Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

אגב בחירות, אגב זיופים, אגב יו"ר ומנכ"לית ועדת בחירות שלא מפסיקים לשקר, הנה קצת אמת

הטענות והעדויות שהעליתי קודם הם חלק מקובץ משמעותי שהליכוד הגיש 4 ימים לאחר הבחירות למלצר, שם פורטו 97 מקרים, חלקם עם ראיות (וזה הקובץ המצומצם, המלא עם 407 אירועים).

ליבסקינד הצליח להשיג 82 מתוך אותם 97, מתוכם 80 בכלל לא זומנו ע"י המשטרה, לא היה קשר בכלל. 1 הגיש בעצמו תלונה, אחד זומן ע"י המשטרה.

ימשיכו לספר לנו "לא נמצאו עדויות לזיופים במגזר הערבי", כי כשלא טורחים לבדוק איך ימצאו?

מקביל לזה שיספרו לנו שאין גניבות רכבים כי לא טורחים לפתוח תיקים, או שאין בעיה של עבירות סלולרי בנהיגה כי לא ירשמו דו"חות על זה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4613

• SlowRide

4434

• פינדר

3494

• m3x7r3m3

2926

ממליץ לך לקרוא את ״מצבא העם לצבא הפריפריה״ לדוגמא.

דגש על מבוססת.

לגבי המשפט השני שלך - זה לא נכון בכלום. לא בייצוג בכנסת, לא בייצוג המשפטי. לא בשליטה וגישה להון. לא באקדמיה. לא בהייטק, כמו שאתה בטח גם יודע. בכלום. הקצנות לטובת הויכוח זה משהו שכולנו חוטאים בו. אין שום דבר שהופך לאזרח מסוג ב׳. כלום. הגישה הזו פשוט ממשיכה קו מחשבתי בן 2000 שנה כאילו כולם סביב תמיד קוזקים או פורעים מוסלמים מרושעים, ואנחנו בגטו. צא מזה. כל אחד מאיתנו, המגיבים היהודים כאן, חי סטטיסטית יותר טוב חלק הארי של הלא היהודים בארץ.

בייצוג בכנסת הם כנראה מיוצגים מעל למשקלם מתוך המצביעים (ראה הודעה קודמת בנושא הזיופים).

בייצוג המשפטי יש "טיקט" של שופט ערבי בעליון.

בשליטה ברור שלא יהיה להם ייצוג, נכון לעכשיו מתנהלת מלחמה רבתי בתוך המשותפת האם להיכנס לקואליציה זה נורמליזציה (מה עשו לעודה כשפלט את זה, חצי מהרשימה דאגו להדגיש שזו דעתו בתור ח"כ ולא בתור יו"ר הרשימה), עד תמיכה מהאופוזיציה (טיבי מרים הדגל) ושלילה מוחלטת (בל"ד), בוא נאמר שכמו שתמכו מבחוץ בממשלת רבין, יכלו להיכנס לממשלה, אבל זה לא השתנה, יש להם אנטי מוחלט להשתתף בשלטון הישראלי.

בגישה להון - אני חושב שאתה לא ביקרת בכפר ערבי מימיך וכנראה גם לא נסעת בואדי ערה, כמות מכוניות היוקרה ובתי המידות במגזר הם לגמרי לא פרופורציוניים למשקלם באוכלוסיה.

בהייטק אין להם ייצוג מי יודע מה בגלל שאין להם משקל מי יודע מה בלימודי מדמ"ח באוני', או אפילו במכללות, אפילו כשלמדתי בסמי שמעון בבאר שבע (לא מוסד שערבים ובדואים זה חייזר בשבילו), אפשר היה לספור על יד אחת כמה ערבים ובדואים בהנדסת תוכנה, לעומת כמות היהודים למשל במסלול הנדסת בניין (גם כן אפשר לספור על יד אחת, אולי שתיים) - לא כי הם טיפשים שלא מסוגלים, כי הם לא הולכים ללמוד את זה.

לעומת זאת בהחלט יש להם העדפה מתקנת, משרות בשירות המדינה שסגורות למועמדים ערבים בלבד וכו'.

