדגם הנוכחי עוד יוצר הרבה זמן , לפני שהחדש יגיע לארץ " לדברי אנשי מכירות פורד . ומה תגיד על זה שבסוכנויות אחרות {שאלתי בהרבה} מחזירים כסף או חלק ממנו ? ומבלי שהלקוח שכבר קנה יבקש אפילו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למצב כזה שני צדדים : - מי שכבר קנה מרגיש שנדפק. מי שעדיין חושב לקנות - ירוויח.

אין מה לעשות. שמח ותהנה מהרכישה שלך.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי למכור!

אתה סומך על מה שהמוכר אומר לך? אני גם עשיתי את זה ונפלתי.

מעכשיו כל פעם שאני מול סוכן מכירות אני לוקח כל מה שהוא אומר בערבון מוגבל.

זה מבאס אבל... שאלה יהיו הצרות היחידות שלך עם האוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תהיה כל כך בטוח שיידעו על העלייה במחיר. אני בספק שמעדכנים את כל הסוכנים בכל מה שעתיד לקרות.

לגבי הדגם החדש, זאת הייתי אחריות שלך לבדוק. הסוכן רוצה למכור וכן, חלק פחות ישרים מאחרים.

כל הכבוד לסוכנויות שמחזירות כסף. הם לא צריכות לעשות את זה. מתי פעם אחרונה החזירו לך כסף כשקנית מעיל ואחרי שבוע מתחיל מבצע סוף עונה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מזמן :-P

אני מבין את התסכול, אבל מה היה קורה אם נגיד היית רוכש את הרכב לפני חודש? או חודשיים? או שנה וחצי? מתי זה גבול זמן "הגיוני" להחזיר ללקוח כסף?

ומה עם כל אותם בעלי פיאסטות שמחיר הרכב שלהם במחירון כמשומש נפגע מהמבצע? גם אותם צריך לפצות?

ומה עם בעלי מאזדה 2? הרי עכשיו כל מי שמחפש סופר מיני יקנה פיאסטה ולא מאזדה (משומשות). וזאת לא תחרות, זה אותו יבואן.

בקיצור, איפה הגבול של אנשים שצריך לפצות כל פעם שחנות מסויימת (לאו דווקא יבואן) יוצאת במבצע מסויים?

לכן אני אומר לך, קנית אחלה רכב, תהנה ממנו ותשכח מזה. טוב לא ייצא מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שרכב נוסע , אפילו חודש {אולי חודש וחצי גג} עם עד 2000 ק"ם אז אין טענות . אבל רכב לפני קבלתו ואפילו ימים ספורים לאחר מכן , אז יש "קצת" הבדל , לא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה עם כל אותם בעלי פיאסטות שמחיר הרכב שלהם במחירון כמשומש נפגע מהמבצע? גם אותם צריך לפצות?

ומה עם בעלי מאזדה 2? הרי עכשיו כל מי שמחפש סופר מיני יקנה פיאסטה ולא מאזדה (משומשות). וזאת לא תחרות, זה אותו יבואן.

בקיצור, איפה הגבול של אנשים שצריך לפצות כל פעם שחנות מסויימת (לאו דווקא יבואן) יוצאת במבצע מסויים?

לכן אני אומר לך, קנית אחלה רכב, תהנה ממנו ותשכח מזה. טוב לא ייצא מזה.

שכחת את בעלי האיביזות שקנו איביזה 3 דלתות ב"מבצע מיוחד שלא יחזור על עצמו" ושילמו 88 אלף ש"ח, רק כדי לגלות שחודש אחר כך מוכרים רכב 5 דלתות ב-69 אלף ש"ח.

בפעם הבאה תבוא להתייעץ לפני שאתה קונה, לא אחרי.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלת את הרכב? אם לא, בטל את ההזמנה. אם כן. שכח מזה. אתה סתם מבאס את עצמך. עדיף שתתחיל לאהוב את הרכב במקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים הללו הם שונים . המבצע שאתה מזכיר היה לפני זמן רב . האנשים הללו הספיקו לנסוע עשרות אלפי ק"ם מאז , אותו רכב בדיוק , אילו היה נמכר היום עם אותם תוספות היה עולה אותו מחיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלת את הרכב? אם לא, בטל את ההזמנה. אם כן. שכח מזה. אתה סתם מבאס את עצמך. עדיף שתתחיל לאהוב את הרכב במקום.

אבל ממש במקרה , חבר משפחה קרוב קנה ספארק לפני המבצע של 62000 ש"ח . הוא שילם 66500 על הרכב {לאחר הנחת מזומן}. 4 ימים לאחר שכבר קיבל את רכבו , UMI התקשרו אליו והודיעו לו שמגיע לו חישוקים , דיבורית BT ועוד דברים מבלי שייבקש אפילו ... איך נודע לי על המבצע ה"שקט" בפורד ? סתם נכנסתי לסוכנות כדי לבדוק האם הכתמים שיש לי על הצבע מופיעים בפיאסטות אחרות . את התשובה אתם כבר יודעים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תהיה כל כך בטוח שיידעו על העלייה במחיר. אני בספק שמעדכנים את כל הסוכנים בכל מה שעתיד לקרות.

לגבי הדגם החדש, זאת הייתי אחריות שלך לבדוק. הסוכן רוצה למכור וכן, חלק פחות ישרים מאחרים.

כל הכבוד לסוכנויות שמחזירות כסף. הם לא צריכות לעשות את זה. מתי פעם אחרונה החזירו לך כסף כשקנית מעיל ואחרי שבוע מתחיל מבצע סוף עונה.

OK ! לא שקר !

הסתרת מידע חיוני מהלקוח במעמד המכירה ! זה נשמע יותר מעודן ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...