Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

gti,עידכון ציפ.

Shai12
שימו לב! השרשור הזה בן 4096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

לאחרונה התקנתי ב E&A ציפ אבסולוט בגולף MK4, בזמן ההתקנה נשאלתי באיזה דלק אני מתדלק, ובאותו זמן תדלקתי ב 95

לכן הוחלט להתקין את התוכנה עם גדישה נמוכה יותר שלא יהיו תיקוני הצתה.

נאמר לי שכשאחליט לעבור ל 98 או להתקין מתנול ,להגיע לשנות את התוכנה וכשבאמת עברתי ל 98

הגעתי לשם ונאמר משהו אחר, שהתוכנה היא אותה תוכנה ב 95 98 או מתנול למרות שבהתחלה נאמר לי משהו אחר, ושבזמן ההתקנה אני זוכר שהיתה התלבטות בהתקנת לחץ הגדישה בתוכנה .

מה דעתכם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתינו שתמשיך לתדלק 95.

חבל על הכסף ועל ההתחבטויות מה אמרו.

דבר בשם עצמך :roll:

ברכבי טורבו מומלץ מאוד לתדלק 98.

עד כמה שידוע לי לאפסולוט בניגוד לשאר החברות, אין תוכנת מדף ל95/98.

אם אתה רוצה תוכנת מדף ל98 תצטרך למצוא חברה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב שי.

גולף GTI 1998-2002 ,הגיעה עם מחשב ME 3.8 הנעזר במד כמות אוויר ,חיישן לחץ ,למדה קדמית ,וחיישני נקישות אשר מייעלים ומתאמים את עבודת את המנוע בהתאם לגובה הגדישה ואיכות הדלק.

כאשר הגדישה עולה,מעדכן מד כמות האוויר את המחשב על זרימת אוויר גבוה יותר וזה מזרים יותר דלק למנוע לפי מפה מתוכננת מראש.

בהתאם לגובה הגדישה מעלה גם ווסת לחץ הדלק ,בצורה מכנית את לחץ הדלק במערכת ההזרקה וכמות הדלק המוזרקת למנוע עולה וזאת בכדי ליצור תערובת אוויר+דלק נכונה.

חיישן חמצן המותקן במערכת הפליטה,מודד את טמפרטורת גזי הפליטה ומווסת את כמות הדלק בהתאם לטמפרטורה המתקבלת.

חיישני נקישות המותקנים בראש המנוע מפקחים על פעולת מנוע נכונה ותפקידם לאחר את ההצתה במקרה של שימוש בדלק נחות.

שימוש בדלק נחות יגרום לחיישני הנקישות לאחר את ההצתה ולהוריד את הספק המנוע ושימוש בדלק איכותי יגרום להם לא להתערב ולהשאיר את מפת ההצתה כפי שהיא-מה שיגרום להספק המנוע לעלות .

לאחר מספר פעמים בהם נדרש המחשב להתערב ולאחר את ההצתה,נכנס הנתון לזיכרון המחשב וההצתה תאוחר באופן קבוע.

פעולה פשוטה של מחיקת תקלות ,מחזירה את מפת ההצתה חזרה למקומה ולכן במקרה כזה ,אין צורך בתוכנה חדשה -אלא רק בביקורת.

התקנת הזרקת מתנול ,מעלה את האוקטן ,מורידה את טמפרטורת האוויר המגיע למנוע ומאפשרת לקדם את ההצתה .

לאחר ההתקנה רצוי לעשות נסיעת מבחן ולבדוק תיקוני הצתה .

ולענינינו :שי במידה וכבר התקנת מתנול ברכב ,אתה מוזמן בחפץ לב ,להגיע אלינו לנסיעת מבחן ולביקורת (רצוי בשעות הבוקר).

לשאלות נוספות ,גם בטלפון תרגיש חופשי ...8)

03-5702345

אלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...