Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

אז תוסיף חפירה אחר לכלוך בנוסף להתנגחות, ונסיון "מציאת שפוט". תראה, אני ממש אבל ממש לא הולך להתחיל לפרט איזה עוד מטרות יכולות להיות לצעדים כאלו, 95% מהן מסריחות ללא ספק.

אבל מכל המשרעת הרחבה הזו, הפיכה זו נקודת הקיצון המוחלטת. להתקבע דווקא עליה זה קצת.... קיצוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4596

• SlowRide

4418

• פינדר

3468

• m3x7r3m3

2926

זה צעד (ולא הראשון) בדרך להפיכה צבאית

גם לנשום, או לאכול ארוחת בוקר. אף אחד לא מכחיש שהיו יחסים גרועים בין אשכנזי לברק, שנעשו במסגרתם דברים לא כשרים, אבל הטענה שה end game שלהם היה הפיכה צבאית היא כל כך לא רצינית שאני לא מאמין שאני מבזבז את הזמן להתייחס אליה בכלל.

כלל אצבע לחיים - אם אתה יותר קונספירטיבי ממירי רגב, כנראה שאתה עושה משהו לא נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תוסיף חפירה אחר לכלוך בנוסף להתנגחות, ונסיון "מציאת שפוט". תראה, אני ממש אבל ממש לא הולך להתחיל לפרט איזה עוד מטרות יכולות להיות לצעדים כאלו, 95% מהן מסריחות ללא ספק.

אבל מכל המשרעת הרחבה הזו, הפיכה זו נקודת הקיצון המוחלטת. להתקבע דווקא עליה זה קצת.... קיצוני.

עזוב את ה-95%, בוא נדבר על ה-5%, מה אתה מכניס לשם שהוא לא מסריח?

אכן הפיכה זו נקודת הקיצון, ייתכן שגם המעמד של אשכנזי באותה תקופה היה מאפשר לו להשיג את מטרתו מבלי הפיכה של ממש.

ועדיין גם מה שקרה זה עדיין דברים שחותרים תחת שלטון דמוקרטי.

עדיין יותר גרוע מכל האחרים.

גם לנשום, או לאכול ארוחת בוקר. אף אחד לא מכחיש שהיו יחסים גרועים בין אשכנזי לברק, שנעשו במסגרתם דברים לא כשרים, אבל הטענה שה end game שלהם היה הפיכה צבאית היא כל כך לא רצינית שאני לא מאמין שאני מבזבז את הזמן להתייחס אליה בכלל.

כלל אצבע לחיים - אם אתה יותר קונספירטיבי ממירי רגב, כנראה שאתה עושה משהו לא נכון.

לרגל אחרי הממונה עליך זה לא רק יחסים גרועים, זה פלילי, וכשאתה עובד מדינה שמרגל אחרי השר הממונה עליך זה חתירה תחת הממשל הדמוקרטי, לא פחות.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

... אז עכשיו החברה של גנץ נחקרת, והוא ממהר להתבכיין שזה פוליטי ולא הגיוני שזה לפני בחירות?

בחיי שזה כ"כ פתטי שכך נראית הצמרת השלטונית בישראל.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק להזכיר שהוא אפילו לא הולך להיחקר בנושא אלא אם יהיו התפתחויות.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהופך את התגובה - "הליכוד שלחו חפרפרת לפרקליטות שתחקור כי הם מפחדים" - לעוד יותר פתטית.

העולב הזה, של נתניהו שקרא לאולמרט להתפטר ועשה שמיניות באוויר כדי לא להתפטר בעצמו, שמוחלף עכשיו בגנץ, שמסביר פעם אחר פעם למה נתניהו לא לגיטימי אבל טוען לחקירה פוליטית, הוא פשוט מדהים.

באמת, באמת, באמת, מגיע לנו יותר מרפובליקת הבננות הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים בהחלט, מגיע לנו טוב יותר.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטענה לפוליטי באה אחרי שהיועמש מחליט על בדיקה ומקפיא חקירה בפרשת המניות של נתניהו לאחרי הבחירות והפודל של אוחנה מחליט אחרי שעה להפוך את זה לחקירה משטרתית בלי שום בדיקה.

בהמשך גנץ גם אומר שיבדקו מהשצריך ושאין בעיהעם זה.

בנוסף היועמש אומר שגנץ לא חשוד ומנכל המימד החמישי מצהיר שגנץ לא היה מעורב במומ מול המשטרה.

