Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין צמיגים ,עזרה בבקשה.

שימו לב! השרשור הזה בן 4083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה משעשע - בדיוק פתחתי שרשיר עם חוות דעת על הדירזה

קודם כל, אני רכשתי אותם ב550 ומתברר שגם אפשר לרכוש אותם ב480 לצמיג ויש כאלה שטוענים גם ב450 אפשר - קצת מאכזב עבור שנינו אני מניח.

בסופו של דבר קנית צמיג טוב - אבל מה שאכזב אותי בצמיג הזה הוא דווקא נתון הרעש - הם לא שקטים במיוחד בתחילת נסיעה - אחרי שהם יתחממו קצת, אתה תראה שגם הרעש פוחת מיידית לרעש אפסי - אבל זה דורש כמה דקות נסיעה לרכך את הגומי שלהם.

חוץ מזה הם באמת מקנים לרכב שלי נסיעה רכה מאוד וחלקה מאוד - ההאצה טובה והבלימה נהדרת.

זה צמיג נהדר למחיר שלו רק תיקח בחשבון שהם לא מיועדים לכביש רטוב (הם צמיגי קיץ והיצרן מצהיר עליהם ככאלו) אבל סה"כ לגשמים של הארץ ולנסיעה רגועה - הם מעולים.

אני בסופו של דבר יצאתי מרוצה מהקניה - אם אין לך רכב עתיר כוח ואתה נוהג רגוע - הם צריכים להיות מעל ומעבר.

תהנה.

אפרופו אני חושב שהמידה אצלך גדולה מאצלי - זה מסביר את הפער במחיר, תקין לחלוטין.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן המידות הן שונות וזה מסביר את ההפרש במחיר ,

אותי כרגע מטרידה השאלה בנוגע למיקום תאריך הייצור או יותר נכון האם הצמיג סימטרי ללא הבדלים בדופן.?

ישנו חץ שמעיד על כיוון הנסיעה והוא בשני הצדדים מראה את הכיוון הנכון , לא מצאתי סימון של inside\outside אך ייתכן ופספסתי

מישהו יכול בבקשה להסיר את החשש הזה בבקשה ?? זה מאוד מטריד אותי :\

תודה והמשך יום נעים. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון על אריזת הצמיג מסומן L או R

לא יודע\לא שמתי לב אם חוץ מחץ הכוון יש גם L או R על הצמיג עצמו.

אם החץ מצביע נכון אז אתה יכול להיות שקט.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה עכשיו אני רגוע בעניין הזה

זה המקום לציין לטובה את "צמיגי פרץ " ברחוב ז'בוטינסקי 27 פ"ת שעשה מאמצים להשיג לי את הצמיגים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

צמיגי מקסיס מרעישים ברמות .

כל מי שנסע אצלי ברכב העיר את תשומת ליבי לרעש.

והם גם לא נוחים בנסיעה .קשים.אחיזה לא משהו מעורר היתפעלות.

בקיצור במחיר שהם עולים זה לא שווה.

מדובר במקסיס במידה 215\40\17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

צמיגי מקסיס מרעישים ברמות .

כל מי שנסע אצלי ברכב העיר את תשומת ליבי לרעש.

והם גם לא נוחים בנסיעה .קשים.אחיזה לא משהו מעורר היתפעלות.

בקיצור במחיר שהם עולים זה לא שווה.

מדובר במקסיס במידה 215\40\17

כל צמיג שהוא בעל כיוון נסיעה חד הינו מרעיש,במיוחד לאחר שהוא צובר כבר זמן על הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...