Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

גם בלי המפלגות הערביות זה היה קרב אבוד, לא הייתה לאופוזיציה שום יכולת למנוע את זה. לפיד הוא אדם מביך וטיפש בלי קשר.

הוא גם דואג להכניס את בנו יאיר לפוליטיקה הישראלית.

בזכות קשרים של אבא השחיף החרק הזה מקבל זמן מסך אפילו בתקשורת האמריקאית.

תהליך הכשרת היורש החל.

מה שטוב בדיון הזה הוא שהוא לא יורד לגופו של אדם אלא מתעסק אך ורק בנושא עליו דנים.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4599

• SlowRide

4420

• פינדר

3472

• m3x7r3m3

2926

הוא גם דואג להכניס את בנו יאיר לפוליטיקה הישראלית.

בזכות קשרים של אבא השחיף החרק הזה מקבל זמן מסך אפילו בתקשורת האמריקאית.

תהליך הכשרת היורש החל.

אם יש דבר אחד שמשותף היום גם לימין וגם לשמאל זה הסלידה מיאיר נתניהו. סבא שלו ודוד שלו מתהפכים בקברם. היורש יהיה כנראה מישהו מהבכירים בליכוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שטוב בדיון הזה הוא שהוא לא יורד לגופו של אדם אלא מתעסק אך ורק בנושא עליו דנים.

לא חושב שאמורה להיות סיבה לא לרדת על פוליטיקאים.

זה לא כמו לרדת פה אחד על השני..

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הזכות לרדת עליהם היא חלק מהזכויות שתשלום המיסים מקנה לאזרחים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכה, עוד תבוא הצעת חוק נגד זה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזכות לרדת עליהם היא חלק מהזכויות שתשלום המיסים מקנה לאזרחים.

אתה מציג כאן את אחת הבעיות של שיטות שלא ניתן להגדיר עד הסוף - בינהן דמוקרטיה.

החוק לא מגדיר זכות לרדת על אנשים אלא הוא מגדיר את "חופש הביטוי" ו-"חופש המחאה". לעומת זאת גם יש את חוק היסוד של כבוד האדם וחירותו אשר אוסר על פגיעה בכבודו של אדם (והחוק לא מחריג, גם אם מישהו פגע בך זה לא מקנה את הזכות לפגוע בו).

כעת, כל אדם שלא הבריז משיעורי האזרחות בבית הספר יודע שהעקרונות האלו מתנגשים ודורשים שיקול דעת, נניח מה הגבול בין חופש הביטוי והמחאה לזכות לכבודו של אדם?

אז "הזכות לרדת עליהם" היא לא זכות שלך או של כל אחד אחר, לעומת לבקר אדם בצורה מכובדת על פעולותיו (ולא אותו אישית על מי שהוא, קרי "לרדת" עליו) - היא כן זכות שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ואתה מציג את אחת הבעיות הנפוצות שנובעות ממחסור בחוש הומור. [emoji16]

ברור כשמש שלאף אחד אין זכות לפגוע במישהו אחר, דמות ציבורית או לא. מצד שני, אדם שרוצה להיות דמות ציבורית אבל מסוגל להיפגע מתגובות רנדומליות באינטרנט, צריך לשקול ברצינות קריירה חדשה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאא, זה 2019, הוא צריך לדרוש safe space

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הכתבה שבקישור הגירעון עומד על 50 מיליארד.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5525821,00.html#autoplay

האומנם ?

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה עוד קצת על הגאונות הכלכלית ששולט בנו (ברוך ה׳) כבר עשור.

אבל מה אני רוצה ממנו... יום קשה עבר על משפחת נתניהו. הגברת היתה צריכה לעשות הפסקה מעבודתה כפסי-כו-לו-גית וללכת להודות שהיא עבריינית. וזה כמובן דרש פוסט באורך הגלות מהבעל, על כמה שאישתו מסכנה ונרדפת על ידי החמוצים. רק מעניין איפה היו כל מרסני בגצ הבוקר, כשדחו שם את העתירה של אורי משגב נגד ההסכם העלוב עם הפסיכולוגית של כולנו.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי מצב מסוכן מאוד. לפני כחודש עברתי על כמה מאמרים (חלק מעבודת סטודנט כלשהי) ואחד מהם היה חוב משקי הבית בישראל של מרכז טאוב. נדהמתי לראות את קצב גדילת כמות האשראי שניתן שלא למגורים על ידי גופים מוסדיים (=לא בנקים, אחרי שנתנו להם להיכנס לשוק האשראי בהיקף גדול) בשנים האחרונות - הגרף נראה כאילו עם ישראל גילה מקור הלוואות קל וזמין בניגוד לבנקים ומנצל אותו כאילו אין מחר.