לא מבין את ההשוואה בין מצבו המשפטי (לא חשוד) למצבו המשפטי של ביבי (נאשם בשלושה תיקים בעבירות שנעברו תוך כדי ותוך ניצול תפקידו כראש ממשלה). אם גנץ יהפוך לחשוד ויעמוד מול שורת חקירות אני מצפה ממנו לפנות את מקומו זמנית ואם יוחלט על הגשת כתב אישום להתפטר לאלתר ולנהל את המאבק כאזרח מן השורה ואפילו לא כחבר כנסת

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין איך אפשר ללכת להציע למישהו בבחירות האלה ועוד להאמין שיצא מזה משהו טוב, באמת שלא. לא שיש אופציה אחרת, אבל כול האופציות שיש....

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהופך את התגובה - "הליכוד שלחו חפרפרת לפרקליטות שתחקור כי הם מפחדים" - לעוד יותר פתטית.

העולב הזה, של נתניהו שקרא לאולמרט להתפטר ועשה שמיניות באוויר כדי לא להתפטר בעצמו, שמוחלף עכשיו בגנץ, שמסביר פעם אחר פעם למה נתניהו לא לגיטימי אבל טוען לחקירה פוליטית, הוא פשוט מדהים.

באמת, באמת, באמת, מגיע לנו יותר מרפובליקת הבננות הזו.

אלף אלפי הבדלות. כנגד אחד התנהלה חקירה ונמצאו ממצאים שהובילו להרשעה. בנוגע לגנץ- אני לא יודע אם לקרוא לתגובה שלו התבכיינות (במיוחד לנוכח העובדה שהוא אומר בגלוי "שיבדקו מה שצריך"), מה שהוא אומר זה די מה שקרה בפועל, אוחנה מינה בובה להיות מ"מ פרקליט המדינה, והליכוד התחילו להפעיל עליו מכבש לחצים שיפעל להתחיל חקירה בפרשת המימד החמישי- והנה זה קורה.

למרות שמכל חור וכל פתח (אפילו ממשרדו של אותו בובה!) יוצאות המילים "גנץ אפילו לא חשוד", ולמרות שהוא לא הולך אפילו להיחקר בעתיד הנראה לעין (ואפשרי שלא בכלל), הוא לא צריך להיות. הליכוד רק רצו כותרת שכתוב בה "חקירה" ו "המימד החמישי", זה יופי של תרגיל פוליטי, ואתה תראה שבזה יתמקד הקמפיין שלהם עד לרגע הבחירות.

-שאף אחד לא יחשוב שאני מסנגר על גנץ. במידה והוא פשע בצורה מסוימת זה צריך לצאת לאור והוא צריך לתת על כך את הדין. פשוט בשלב זה לפי כל מידע שזמין לנו כאזרחים פשוטים ולפי מה שאלו בעלי יותר מידע בנושא טוענים, אין אפילו בסיס להציק לבנאדם, ונראה שאכן מדובר פשוט בתרגיל פוליטי.

עריכה אחרונה על ידי Pika007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את ההשוואה בין מצבו המשפטי (לא חשוד) למצבו המשפטי של ביבי

אני לא משווה בין מצבם המשפטי. אני אומר שהתגובה שלו כנגד ממלא מקום פרקליט המדינה היא מביכה.

מה שהוא אומר זה די מה שקרה בפועל, אוחנה מינה בובה להיות מ"מ פרקליט המדינה, והליכוד התחילו להפעיל עליו מכבש לחצים שיפעל להתחיל חקירה בפרשת המימד החמישי- והנה זה קורה.

אבל זה טעון שקול לחלוטין למה שהליכוד וימינה מהם אומרים כבר שנים.

זו הבעיה.

במקום דיון עקרוני על האם נתניהו מושחת או לא, או האם הייתה התנהלות פלילית כלשהי בחברה שגנץ עמד בראש, שוב הדיון מתמקד ב"המערכת", רק הפעם מהצד השני. ברגע שלוקחים את זה לכיוון פרסונלי - חצי קונספירטיבי - "הזה מונה כדי ככה וההוא מונה כדי ככה" - זה סוף המשחק.