במה מצבך טוב יותר מאשר ערבי שלא שירת 3 שנים במשכורת רעב? לא שילם מחיר מלא על תואר שלו, לא משלם ארנונה על הבית שהוא בונה בכפר, לא משלם מס הכנסה וכו'?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב בחירות, אגב זיופים, אגב יו"ר ומנכ"לית ועדת בחירות שלא מפסיקים לשקר, הנה קצת אמת

הטענות והעדויות שהעליתי קודם הם חלק מקובץ משמעותי שהליכוד הגיש 4 ימים לאחר הבחירות למלצר, שם פורטו 97 מקרים, חלקם עם ראיות (וזה הקובץ המצומצם, המלא עם 407 אירועים).

ליבסקינד הצליח להשיג 82 מתוך אותם 97, מתוכם 80 בכלל לא זומנו ע"י המשטרה, לא היה קשר בכלל. 1 הגיש בעצמו תלונה, אחד זומן ע"י המשטרה.

ימשיכו לספר לנו "לא נמצאו עדויות לזיופים במגזר הערבי", כי כשלא טורחים לבדוק איך ימצאו?

מקביל לזה שיספרו לנו שאין גניבות רכבים כי לא טורחים לפתוח תיקים, או שאין בעיה של עבירות סלולרי בנהיגה כי לא ירשמו דו"חות על זה.

המשטרה היא לא גוף נבחר אלא גוף ממונה על ידי הממשלה. הם הכתובת לחקירות ולא ועדת הבחירות. עכשיו אחרי שמינה יועמ"ש שמאלני ביבי גם מינה מפכ"ל שמאלני שרוצה את רעתו?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגש על מבוססת.

תקרא, מקסימום תתאכזב. הנה, אני קורא ספר שמסביר למה טראמפ נבחר, מתעצבן מדי פעם ועדיין לומד משהו.

במה מצבך טוב יותר מאשר ערבי שלא שירת 3 שנים במשכורת רעב? לא שילם מחיר מלא על תואר שלו, לא משלם ארנונה על הבית שהוא בונה בכפר, לא משלם מס הכנסה וכו'?

בהכל?

הייתי בכפר ערבי בפעם האחרונה לפני ~3 חודשים. אין שום דבר אבל שום דבר שבו אני יכול להגיד ״ואו. החיים שלהם יותר טובים משלי בארץ״. כן, יש גם ערבים עשירים. הסטטיסטיקה לא איתך. אני באמת לא יודע מה גורם ליהודים להרגיש כ״כ נדפקים בארצם, אבל באמת חבל שזה המצב. מאחל לך באופן אישי להתגבר על תחושת ה״דופקים אותי״ מול הערבים. וזה שיש פחות אכיפה מולם זה באמת חרא, אבל זה לא הופך אותך לאזרח סוג ב׳.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לאסמכתא לכך שהציבור הערבי משלם שכר לימוד מופחת באוניברסיטאות כי לא הצלחתי למצוא לכך שום סימוכין.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

. מאחל לך באופן אישי להתגבר על תחושת ה״דופקים אותי״ מול הערבים.

מול הערבים, מול המילקי בסופר, מול הקוטג', מול הכול בערך.

אנחנו עם בכיין. זה הכול.

ובראש עכשיו עומד אדם שגם בוכה על זה שכולם סמולנים, כולם נגדו, הוא יחיד בעדינו. תוקפים אותו, את אשתו שגנבה, את בנו שלא סותם את הפה בטוויטר ובפייסבוק.

(לא שאני אומר שגנץ/לפיד/ליברמן/טיבי/עודה לא בכיינים.)

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מי שלא בוכה, אף אחד לא מתייחס אליו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא רק מתנחלים או דתיים או ימניים הם מיעוט נרדף בארץ, ככלל יהודים הם רוב נרדף בארץ, אזרחים סוג ב'.

אני יהודי, לא מרגיש שרודפים אותי, לא מרגיש סוג ב'.

שאלת תם, מי הם הסוג א'? ומי רודף אחרי המתנחלים/דתיים/ימנים?

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשטרה היא לא גוף נבחר אלא גוף ממונה על ידי הממשלה. הם הכתובת לחקירות ולא ועדת הבחירות. עכשיו אחרי שמינה יועמ"ש שמאלני ביבי גם מינה מפכ"ל שמאלני שרוצה את רעתו?

המשטרה קיבלה את הקלפיות החשודות לחקירה מועדת הבחירות.