הבעיה היא כמו שתמיד שחובות צריך להחזיר ובהנחה שלא מעט מהאשראי הזה נלקח גם על מנת להישאר ברמת חיים מסויימת - דבר שקורה כל הזמן אצל אחוז גדול מאלו שמרוויחים פחות מהממוצע וראיתי מספיק כאלו בפשיטת רגל - החובות רק יגדלו ויגדלו כי פסיכולוגית, אין אפשרות אחרת עד הנפילה הכואבת.

מפחיד לחשוב על כמות האנשים שמבלי לשים לב יגיעו בשנה וחודש מסויימים לרף הוצאות/הכנסות קריטי (ללא אפשרות אמיתית להוסיף להכנסות) שממנו הדרך היא רק למטה אלא אם יקבלו על עצמם שינויים מרחיקי לכת.

בכל מקרה, לאזרח הפשוט יהיה קשה יותר להתמודד עם הוצאות בעתיד גם ללא עליה במיסים אז השאלה היא - מהיכן מתכוונים לקחת את הכסף לכיסוי הגירעון?

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הגופים שמעוניינים לייצר דרמה מיותרת מתייחסים לחוב לפי ערכו הנומינלי השקלי. בשיטה הזאת החוב עולה ועולה ומגיע למספרים שנראים מאוד גבוהים.

הדרך הנכונה להתייחס לחוב כזה היא ביחס לתוצר, כלומר ביחס לכסף שאותם משקי בית מייצרים. לפי השיטה (הנכונה) הזאת החוב גדל מעט מאוד, בערך באחוז אחד בשנה, והוא עדיין נמוך יותר מחלק גדול ממדינות העולם.

באותו האופן נוהגים גופים מסוימים בתחום תאונות הדרכים, שם הנתון אותו אוהבים לפרסם בטון דרמטי הוא מספר ההרוגים השנתי, בעוד שהאוכלוסיה הולכת וגדלה משנה לשנה כך שהנתון המעניין באמת היה צריך להיות מספר ההרוגים מתוך מאה אלף נפש, רק מה - שם המצב סביר לגמרי הן בהשוואה בינלאומית למדינות אחרות והן בהווה לשנים קודמות בישראל, ואז קשה הברה יותר ליצור דרמה מיותרת.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה עוד קצת על הגאונות הכלכלית ששולט בנו (ברוך ה׳) כבר עשור.

אבל מה אני רוצה ממנו... יום קשה עבר על משפחת נתניהו. הגברת היתה צריכה לעשות הפסקה מעבודתה כפסי-כו-לו-גית וללכת להודות שהיא עבריינית. וזה כמובן דרש פוסט באורך הגלות מהבעל, על כמה שאישתו מסכנה ונרדפת על ידי החמוצים. רק מעניין איפה היו כל מרסני בגצ הבוקר, כשדחו שם את העתירה של אורי משגב נגד ההסכם העלוב עם הפסיכולוגית של כולנו.

אני מרגיש את המיתון מתקרב כבר לא מעט זמן. תחושת בטן. אינטואיציה שפיתחתי במשך השנים.

קודם כל הרבה מאוד ספקים מתחננים להקדמת תשלומים. משהו שאני עדיין לא נתקלתי בהיקף שכזה.

שנית אני המוכר המון בשוק יד 2 בעיקר גאדג'טים שאני קונה, משתעמם מהם ומגלגל אותם הלאה. בתקופה האחרונה אני מרגיש קיפאון מוחלט. אנשים פשוט לא מתקשרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה האתר הגרוע, לא המיתון (שלא קיים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם. גם ברצוני לנצל במכוון את טעות הזולת באופן שאין בו מרמה. אנא ספרו לי הכיצד.

בנוסף, אני פותח קמפיין מימון המונים "יד לשרה" שבו נאסוף ביחד בקבוקים בשביל לקבל החזר במכולת, לטובת ה-10 תשלומים שהיא ביקשה לחלק את ה-55000 שהיא עכשיו חייבת.

אחח, איזו מדינה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...