Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

זה לא בזבוזים, זה שחיתות. גם עודף השרים, אבל בעיקר ביטול ועדת השקיפות. זה הליכוד אומר לציבור: "בחרת בי, עכשיו לך תזדיין לך לעיסוקיך ותן לי לעשות מה שאני רוצה".

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4619

• SlowRide

4436

• פינדר

3494

• m3x7r3m3

2926

זה היה קורה גם אם הליכוד ו"השותפים הטבעיים" שלהם לא היו זוכים בבחירות.

כולם חברים של כולם, וכולם עושים קומבינות עם כולם.

עמים בוחרים את הממשלות שלהם. כדי להחליף את ההתנהלות של השלטון, צריך להחליף את העם. או לגרום לזעזוע, שאני לא חושב שאני רוצה שיקרה, כי סך הכל החיים פה מאוד נוחים (לפחות שלי), וטוב שכך.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר? יאיר לפיד רץ על הקטנת הממשלה, וכל הקטע של סתיו שפיר זה השקיפות. אילו כחול לבן והעבודה היו מנצחים, זה לא היה קורה ולא בטיח. הליכוד פשוט קיבל לגיטימציה מהעם להמשיך ולהשתין עליו בקשת.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון לרגע זה נראה שבלי הסכמה על חוק הגיוס אין לביבי קואליציה והולכים לבחירות חוזרות.

איך לדעתם ביבי ינטרל את המוקש הזה ?

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליברמן יתקפל וישיג חלקית מה שהוא רוצה, ואז תהיה ממשלה בראשות הליכוד.

לגבי בחירות חוזרות: התוצאות יהיו מאוד דומות. קו הבחירות הוא לא מה טוב לאזרח, אלא אם רה"מ יהיה נתניהו או לא. אז מה הסיבה שעכשיו הבחירות הם לא יהיו שוב עם אותו סלוגן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון לרגע זה נראה שבלי הסכמה על חוק הגיוס אין לביבי קואליציה והולכים לבחירות חוזרות.

איך לדעתם ביבי ינטרל את המוקש הזה ?

מה הטעם בבחירות חוזרות? אבל זו אחת האופציות. האופציה הריאלית יותר שביבי יכופף את ליברמן ויקים קואליציה עם חרדים שהיא לא תהיה יציבה בכלל, כי איחוד הימין יאיים בטח בפרישה כשיביאו לשולחן את ההסכם של טראמפ. ויש גם את העניין של כתב אישום שייתכן ויוגש (אבל כאן נראה לי בוצעה עבודת הכנה (שטיפת מוח) מספקת על מנת לאפשר לביבי להמשיך בתפקיד גם עם כתב אישום.

ממשלה הכי יציבה תהיה עם כחול לבן (ואולי כולנו וליברמן), אבל פה כל הצדדים צריכים לוותר על אגו וביבי צריך להסכים לצאת לנבצרות במקרה של הגשת כתב האישום (קשה לראות את זה קורה, אבל אם ליברמן סופסוף יעשה משהו חיובי בפוליטיקה, יש לזה סיכוי). זו גם הממשלה הכי טובה לאזרחים כי היא תהיה בהרבה רמות פחות מושחתת מהקואליציה ה"טבעית" של ביבי.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממשלה הכי יציבה תהיה עם כחול לבן

לא בטוח, זו לא מפלגה הומוגנית ואף אחד לא מבטיח שבכל נושא הם גם יסכימו עם הליכוד וגם בינם לבין עצמם. אני מקווה שאחרי הצגת תוכנית טראמפ איחוד מפלגות הימין תצא מהקואליציה וחלק מכחול לבן ייכנסו במקומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתנחתא "קומית". לפני כמה שבועות התלהבתי שהמפלגה המנצחת בבחירות באסטוניה (כן, גם פה היו בחירות לא מזמן) היא "מפלגת הרפורמה" שבראשה עומדת אישה. לכולם היה אז ברור שלראשונה לאסטוניה הולכת להיות ראשת ממשלה, וביחד עם הנשיאה המכהנת מדובר בוואחד גירל פאואר.

אז היה ברור.

בפרלמנט של אסטוניה יש 101 מושבים. מפלגת הרפורמה זכתה ב-34. במקום השני זכתה מפלגת השלטון ("מרכז") עם 27 מושבים, וראש הממשלה המכהן כנראה ממש, אבל ממש לא רצה לוותר על המושב שלו. למזלו, במקום השלישי בבחירות ועם 19 מושבים זכתה מפלגת השמרנים המקומית, מפלגת ימין קיצוני ששונאת רוסים, מהגרים, פליטים, נשים, הומואים ובעצם מה לא (כולל אותי, כנראה). אז ראש הממשלה המכהן עשה את הצעד היחיד שיכל להשאיר אותו בשלטון וחבר אל השמרנים, ביחד עם מפלגת ימין שמרנית אחרת ("ארץ אבות" בתרגום חופשי) שקיבלה 14 מושבים, ליצירת קואליציה של 57 מושבים שחצי מחבריה ככל הנראה לא מסכימים עם שום דבר שהחצי השני מסכים איתו (במפלגת המרכז יש לא מעט רוסים ונשים :-P ). באסטוניה טוענים שהממשלה הזאת לא תקדם כלום וככל הנראה תתפרק אחרי שנתיים. נחייה ונראה...