משמע, אם בועדת הבחירות התעלמו ולא העבירו לחקירה, המשטרה לא חקרה בעצמה.

אבל מעבר לזה, גם ב-97 קלפיות שכן הועברו למשטרה - לפחות ב-80 לא נעשה כלום, אפילו לא איסוף עדויות!

ואחת הבעיות היא שביבי אולי לא ממנה אנשים תקינים, אולי "מיישרים" אותם לפני או אחרי המינוי (ראה כהונת אלשיך בהתחלה והתקפות התקשורת לעומת המשך כהונתו וליטופי התקשורת).

אגב אחת הבעיות היא שאדון ביבי בכלל לא מינה מפכ"ל, אנחנו עם מ"מ מפכ"ל כבר איזה שנה.

מעבר לזה כנס לעובי הקורה בנושא הזיופים, תראה איך מלצר נלחם בשיניים נגד עמית הלוי, ובדרך הופך את דעתו כמה וכמה פעמים כמו המבורגר ואפילו מגיע לבקשה הזויה ולא חוקית מבית המשפט המחוזי.

וכמובן שגם אתה יודע שאפילו השר הממונה על המשטרה אסור לו לעסוק בתיק ספציפי כזה או אחר.

תקרא, מקסימום תתאכזב. הנה, אני קורא ספר שמסביר למה טראמפ נבחר, מתעצבן מדי פעם ועדיין לומד משהו.

כל התפיסה שבבסיס הספר נראית לי הזויה לחלוטין, אני אשתדל לקרוא בכל מקרה, אבל זה עדיין לא הופך את הטענות למבוססות.

בהכל?

הייתי בכפר ערבי בפעם האחרונה לפני ~3 חודשים. אין שום דבר אבל שום דבר שבו אני יכול להגיד ״ואו. החיים שלהם יותר טובים משלי בארץ״. כן, יש גם ערבים עשירים. הסטטיסטיקה לא איתך. אני באמת לא יודע מה גורם ליהודים להרגיש כ״כ נדפקים בארצם, אבל באמת חבל שזה המצב. מאחל לך באופן אישי להתגבר על תחושת ה״דופקים אותי״ מול הערבים. וזה שיש פחות אכיפה מולם זה באמת חרא, אבל זה לא הופך אותך לאזרח סוג ב׳.

סטטיסטיקה זה רק עוד סוג של שקר, במבוא לסטטיסטיקה מלמדים שהסטטיסטיקה נכונה רק בתנאי שחומרי הגלם נכונים.

שהרי אם אותו ערבי לא מצהיר על הכנסות, לא משלם מסים, אז הסטטיסטיקה שמה אותו בעשירון התחתון, וזה לא משנה שיש BMW X6 חדשה בחניה.

אשמח לאסמכתא לכך שהציבור הערבי משלם שכר לימוד מופחת באוניברסיטאות כי לא הצלחתי למצוא לכך שום סימוכין.

אי הצהרה על הכנסות גורם לאי תשלום מס, ולהשתייכות לעשירון תחתון, מה שמזכה למלגות רבות ומגוונות.

חלקן אפילו מיועדות רק לציבור הערבי:

תכנית מלגות לתואר הראשון - המועצה להשכלה גבוהה

התכנית פועלת למען העלאת שיעור הסטודנטים הערביים בתכניות לתואר ראשון, והיא מעודדת לימוד מקצועות מועדפים הנדרשים לשוק העבודה, בהם יש ייצוג נמוך יחסית של מועסקים מן המגזר. התכנית מחלקת מדי שנה כ - 650 מלגות, לפי תחומי לימוד מועדפים ונתונים סוציו אקונומיים. בנוסף, ניתנים שירותי ייעוץ והכוונה למועמדים ותמיכה בסטודנטים מצטיינים הלומדים לתארים מתקדמים.

מלגת מינהל המדע במשרד הטכנולוגיה והמדע לערבים, צ'רקסים ודרוזים

סטודנטים לתואר שני ולתואר שלישי במסלולי המדעים, ההנדסה והטכנולוגיה, יכולים לקבל מלגה ממשלתית בשווי של בין 20,000 ל- 40,000 שקלים, בהתאם לתחום המחקר ולתרומתו. בתמורה, המלגאים מתבקשים להשתתף בפעילות התנדבותית, בהיקף של כ - 20 שעות בשנה.