עריכה: מצחיק - עצוב. עברתי לטאב של הפייסבוק, וקפץ לי ישר פוסט של ביבי שבו הוא מבקש לחקור את גנץ במיידי. בתגובות כמובן ויכוח בין ליכודניקים לבין חמוצים על מתי החוקרים ומערכת המשפט רק עושים את עבודתם ומתי זה פוליטי. זה בדיוק זה. לא שזה יפריע לגנץ לקבל את ה34 מנדטים שלו, אבל אישית הייתי מעריך אותו קצת יותר אם לפחות בתגובות האוטומטיות נגד החקירה היה יוצא יותר ממלכתי ופחות חיקוי של ביבי.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הוא בסך הכל מעתיק מהטוב ביותר בתחום.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה טעון שקול לחלוטין למה שהליכוד וימינה מהם אומרים כבר שנים.

מנדלבליט הוא "מינוי של נתניהו", אז אני לא רואה איך יכולה להיות בכלל שקילות בנושא (לא שזה יפריע למי שרוצה לטעון- לטעון...)

אם כבר, אפשר לטעון לגבי שי ניצן- אבל גם פה, המינוי שלו היה בנסיבות די אחרות ושרי הליכוד הצביעו בעד באותה העת. אני לא ממש יכול לראות פה שקילות או קרוב לכך.

אלדד מצד שני, הוא מינוי ישיר בבחירתו של אוחנה. לא הייתה פה אפילו הצבעה (כי עדיין מדובר ב "ממלא מקום"...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיקה, אז על זה יבואו אליך הסנגורים של ביבי ויסבירו שמנדלבליט זה מינוי בכפיה (היה תרוץ כזה), ואם לא, אז כל השופטים מילא סמולנים חמוצים וכו' וכו'.

זה לא כ"כ משנה.

ברגע שגנץ ושות' פולטים לאוויר "אלדד הוא מינוי של אוחנה. החקירה פוליטית" הם עושים את אותו הדבר בדיוק.

במקום להכנס לפינה הזו ששוב פוגעת באמינות המערכת בעייני הציבור (ואני אפילו לא נכנס לשאלה האם בצדק או לא) - הם היו צריכים להיות יותר מערכתיים ולסתום את הפה, או להסתפק ב"לא יהיה כלום כי לא היה כלום".

הציפיה שמי שעוקב יבין מתי באמת מדובר בפוליטיזציה של מערכת המשפט, מדי זה נדמה למישהו מפוזיציה, מתי צריך לחקור את החוקרים ומתי הם בסך הכל עושים את עבודתם, היא לא ריאלית, כשגם האלטרנטיבה לביבי נשמעת כמוהו.

וזה, אגב, מדגיש יותר מכל דבר אחר שהבחירות הן לא באמת בין שתי אלטרנטיבות. אין כאן לא ימין מול שמאל, לא ליברליזם כלכלי מול סוציאליזם, לא חילון מול הדתה. כלום. יש כאן ביבי שהולך לבית משפט, וחיקוי של ביבי שהיתרון היחיד שלו על המקור, זה שכרגע הוא בעצמו לא חשוד בכלום. בחיי שאני לא מבין מה גורם למישהו להיות נלהב מכחול לבן כאילו זה עולם אחר.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלדד מצד שני, הוא מינוי ישיר בבחירתו של אוחנה. לא הייתה פה אפילו הצבעה (כי עדיין מדובר ב "ממלא מקום"...)

אז מה? הוא היה חייב למנות מישהו, פרקליט המדינה זה תפקיד שלא יכול להשאר לא מאויש. אלדד - מבכירי עובדי הפרקליטות - לא היה הבחירה הראשונה ולא השניה שלו.

לפי ההגיון שלך, כל אדם שהיה מתמנה לתפקיד היה אוטומטית הופך להיות "בובה" של נתניהו, רק בגלל שהוא מונה על ידי אמיר אוחנה.

לקרוא לאחד האנשים הותיקים בפרקליטות "בובה" בגלל שהוא קיבל החלטה שלא מסתדרת עם סדר היום הפופוליסטי של הצהובון פח אשפה שנקרא YNET זה עלבון לאינטיליגנציה. מילא אם היה לך מושג מה החומרים שהונחו לפניו והאם עולה מהם חשש לעבירות פליליות או לא, אבל אתה ניזון מהתקשורת הישראלית, לא יותר מזה.

נ.ב. זה לא אומר שהחקירה היא לא פוליטית (על משקל זה שאתה פרנואיד לא אומר שלא רודפים אחריך), אבל אם יש כאלה שחושבים שהחקירה הזאת אכן פוליטית הם חייבים לקחת בחשבון את האפשרות שגם חקירות אחרות הן פוליטיות.

עריכה אחרונה על ידי MiniMiz3r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...