חוזר לאתנחתא ה"קומית" בשביל להזכיר שלא רק בישראל, אלא גם במדינות קיקיוניות אפילו יותר ( :wink: ) המצב הולך ומחמיר.

אז אתמול הממשלה האסטונית החדשה הושבעה וכבר היום אחד השרים נאלץ להתפטר לאחר שקיבל העמדה לדין על אלימות במשפחה (נחשו מאיזו מפלגה הוא...). לא פחות גרוע - לפני ההשבעה עשו לו שיחה ביחד עם ראש המפלגה שלו וראש הממשלה החדש ועוד מישהו, ארבעה גברים בחדר, ושאלו אותו אם הוא מכה את אשתו. הוא אמר שלא והציע (או שמישהו אחר הציע) להתקשר אליה ולשאול אותה. אף אחד מהגברים האחרים שהיו בחדר לא חשבו שאולי, רק אולי, זה רעיון ממש, אבל ממש גרוע. אז הם התקשרו. והיא כמובן אמרה שלא. והם אמרו "אוקיי" והמשיכו הלאה. אותו שר (כבר לשעבר) אגב, נתפס לפני כשבועיים כשהוא נוהג מעל המהירות המותרת כשהוא תחת השפעת אלכוהול. נשמע כמו outstanding citizen.

אז הממשלה הושבעה, כל השרים של מפלגת הימין הקיצוני סימנו "OK" באצבעות למצלמות (כמו ש-white nationalists עושים כדי לעצבן את השמאלנים) והחיים ממשיכים כסדרם, כששני שליש מהממשלה היא ימנית קיצונית, שונאת נשים ("אשה מעל גיל 27 בלי ילדים היא מטלה למדינה") וכמעט כל קבוצה שהיא לא כמוהם, וכמובן מתנגדת לחופש הביטוי.

למה שני שליש? כי בעוד שמפלגת השלטון (מרכז) זכתה להרבה יותר קולות משתי האחרות (ימין קיצוני ברמה כזו או אחרת), היא לא יכלה טכנית להקים ממשלה בלעדיהן, אז הדרישה שלהן הייתה פשוטה - חלוקה שווה של התיקים.

חומר קריאה למתעניינים

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב, אז עכשיו השליט הגדול, רוצה לבסס פה איזה מודל טורקי\רוסי, של שליט שנמצא מעל החוק, חסין מהדחה, שיכול להעביר חוקים, בלי שבימ"ש יוכל לבטל אותם.

אני, לראשונה, מתחיל לפחד.

https://www.haaretz.co.il/misc/smartphone-article/.premium-1.7225826

https://www.israelhayom.co.il/article/656863

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוך, גוטה, הפוך. בית המשפט העליון לקח לעצמו סמכויות ללא חקיקה לפני כעשרים שנה ועכשיו מחזירים את המצב לקדמותו.

הרבה שפחדו עד עכשיו לא יפחדו יותר, וזה מצויין.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוליטיקאים עבריינים, אכן יפסיקו לפחד.

לא מחזירים שום דבר לקדמותו.

מדובר במגבלות וחסינויות, שמעולם לא היו.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הדמוקרטיה לא יכולה להגן על עצמה, אז לאט לאט עם חוקים פה ושם בקטנה בסוף אפשר לקבל מישטר שלא בטוח ישמח את האזרחים.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לזה שם במדע המדינה.

עריצות הרוב. (ג'ון סטיוארט "על החירות")

פלורליזם אינו מובן מאליו, לצערנו במערכות דמוקרטיות.

תראו מי תומך בזה (חוץ ממי שעורו האישי ינצל כתוצאת לוואי/בונוס).

הצרת צעדיהם של ה"איזונים והבלמים" החשובים ביותר שקיימים בשיטת המשטר הישראלית היא אג'נדה מוסדרת של אנשים שדמוקרטיה אינה נמצאת בעשיריה הפותחת של הערכים שלהם.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוך, גוטה, הפוך. בית המשפט העליון לקח לעצמו סמכויות ללא חקיקה לפני כעשרים שנה ועכשיו מחזירים את המצב לקדמותו.

הרבה שפחדו עד עכשיו לא יפחדו יותר, וזה מצויין.

כן, מסכים. הפחד פה ממש משתק. אנשים מסכנים לא יכולים כבר לבנות איזו וילה שבא להם על שטח שלא שלהם, או לקבל סיגרים במאות אלפי שקלים. ממש לא הגיוני.

וזה אפילו בלי להכנס לחירטוט הזה של "אבל זה מה שהרוב רוצה". כי הרוב - מה לעשות - לא הצביע ליכוד ואיחוד מפלגות הימין.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...