Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

אחרי נאום ליברמן (למרות שלא הצבעתי לו) הוא מבחינתי ה-גורו! מפה לשם מחליף טת הפוסטר של אל בנדי בחדר לפוסטר של ליברמן.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4618

• SlowRide

4436

• פינדר

3494

• m3x7r3m3

2926

במידה והקיסר לא ישיג 61 מנדטים, יהיה מאוד מעניין לראות האם ליברמן יתקפל, האם תקום ממשלת אחדות, או האם יהיו בחירות מועד ג׳.

אני רוצה לומר שאין תרחיש במסגרתו ליברמן מתקפל כי אז הוא ירסק את עצמו (לכאורה), אבל אי אפשר באמת לצפות את ליברמן. אם זה אכן המצב, אין לי מושג מה יותר (או פחות) סביר בין אחדות ומועד ג׳... יהיה מעניין.

(מודה ומתוודה: הנחת המוצא שלי היתה שביבי משיג 61 מנדטים)

אם ליברמן יכנס לממשלה הזו זה בדרישות גבוהות מאוד- שכן הפעם אין אף שותף שאיתו אפשר "לדבר". למעט הליכוד, כל שאר השותפים לקואליציה הלא מיידית הזו הם בין מסורתיים דתיים מאוד לחרדים, פחות או יותר ה-גורמים שלא מוכנים לתת לבסיס המצביעים של ליברמן את מה שהם רוצים, בין אם זה הפסקות חקירות היהדות המשפילות ברבנות ושאר דברים הנוגעים לשוויון אזרחי אמיתי, התקדמות לעבר מסחר ותחבורה בשבת, ועוד ועוד.

שכולנו הייתה בתמונה היה עוד גורם "מאזן" לטובת ליברמן, עכשיו? ליברמן יודע שבלעדיו לנתניהו אין ממשלה, החרדים יודעים שבלעדיהם לנתניהו אין ממשלה.

יש פה 3 תרחישים:

1- ממשלה שנכנסים אליה כולם עם סחטנות מדהימה ומי שמפסיד אלו כולנו

2- בחירות מועד ג'

3- מהלך פרוע כלשהו מצד נתניהו (הצעות לעבודה שוב?)

אני לרגע לא חולם שבאמת יקרה פה הדבר הטוב ביותר, ממשלת אחדות כחולבן-ליכוד פלוס מי שבא לו להצטרף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליברמן:

"המדינה חייבת ממשלה רחבה ולא ממשלה שנלחמת על ההישרדות משבוע לשבוע. לא יעזרו שום הצעות או פיתויים, לא רוטציה ולא תקציבים. כל מה שאמרנו אנחנו ממשיכים. מכיוון שהמצב הוא מצב חירום כנראה נצטרך לעשות צעדים בלתי שגרתיים ואם מותר הייתי ממליץ כבר הערב לנשיא המדינה שהוא הופך לדמות מפתח לא לחכות אפילו לתוצאות הרשמיות אלא מותר גם באופן בלתי רשמי להזמין כבר ליום שישי הקרוב".

יו"ר ישראל ביתנו הוסיף כי "המדינה זקוקה לממשלה רחבה. גם ממשלת אחדות בלעדינו עדיפה מאשר להתעסק במשאים ומתנים בלתי פוסקים. אנחנו נשמח להיות חלק מממשלה כזו, אך בלעדינו זה עדיף מאשר וריאציות של ממשלות צרות".

ֿאשרי המאמין, ליברמן מתפקד כמבוגר האחראי.

אני בשוק שהאדם שהכי פחות עומד בהבטחות הבחירות שלו, עלול להתגלות כאדם שהכי עומד בהבטחות הבחירות שלו... מדהים.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליברמן:

ֿאשרי המאמין, ליברמן מתפקד כמבוגר האחראי.

אני בשוק שהאדם שהכי פחות עומד בהבטחות הבחירות שלו, עלול להתגלות כאדם שהכי עומד בהבטחות הבחירות שלו... מדהים.

Revenge is a dish best served cold.

ביבי רצה אותו שר ביטחון מסונדל?

