Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

1400CC מה כדאי 205 או AX ?

BigMak
שימו לב! השרשור הזה בן 7125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דווקא נראה לי שהמכלולים זהים...

ה AX מתיישנת יותר טוב בפלסטיקה, לא ככה ?

כמו כן, אם מישהו יכול לתת לי מידע אודות AX אני אשמח.

אריאל

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

96' זה הדגמים היחסית נורמלים של הAX כך שלא הייתי שולל אותה על הסף אך בהתחשב בעובדה שהיא נושקת לסקסו (גם מבחינת המחיר) אני לא ממש רואה טעם ללכת על הAX. בנוסף ה205 פוראבר משנתון דומה עולה בערך אותו הדבר ונראית הרבה יותר אטרקטיבית (גם מבחינת הפנים) כך שזה גם שיקול כנגד הAX.

בכל מקרה רצוי (מאד) שלא לרדת ל1.1 בדגמים המדוברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי ממליץ על ה AX, אבל יש כמה הסתייגויות:

1. את ה AX תקנה בפחות (לעומת פיז'ו מקבילה) ולכן גם תמכור בפחות.

2. למרות הדיעה הרווחת המנוע 1.4 של ה AX שונה מזה שיש ב 205 / 106 אני לא בטוח לגבי ההבדל המדוייק, אבל אני יודע בוודאות שאלו מנועים שונים. אני יודע זאת מכיוון שחבר שהיה צריך להחליף פלאש מים ב AX 96 נתקל בקשיים בהשגת החלק כי אלו מנועים שונים.

3. תא הנוסעים של ה AX מרגיש צופף וקטן משמעותית מזה של 205 / 106

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי 205 פוראבר מודל 95 - אוטו מדליק, יפה, מאובזר ולדעתי בנוי יותר טוב מהסיטרואן (הייתה לחבר שלי). המכלולים זהים כך שהתנהגות הכביש, הביצועים וצריכת הדלק היא די דומה.

עמית

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה מאמץ לסקסו או 106.

אם לא אז ה 205 עדיפה בגלל סחירות וזהו.

המנוע אותו מנוע - אותה מערכת הזרקה ואותו מחשב אפילו. ישנם שינויים מינוריים לא משמעותי.

אם כסף הוא השיקול העיקרי אז ה AX היא התמורה ההולמת ביותר.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...