אני יהודי, לא מרגיש שרודפים אותי, לא מרגיש סוג ב'.

שאלת תם, מי הם הסוג א'? ומי רודף אחרי המתנחלים/דתיים/ימנים?

יש למישהו אינטרס שלא תדע כמה אתה סוג ב'.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו תשמעו עוד קצת על חלם ואחר כך תספרו שלא צריך מצלמות בקלפיות:

ב-13 באפריל הועברו הממצאים לועדת הבחירות, אחרי חודש כשלא עשו שם כלום עם החומר, העבירו את החומר למשטרה ישירות.

מה אלה עשו עם החומר? כנראה כלום כי לקח מעל לחודשיים כדי שיגידו בתגובה במשטרה שלא הצליחו לפתוח את הקובץ.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו אז תגלה לי.

אני מכיר לא הרבה, אבל גם לא מעט. עם חלק אני עובד ומדובר באנשים משכילים מאוד - תארים שניים ודוקטורטים מהטכניון.

לא קיבלו שום הקלות בגלל שהם ערבים, אולי להיפך. משלמים מסים בדיוק כמוני וכמוך, תקועים בפקקים כמו כולם. כשהם עוברים בנתב"ג הם מגיעים 5 שעות לפני.

חלק אחר אני מכיר מתחום הבנייה. אנשי מקצוע, רצפים, שרברבים, טייחים וכו'. עובדים גם 12 ו 14 שעות לפעמים. הרבה עובדים בשחור. יש להם כסף אבל הם לא עשירים. וחוץ מזה, יש הרבה פועלי יום שעושים את העבודות הכי שחורות ומרוויחים מינימום.

לא הייתי מתחלף עם אף אחד מהם.

קל לך לראות את הווילות ואת הבמוו מהכביש, אבל את הצרות היומיומיות קשה לראות.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערבים שעובדים שכירים מן הסתם משלמים מיסים, זה לא תלוי בהם.

תברר מה קורה עם בעלי עסקים במגזר, אתה נפגש עם קצה קצהו של הקרחון.

וסתם כאנקדוטה, אותם המשכילים, תברר כמה שילמו על התואר שלהם, כמה מלגות קיבלו, ומתי בדיוק הם למדו?

ספוילר - הם קיבלו מלגות גבוהות, לפעמים אפילו מהמדינה, הם למדו בגיל 18 בזמן שאתה שירתת בצבא וקיבלת 350-1100 שקל לחודש, עבור שירות שהוא הרבה יותר ממשרה מלאה.

דבר אחד נכון - בנושא הבטחוני הם יוצאים עם ידם על התחתונה, חושדים בהם אוטומטית, הם עוברים בידוקים כבדים יותר, אבל זה לא כאפליה, אלא בגלל ש-99% מהפיגועים בארץ נגרמו ע"י ערבים. (כבר ברור לי שיקפצו נכשלי הלוגיקה - זה לא אומר ש-99% מהערבים גורמים לפיגועים).

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

M3x, יש לא מעט מעלימי הכנסות בקרב כל המגזרים. אתה בחרת להיטפל רק לערבים.

יש מלגות לערבים אבל יש מלגות ליוצאי עדות המזרח, ליוצאי עירק, ליוצאי מדינות מסויימות ועוד. זה שאתה אומר שאצל השכן דולק אור בבית לא אומר שאצלך חושך.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל התפיסה שבבסיס הספר נראית לי הזויה לחלוטין, אני אשתדל לקרוא בכל מקרה, אבל זה עדיין לא הופך את הטענות למבוססות.

התפיסה שבבסיס הספר, בלי קשר ישיר לימין או שמאל, היא שצהל הוא לא צבא העם. אני חושב שקשה להתווכח על זה. בתור ממרמניק אני מניח שאתה מבין בדיוק כמוני עד כמה שונה נקודת הפתיחה באזרחות של מי שבילה 6 באחד מהיחידות הטכנולוגיות בצהל אל מול ששירת רק 3 שנים, אבל באיזה גדוד בכפיר.

ואם תשים את התפיסה בצד, אז יש המון ציטוטים, ותיזה די ברורה, שאתה שומע גם מבנט וסמוטריץ׳ ושקד ושאר החברים.

יש למישהו אינטרס שלא תדע כמה אתה סוג ב'.

למי?

