Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורק לחץ טורבו לאופל

rally5
שימו לב! השרשור הזה בן 4068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

ידידה טובה שלי קיבלה מהעבודה אופל אסטרה טורבו (נדמה לי 140 כ"ס)

האם אפשרי להרכיב פורק לחץ טורבו לרכב הנ"ל?

כמו כן מה העלויות בערך?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון זה רכב של העבודה אז אתה לא יכול לשנות בו כלום.

מעבר לזה זה לא יתן שום דבר. מה שכן ניתן לעשות, לדעתי, זה לצרוב תוכנה חדשה שתיתן יותר ביצועים ולהחליף חזרה כשצרך לתת את הרכב לטיפולים. שיהיה ברור, עדיין אסור לך, אבל אני חושב שאי אפשר לגלות את זה.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זאת חברה שמכבדת את עצמה כנראה שיש קצין רכב, בד״כ המשרד שלהם יושב בחניון, ככה שדיי סביר שישמע שמשהו לא מסתדר שם.

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זאת חברה שמכבדת את עצמה כנראה שיש קצין רכב, בד״כ המשרד שלהם יושב בחניון, ככה שדיי סביר שישמע שמשהו לא מסתדר שם.

תרכיב , יכול להיות מצחיק עם יש לך מדבקה איך אני נוהג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה להרכיב, רק תסביר קודם מה השיפור שאתה מצפה לקבל וכמה אתה מוכן לשלם עבור התענוג בהתחשב בעובדה שזה רכב ששייך למישהו אחר.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן אדם רק רוצה רעש חברים זה ידוע מראש... תנו לו את הרעש שהוא רוצה.

בס"ד

זה אחד החלומות שלי מאזדה 6, כי הוא גם אמין, יפה ממש (על גבול הפוזה אם לא עבר אותו) וגם יש לו כוח לא חסר..
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורק כבר קיים.

אתה כנראה רוצה פורק חיצוני סטייל מהיר ועצבני, הבעיה שאנחנו לא במהיר ועצבני וזה מיותר.

אם אתה ממש מתעקש, אולי ניתן להרכיב ספייסר לפורק. תבדוק עם אחת הסדנאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול גם פשוט להתקין צ'יפ שניתן לביטול בלחיצת כפתור,

הוא יעלה את הגדישה ורעש הפריקה יהיה קצת (כנראה לא מה שאתה מחפש) יותר חזק בעקבות זה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן אדם רק רוצה רעש חברים זה ידוע מראש... תנו לו את הרעש שהוא רוצה.

פורום שיפורים אינו מתעסק בשיפור רעשים. בשביל זה יש את פורום אודיו.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב לא שלך (או של הידידה לצורך העניין) ואתה רוצה לשפר אותו?

אני בטוח שהוא גם משמש כרכב שטח בעת הצורך.

הריי מה אכפת למר ישראלי? זה ליסינג, זה לא שלי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מגיבים יותר מעצבנים ממכם.

מה אכפת לכם למה משמש אותו הרכב, של מי הוא ושהוא יכול להתקין ציפ.

מה הוא שאל, ומה אתם עונים?!

מה הקשר ציפ?! מה הקשר טיולי שטח?! ושהאוטו לא שלו ועוד שלל תיאוריות והשארות לא קשורות ולא מועילות בשיט.

מה הקשר לפורום אודיו? אתה חושב ששם באמת באמת יעזרו לו? הם מתמחים בטורבו?

תתביישו.

בן אדם שאל, מי שיודע יענה. מי שמגיב משהו לא רלוונטי שלא יגיב כלל. כולל אני. פשוט מעצבן להתקל בשרשורים כאלה כל פעם.

Honda civic EJ6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מגיבים יותר מעצבנים ממכם.

מה אכפת לכם למה משמש אותו הרכב, של מי הוא ושהוא יכול להתקין ציפ.

מה הוא שאל, ומה אתם עונים?!

מה הקשר ציפ?! מה הקשר טיולי שטח?! ושהאוטו לא שלו ועוד שלל תיאוריות והשארות לא קשורות ולא מועילות בשיט.

מה הקשר לפורום אודיו? אתה חושב ששם באמת באמת יעזרו לו? הם מתמחים בטורבו?

תתביישו.

בן אדם שאל, מי שיודע יענה. מי שמגיב משהו לא רלוונטי שלא יגיב כלל. כולל אני. פשוט מעצבן להתקל בשרשורים כאלה כל פעם.

מחזק !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני המגיבים שמעלי: תרגיעו. כנראה שפותח השרשור לא קרא את התיאור של תת-פורום שיפורים:

דיונים והמלצות בנוגע לשיפור רכבים באופן אחראי ובטיחותי.

ואני שואל שוב: מה השיפור כאן? פותח השרשור מעוניין לשפר את ביצועי הרכב? את האחיזה שלו? או אולי את מקדם הפוזה?

אם מדובר בלפחות אחת משתי האפשרויות הראשונות - אהלן וסהלן. אם מדובר באפשרות השלישית - זהו אינו המקום.

כדי לדון בשיפור צליל יש לפנות לפורום אודיו, לא לפורום שיפורים.

ולגבי המגיב אוטוצ'ק: המקלדת שלך מקולקלת. שחרר את מקש סימן הקריאה לפני התגובה הבאה שלך, וודא שהבנת היטב את כללי הפורום, במיוחד את כלל מס' 10 עליו עברת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, גם אתה וגם אני יודעים טוב מאוד שפורום אודיו הוא לא המקום לשאלות בנושא מערכת טורבו.

מכיוון שפורק הוא מכלול ממערכת טורבו, אותה מכירים טוב יותר משפרי רכב מחובבי סאונד, ראוי שיתנו תשובה בהתאם.

אם כבר, ניתן להפנות את פותח השרשור לפורום הטכני, מכיוון שזו שאלה טכנית של הרכבת פורק ברכב. ניתן לעשןת זאת בצורה נעימה ע"י העברת השרשור.

אבל ללעוג לו, לא לענות לעניין ולפתח תיאוריות זה לגיטימי?!

מדוע אף אחד מאלה לא מקבל תזכורת לגבי הכלל שהוא עבר?

Honda civic EJ6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...