Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנת צ'יפ לאיביזה

s.levi
שימו לב! השרשור הזה בן 4090 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר בסיאט איביזה 1.2TSI.

KIPPER,אצלך יש צ'יפ/קופסא חיצונית באוטו?

בכל מקרה אני אשלח מייל לTMC ואשאל אותם בשביל להיות בראש שקט.

לגבי הפילטר פתוח או אינבוקס,יש הבדל בתמורה שהם נותנים?אם אינבוקס לא נותן לי כלום,ופילטר פתוח יתן לי יותר תמורה,כדאי לי להוסיף 100-200 שקל ולקנות פילטר פתוח לא?

שאלה אחרונה לשרשור הזה:

הסיאט שלי היא רמת גימור FR והיא באה עם ג'אנט 16,והוא נותן תחוש של גלגל קטן מאוד(לא כמו ה17 המרשימים של הTSI הרגילות)וזה מפריע לי בעין.

יש אופציה להחליף רק את הג'אנט ולהשאר את הצמיגים,לג'אנט 16 שנותן תחושה יותר רחבה(מי שמכיר את הג'אנט הנוכחי יבין אותי)?

כמובן שהג'אנט במצב חדש ובלי שפשוף אחד.יעשו לי עליו טרייד?סה"כ רוצה מראה יותר יפה בעין,בלי להשקיע יותר מידי על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בסיאט איביזה 1.2TSI.

KIPPER,אצלך יש צ'יפ/קופסא חיצונית באוטו?

בכל מקרה אני אשלח מייל לTMC ואשאל אותם בשביל להיות בראש שקט.

לגבי הפילטר פתוח או אינבוקס,יש הבדל בתמורה שהם נותנים?אם אינבוקס לא נותן לי כלום,ופילטר פתוח יתן לי יותר תמורה,כדאי לי להוסיף 100-200 שקל ולקנות פילטר פתוח לא?

שאלה אחרונה לשרשור הזה:

הסיאט שלי היא רמת גימור FR והיא באה עם ג'אנט 16,והוא נותן תחוש של גלגל קטן מאוד(לא כמו ה17 המרשימים של הTSI הרגילות)וזה מפריע לי בעין.

יש אופציה להחליף רק את הג'אנט ולהשאר את הצמיגים,לג'אנט 16 שנותן תחושה יותר רחבה(מי שמכיר את הג'אנט הנוכחי יבין אותי)?

כמובן שהג'אנט במצב חדש ובלי שפשוף אחד.יעשו לי עליו טרייד?סה"כ רוצה מראה יותר יפה בעין,בלי להשקיע יותר מידי על זה.

לגבי הרכב, יש לנו אותו רכב. לגבי הצ'יפ :evil: :evil: :evil:

לגבי הרמות: 5מקסימום עם 95, 6מקסימום עם 98. אין מה לשחק פה עם זה. נדבק 100פעמים וגם בניסיון בפועל.

לגבי הג'נט, 17 זה 17... אתה צריך ג'נטים וצמיגים, צמיג מותאם למידה של הג'נט ככה שאם השארת אותו צמיג השארת אותה מידה של ג'נט מה עשינו בזה?

לקנות חדשים סט ג'נטים זה בערך 3K וצמיגים בערך עוד 2000במקרה הטוב...

יד שניה אתה יכול לנסות למצוא משהו באזור ה2500עם צמיגים ולמכור את שלך באזור ה2000...

אני מחפש כבר הרבה זמן בדיוק באותו נושא וקשה מאד למצוא ג'נט 17 נורמלי שמתאים לאיביזה (5*100) יד שניה.

Seat Ibiza "FR" 1.2TSI 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על כל המידע.