אני שואל ברצינות, לא כדי להגחיך, אלא מסקרנות: אתה יהודי שחי במדינת הלאום היהודית. החקיקה של המדינה סובבת במידת מה סביב היהדות, כולל העדר תחבצ בשבת ועוד. השופטים, אפילו השמאלנים, מפנים לעיתים למקורות יהודים בפסקי הדין. אז יש ערבים שיש להם במוו. ויש אפילו אחד שקנה למבורגיני. הם לדעתך זה שמי שמעיד על זה שאתה אזרח סוג ב׳? זה מה שמשנה? כי ממש לא סביב זה בונים מדינת לאום. יהודים עשירים היו גם בצרפת וגרמניה לפני 100 שנה. נגיד רוטשילד. אז מה?

אני מסכים לגמרי, אגב, שיש משהו מאוד לא הוגן בעול השירות הצבאי בארץ. אבל זה לא קשור פרטנית לערבים, והייתי שמח אם היה ריאלי להקים כאן צבא מקצועי. אבל זה לא יקרה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

M3x, יש לא מעט מעלימי הכנסות בקרב כל המגזרים. אתה בחרת להיטפל רק לערבים.

יש מלגות לערבים אבל יש מלגות ליוצאי עדות המזרח, ליוצאי עירק, ליוצאי מדינות מסויימות ועוד. זה שאתה אומר שאצל השכן דולק אור בבית לא אומר שאצלך חושך.

אכן יש לא מעט מעלימי הכנסות בקרב הרבה מגזרים (לא בכולם).

אבל המגזר היחיד שאולי יכול להתחרות בערבים מבחינת אחוז המעלימים זה החרדים, אבל גם הם לא מתחרים בערבים מבחינת סכומי העלמה.

הבה ניקח לדוגמה את פינוי אום אל חיראן ואת יעקב אבו-אלקיען כאבן בוחן, אם המשטרה לא הייתה כה שלומיאלית ויוצאת קודם בהכרזה שמדובר במחבל אולי היינו מדברים על המהות במקום על שטויות.

יש אדם, נשוי ל-2 נשים, מחזיק בשני בתים, ומשתכר ממקצוע הוראה, מה שגרם לו להגיע לאותו בית באום אל חיראן לפני הריסתו זה שהוא החזיק שם 580 אלף שקלים במזומן:

לידו, הכניס יעקוב את כל חסכונותיו – 580 אלף ₪ במזומן לתיק בד, ונשא את כספו לרכב.

- לרכב, לא יודע מי זוכר היה טויוטה לנד-קרוזר חדש, לא איזה ג'אסטי חבוטה.

אז מה היה לנו? מורה, עם 2 נשים (שלא עובדות, או עובדות בשחור), עם 13 ילדים, 2 בתים, לנד-קרוזר חדש, 580 אלף שקל במזומן, וכל זה ממשכורת של מורה.

מה נאמר, אמין במיוחד, אמא שלי לא מזמן יצאה לפנסיה - הייתה מורה, אמא של אשתי מורה עדיין, חצי מהמשפחה של אשתי מורות, אני עדיין לא מכיר מורה שמרוויחה מספיק בשביל כל הרשימה למעלה.

אני אפילו לא מכיר מורה שמחזיקה לנד-קרוזר או משהו מקביל מבחינת עלות.

התפיסה שבבסיס הספר, בלי קשר ישיר לימין או שמאל, היא שצהל הוא לא צבא העם. אני חושב שקשה להתווכח על זה. בתור ממרמניק אני מניח שאתה מבין בדיוק כמוני עד כמה שונה נקודת הפתיחה באזרחות של מי שבילה 6 באחד מהיחידות הטכנולוגיות בצהל אל מול ששירת רק 3 שנים, אבל באיזה גדוד בכפיר.

ואם תשים את התפיסה בצד, אז יש המון ציטוטים, ותיזה די ברורה, שאתה שומע גם מבנט וסמוטריץ׳ ושקד ושאר החברים.

ברור שצה"ל לא צבא העם, קודם נגדיר מי העם, יהודים? ישראלים? אבל ברור שזה לא זה ולא ההוא, פעם אולי כן.

יהודים - רוב מוחלט של החרדים לא מתגייסים, ואני לא מתחיל בכלל לבדוק אחוזים אצל אחרים, זה כבר מספיק

ישראלים - כמעט כל הערבים לא משרתים כמובן, וגם רוב מוחלט של החרדים.

