Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפורים לסיאט לאון ספורט אף

shreef
שימו לב! השרשור הזה בן 4089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני חדש באתר ומבקש עזרה ... יש לי סיאט לאון ספורט אף נפח 2.0 טורבו שעומד על 250 כ"ס בערך (עדין לא בדקתי בדיינו) אבל המראה החיצוני שלה קצת חלש אז ראיתי אחת עם 4 אגזוזים מאחור וזה היה ווואווו מאודדדד יפההה אז גם אני רוצה כאלה שאלתי חבר ואז ענה לי צריך 12000 שח והתחיל לבלבל לי את הראש עם צנרת פתוחה ופילטר ו1001 דברים האם זה נכון או שיש דרך פשוטה וזולה יותר ???? אני מוכן להשקיע 3-6 גג בשביל זה אבל בכל זות אשמח לקבל כל תגובה תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בא לך מערכת שנראית טוב ללאון..

יש מערכת ל-MILTEK שמחירה כולל הדפיוזר(כמו בתמונה) הוא באזור 7K.

מדובר על מערכת יעודית, מאמין שכל ההתקנה הרבה יותר פשוטה.

106.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל טוב שלא הצעת לבחור מערכת של אקרפוביץ :-), השילוב הזה הוא בין היקרים שיש ללאון, אבל אני חייב להסכים שזה נראה מדהים!

לפותח השרשור: אם אתה מעוניין בדוד אחורי ייעודי ללאון יש לרמוס דוד כזה עם 4 יציאות (שתיים בכל צד), כמובן שיש גם דוד רגיל רק עם 2 יציאות בצד שמאל כמו המקורי. בגלל שהדוד הוא ייעודי ללאון אז לא נדרשות התאמות ו/או חיתוכים כלשהם.

גם למילטק יש דודים ייעודיים ללאון אבל הם יותר יקרים מרמוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש דוד ייעודי של רמוס, שווה את הכסף לטעמי הכוונה למשמע אוזניי. נסיעה רגילה אין רעש חריג , מגזגזים וזה משתפר.

*** לקחת את רשמיי בערבון מוגבל ***

*** הנעה קידמית עם הרבה הנאה ***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל טוב שלא הצעת לבחור מערכת של אקרפוביץ :-), השילוב הזה הוא בין היקרים שיש ללאון, אבל אני חייב להסכים שזה נראה מדהים!

לפותח השרשור: אם אתה מעוניין בדוד אחורי ייעודי ללאון יש לרמוס דוד כזה עם 4 יציאות (שתיים בכל צד), כמובן שיש גם דוד רגיל רק עם 2 יציאות בצד שמאל כמו המקורי. בגלל שהדוד הוא ייעודי ללאון אז לא נדרשות התאמות ו/או חיתוכים כלשהם.

גם למילטק יש דודים ייעודיים ללאון אבל הם יותר יקרים מרמוס.

אם כבר קונים אז משקיעים:-D

קיבלתי הצעת מחיר על סך 7.5K למערכת הנ"ל כולל דפיוזר והתקנה.

אקרפוביץ' בטח עולה כפול.:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמוס - פיט סטופ

מילטק - TOP RPM

לגבי רעש, בגלל שזה דוד ייעודי אז הוא די שקט בסרק ובטורים נמוכים, בלחיצה הוא רועש יותר אבל לא משהו מטורף.

לגבי כ"ס, אל תצפה לשיפור משמעותי אבל הגיוני שזה יוסיף כ"ס בודדים כי הדוד "פתוח" יותר ומאפשר לגזים להיפלט מהר יותר מאשר בדוד המקורי.

יש לך גם אפשרות לרכוש קאט-בק שזה הדוד האחורי + דוד מעבר והצנרת שלו שמגיעה עד לדאון פייפ. היתרון פה הוא הגדלת הקוטר של הצנרת.

לגבי אישורים, לא יודע איך זה בסדנאות אחרות אבל בפיט סטופ אתה מקבל אישורים על הדוד.

אני כבר שנתיים עם דוד ייעודי של רמוס ואף פעם לה הייתה לי בעיה כלשהי עם הדוד.

לפיט סטופ גם יש מערכת פליטה של APR, יקרה יותר מהרמוס אבל ברמה גבוהה יותר.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...