ליברמן רק חיכה להוציא לו כרטיס צהוב (אולי אדום) במשחק של הליכוד.

אם התוצאות דומות עד כדי מנדט אך התמונה נשארת זהה מאמין/מקווה את הבאים:

1. מקווה שיימצא מי מחדלי האישים בליכוד להסיר את ביבי ופיגי (אהבתי ChemGuy85) מהליכוד ולהתקדם הלאה.

2. בחירות סבב ג' - צחוקים (?)

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. ליברמן יעדיף למצוא תירוץ כלשהו כדי לשבת עם נתניהו מאשר שתהיה ממשלת אחדות שבה הוא יאבד את כל כוחו, כי אין לו שום כוח אם הוא לא יכנס לממשלה.

2. ממשלת שמאל ללא החרדים תהיה תלויה בתמיכה של הערבים. ואז פשוט מחליפים את הסחטנות של הדתיים בסחטנות של הערבים.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרשנות שלי לתוצאות שפורסמו עד עכשיו הן שגוש הימין לא נחלש אלא שיותר אנשים (גם מגוש הימין) אמרו לא לביבי.

כנראה שבאמת לאנשים נמאס ממנו.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת המיליון היא האם נראה הפיכה פנימית נגד נתניהו.

בנוסף הורי הכריזו על יום אבל. אמא שלי כמעט עברה התמוטטות עצבים.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שרק אחרי השימוע של ביבי, יצליחו להרכיב ממשלה: אם בשימוע יש תחושה לכתב אישום, ביבי יורד מהבמה של הליכוד בבושת פנים ומתמנה יו"ר חדש (הערכה שלי שזה לא יקרה), ואם אין כתב אישום יהיה פירוק של כחול לבן וגנץ יחבור לנתניהו, או שאולי ליברמן ירד מהעץ ויחזור לחבור אל נתניהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרשנות שלי לתוצאות שפורסמו עד עכשיו הן שגוש הימין לא נחלש אלא שיותר אנשים (גם מגוש הימין) אמרו לא לביבי.

כנראה שבאמת לאנשים נמאס ממנו.

מה זה גוש הימין?

גפני האנטי ציוני הוא ימין?

גנץ שמאל?

הבוחרי8 אמרו פשוט חלאס עם הקרקס הזה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה גוש הימין?

גפני האנטי ציוני הוא ימין?

גנץ שמאל?

הבוחרי8 אמרו פשוט חלאס עם הקרקס הזה.

אתה צודק אבל התיוג שלהם אצל הבוחרים וגם במשדרי הטלוויזיה הוא שגפני הוא חלק מגוש הימין וגנץ הוא מרכז שמאל.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמאל האידיאולוגי במיעוט די ברור, 12 מנדטים לכל היותר לעבודה ומרצ.

זה כי השמאל מכר את עצמו לכחול לבן בשביל להעיף את ביבי. אני מכיר המון אנשים שהצביעו כחול לבן למרות שהם בעצם שמאלנים מצביעי עבודה/מרצ. אם לא היה ביבי, היית רואה את כחול לבן הרבה יותר קטנה ואת העבודה/מרצ מרוויחים מזה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לנתניהו יש יותר אופציות להרכבת ממשלה מאשר גנץ.

לגנץ יהיה יותר קשה למשוך את הדתיים, או לצרף את ליברמן לעבודה ולמחנה הדמוקרטי. ולהיות תלוי בערבים לצורך הרכבת הממשלה זה משהו פחות סביר.

ואילו לנתניהו אין בעיה להצטרף לדתיים וגם להבטיח משהו למפלגת העבודה או לליברמן.

כל האופציות חוץ מאחדות הן יותר קשות, אבל בשיוויון שנוצר בין הליכוד לכחול לבן, לנתניהו יש יותר אופציות.

יש באתר של הארץ אפשרות לבדוק אפשרויות להרכבת ממשלה, והאופציות של נתניהו יותר רחבות.

המחנה הטבעי של גנץ:

Screenshot_2019-09-18-09-32-26-878_com.android.chrome.jpg

המחנה הטבעי של נתניהו:

Screenshot_2019-09-18-09-32-44-815_com.android.chrome.jpg

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...