והטענה שלך לא בדיוק לעניין - כי אין קשר בין שום טענה שלי, למה אתה מרוויח מהשירות הצבאי שלך.

אני הראשון שיאמר שהשירות הצבאי היה הבוסט העיקרי לקריירה שלי, כל מה שעשיתי לפני כן היה כדי להגיע לאותה מקפצה.

למי?

למי לא, נתחיל מביבי, שהמצב הקיים מאפשר לו מצד אחד לחרטט על שוויון, ומצד שני לא לעשות כלום כדי להגיע לשוויון, אפס מעשה, 100% מילים.

נמשיך מהמשטרה - שהכרה באפליה תדרוש מהם אכיפה, כזו שהם לא רוצים לבצע, הם לא רוצים להכניס פלוגת יס"מ עם כל ביקורת מס הכנסה בטייבה.

הלאה אל הפרקליטות - הכרה באפליה תדרוש מהם להגיש כתבי אישום נגד אותם ערבים, לא רק בעבירות קשות ונקודתיות.

זה ממשיך ועובר בבתי המשפט, התקשורת, הכנסת, הממשלה.

לכל מי שנמצא כרגע בעמדת כוח אין אינטרס לזעזע את הספינה.

למי מהם יש אינטרס לבוא ולומר לך "עד עכשיו היית פראייר, עכשיו אני יוצא לעבודה כדי להפסיק את זה"?

נקודתית יזרקו לך איזה עצם על זיופי בחירות, או הבטחה שיהודים יוכלו להתפלל בהר הבית.

אני שואל ברצינות, לא כדי להגחיך, אלא מסקרנות: אתה יהודי שחי במדינת הלאום היהודית. החקיקה של המדינה סובבת במידת מה סביב היהדות, כולל העדר תחבצ בשבת ועוד. השופטים, אפילו השמאלנים, מפנים לעיתים למקורות יהודים בפסקי הדין. אז יש ערבים שיש להם במוו. ויש אפילו אחד שקנה למבורגיני. הם לדעתך זה שמי שמעיד על זה שאתה אזרח סוג ב׳? זה מה שמשנה? כי ממש לא סביב זה בונים מדינת לאום. יהודים עשירים היו גם בצרפת וגרמניה לפני 100 שנה. נגיד רוטשילד. אז מה?

החקיקה סובבת סביב היהדות בשתי קטגוריות:

1. לאומית - חוק הלאום, חוק השבות וכו'.

2. סוציאלית - צריך יום מנוחה, יש כזה ברוב העולם, ובכל העולם המתוקן והמתקדם, בבחירה בין שישי שבת או ראשון הלכו לפי היהדות שזה בכל זאת רוב האזרחים.

מעניין אותי אם משפחת רוטשילד שילמה מיסים בכל המדינות שבהן פעלה?

ערבי ספציפי שמחזיק למבורגיני פחות מעניין, מעניין למשל שאותו אחד שמחזיק במוו בחניה גם נוסע בה לאסוף קצבת ביטוח לאומי ואז ממשיך לחנות שלו שאין בה אפילו קופה רושמת.

אני מסכים לגמרי, אגב, שיש משהו מאוד לא הוגן בעול השירות הצבאי בארץ. אבל זה לא קשור פרטנית לערבים, והייתי שמח אם היה ריאלי להקים כאן צבא מקצועי. אבל זה לא יקרה.

השירות הצבאי זה רק עניין אחד מכל המכלול.

בגיל 18 החרדי צריך להתגייס או להוציא פטור ולשבת בישיבה (נדמה לי עד גיל 28, אבל לא בטוח בזה).

באותו גיל בדיוק הדתי מתגייס לצבא, החילוני מתגייס לצבא.

הבת החרדית מקבלת פטור, הבת הדתית מקבלת פטור או משרתת בשירות לאומי, הבת החילונית מתגייסת לצבא.

הערבי והערביה בגיל 18 מה צריכים לעשות? אה נכון, כלום ושום דבר, הם פטורים מהכל, יכולים לעשות כאוות נפשם, נניח להתחיל ללמוד 3 שנים מוקדם מהחילוני או מהדתי, יכולים להתחיל לעבוד בערך עשור לפני החרדי.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...