אצלינו זה ג'נט 16 עם 234234 זרועות והוא נראה קטן.חשבתי שאולי אפשר לקמבן ג'נט באותה מידה עם 5 זרועות או משהו יפה בסגנון(על הצמיג הנוכחי),שיתן תחושה יותר טובה.כי סה"כ הג'נט שלי חדש וכמו שאמרת,אני יכול למכור אותו בכיף בסכום מכובד.ובעצם יצא שהוספתי כמה גרושים,ויצאתי עם ג'נט יותר יפה.

אולי באמת אתחיל לחפש ג'נטים+צמיגים 17 של איביזה מפירוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על כל המידע.

אצלינו זה ג'נט 16 עם 234234 זרועות והוא נראה קטן.חשבתי שאולי אפשר לקמבן ג'נט באותה מידה עם 5 זרועות או משהו יפה בסגנון(על הצמיג הנוכחי),שיתן תחושה יותר טובה.כי סה"כ הג'נט שלי חדש וכמו שאמרת,אני יכול למכור אותו בכיף בסכום מכובד.ובעצם יצא שהוספתי כמה גרושים,ויצאתי עם ג'נט יותר יפה.

אולי באמת אתחיל לחפש ג'נטים+צמיגים 17 של איביזה מפירוק.

הג'נטים של כל האיביזות הקודמות חוץ משל הFR 6J מזעזעים...

ואת של הFR אי אפשר כלכך למצוא :\

Seat Ibiza "FR" 1.2TSI 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'נט של ה1.2TSI הרגיל,17 עם חתך נמוך גם לא רע לדעתי וישפר את המצב.

לפני חודשיים פספסתי מציעה.הציעו לי ג'נט+צמיגים של אאודי A1(היותר יפים) בתמורה לשלי..לא רציתי בגלל שהצמיגים של הA1 עברו פי שלוש משלי.

יכול להיות שטעיתי,ויכול להיות שלא.

אתה מכיר במקרה מישהו עם אוטו כמו שלנו ששם לו פילטר פתוח?שיפר את הסאונד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אני מתקין אינבוקס,אין צורך לפרק אותו בשביל שלא יסיר אחריות?

אם הוא אינבוקס הוא בתוך ה"בוקס" איפה שהפילטר אז אם במוסך ירצו לבדוק את זה אפשר להחלךיף לפילטר המקורי חזרה.

-אם אתה לא יודע תשאל, אם אתה יודע תגיד, אם אתה חושב שאתה יודע... עדיף שלא תגיד.

:wink:

כרגע אייקון זמני, מייצר טובים יותר להמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקופסא יש אפשרות כוונון בין 0 ל-9, בעצם לשחק עם תוספת הכח שתתקבל. 0 משמעו שהקופסא לא עושה כלום, מצב סטוק. ב-9 זהו מקסימום כח.

ממה שאני מכיר, TMC טוענים כי המצב האידיאלי הוא 6, במצב/רמה 6 תקבל את מקסימום הכח שמומלץ על רכב, אשר מלבד הקופסא הכל בו מקורי.

מי שביצע שינויים נוספים כמו צנרת ופילטר פתוח (לא אינבוקס) יכול לשים מעל 6 כדי לקבל עוד כח.

אני דווקא שמעתי ממכר שיש לו אבארט' שמריץ אותה ברמה 7... אני אישית לא יודע אם הוא עשה משהו עם הצנרת וכו'. אבל הבנתי שזה רץ לו, לא רע.

-אם אתה לא יודע תשאל, אם אתה יודע תגיד, אם אתה חושב שאתה יודע... עדיף שלא תגיד.

:wink:

כרגע אייקון זמני, מייצר טובים יותר להמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשים גם על רמה 9...

TMC ממליצים על רמה 6, ברכב סטוק (לפחות בכל הקשור למנועי אלפא/אבארט'). אולי במנוע 1.2TSI רמה 6 זה יותר מדי, לא חקרתי את זה לעומק.

נ.ב. בשביל המדע, העברתי ל-7 כדי לראות מה קורה ואכן מרגישים עוד קצת עצבים לעומת 6. אבל כאמור...

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4090 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...