Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

בהתחלה אמרו שילדים ערבים אנסו ילדה יהודיה, אז זה היה מענין.

אח"כ נפוצו שמועות שיש בינהם גם ילדים יהודים, אז כבר לא כ"כ מעניין.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4609

• SlowRide

4427

• פינדר

3485

• m3x7r3m3

2926

https://www.mako.co.il/news-law/crime-q3_2019/Article-8c20878d6e00c61026.htm

[h=2]מתוצאות נתיחת גופתו של סלמון טקה ז"ל עולה שצרך אלכוהול פי 2 מהסף שמגדיר אדם שיכור ובנוסף. בדמו נמצאו גם שאריות חשיש[/h]

איזה סלמון? שלנו?? לא נכון!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אל תהרוס אג'נדה טובה עם עובדות.

הנרטיב הוא שהוא היה ילד טוב קריית חיים

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון לצירוף העובדות שהוא היה שיכור, מסומם, נתפס באמצע נסיון שוד ובתגובה ניסה לתקוף את השוטר שתפס אותו ואת המשפחה שלו עם כלי נשק קר עד לפציעה של השוטר הנ"ל? לגמרי, אבל ירי למסת גוף, לא ירי לאוויר או לרצפה או לחומת מפגע

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזו סיבה מוצדקת לירות בו?

Sent from my ZTE B2017G using Tapatalk

לא ירו בו.

ירו קליע בקרקע, קליע ניתז ורסיס/חלק פגע בעורק שלו.

לטענת השוטר הוא זרק עליו אבנים ואכן מצאו אבן עם DNA שלו עליה.

לטענת השוטר הוא היה שיכור ואכן נמצאו בדמויות כמויות רבות של אלכוהול וסמים.

אלו העובדות.

לחבר את הפאזל זה תפקיד בית-המשפט. אולי הוא שיחק גוגואים באמצעות אבנים עם חברים והאבן לא נזרקה. אולי הסמים זה לחץ חברתי שכפו עליו. אולי השוטר לא פעל לפי נהלים, אני לא יודע. אולי ואולי ואולי.

אבל, דבר אחד יודעים בוודאות: לא ירו בו.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקו גם אתה באת להרוס אג'נדה טובה?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב עובדות.

אוהב גם לקרוא פרשנויות, אבל לשם שעשוע.

בתור אחד שגדל בשכונות פח האשפה של נתניה וכל אחד כמוני שמכיר את העולם הזה, יכול בקלות רבה מאוד לדמיין בדיוק מה היה באותה סיטואציה, משום שנתקלנו בהן כמעט כל יום בילדות שלנו ולפעמים גם היינו חלק מהן. אבל, גם במקרה הזה שבו אנחנו מניחים מה קרה שם מדובר בדמיון ותו לא. לכן, לא משנה מה אומרת הסטטיסטיקה, יש לבחון כל מקרה לגופו ובאובייקטיביות מוחלטת. אם השוטר כשל, יש להעמידו לדין. אם לא, אז לא.

בכל מקרה מה שאני לא אוהב זה צניחה חופשית לתוך מסקנות או אי-דיוקים, שבמקרה הזה משרתים נרטיבים וקריטיים להבנה של המקרה. נחכה לסיום החקירה/משפט אם יהיה ונראה מה היו העובדות ומה הסיקו מכך הצדדים.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את הסטטיסטיקה, מה הסיכוי שדווקא הבחור שקיבל כדור (בכוונה או שלא, זה לא משנה לסיכויים), דווקא הוא מכולם ברחוב, היה גם שיכור, גם מסומם, גם ניסה לשדוד, גם עם עבר פלילי, גם לא גויס לצבא בגלל עבר פלילי, וגם מצאו DNA שלו על אבן?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא צד בעניין, רק ספציפית מה קשור שאריות חשיש למסומם? לעשירית מאוכלוסיית ישראל יש שאריות חשיש בדם בכל זמן נתון.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אולי, מה עם האלכוהול (ושאר הדברים)?

גם אם היה נקי מחשיש, הוא היה שיכור עם תיק פלילי.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכיף, רק מעצבן אותי שמקשרים *שאריות* חשיש להגדרה מסומם. בלי קשר לסולומון או לאבוטבול.

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא צד בעניין, רק ספציפית מה קשור שאריות חשיש למסומם? לעשירית מאוכלוסיית ישראל יש שאריות חשיש בדם בכל זמן נתון.

למיטב זכרוני לא פרסמו בדיוק כמה חשיש היה לו בגוף, אבל המינוח הנכון הוא "שרידי סם" ולא שאריות, כלומר אלה חלקיקי החומר ששרדו ועדיין לא התפרקו, לעומת שאריות כלומר מה שנשאר.

ועשירית מאוכלוסיית ישראל לא תוקפת שוטרים, ויכול להיות שכל אחד מהגורמים בנפרד היה גורם לתוצאה אחרת, אבל העובדה היא שהפתולוג כתב במפורש ששילוב החומרים שנמצא אצלו בדם יכול לגרום להתקפות אלימות.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את הסטטיסטיקה, מה הסיכוי שדווקא הבחור שקיבל כדור (בכוונה או שלא, זה לא משנה לסיכויים), דווקא הוא מכולם ברחוב, היה גם שיכור, גם מסומם, גם ניסה לשדוד, גם עם עבר פלילי, גם לא גויס לצבא בגלל עבר פלילי, וגם מצאו DNA שלו על אבן?

אמרת עזוב את הסטטיסטיקה ואז שאלת אותי על הסתברות. תחליט ;)

אליה,

שאריות חשיש משפיע במיוחד כשזה מגיע יחד עם אלכוהול. בנוסף זה תורם לעדות אופי יחד עם גורמים נוספים (ילד בן עשרה), בייחוד כשאני חולק עליך לגבי כמויות האנשים שיש להם שאריות חשיש בדם. אני חושב שהמספר משמעותית נמוך מעשרה אחוזים שציינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...