Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

ש עתיד יגרמו לכך שהיא תפעל בשבת.

אתה בטוח? המצע שלהם לא כזה ברור בנושא הזה. ואני מרשה לעצמי להיות ספקטי, כי העניין כאן זה לא ביבי או יאיר, אלא תלות בחרדים והדתיים.

אפשר להמשיך עוד הרבה..

אפשר. אבל חוק הגיוס לא באמת הוביל לשינוי, ומימלא זה גם לא מה שצהל ביקש. ובמקרים נוספים אחרים שאפשר למצוא אותם, יאיר לקח קרדיט על דברים שלא הוא עשה. וגם הליכוד מקדם דברים. אני לא חושב שיש אף מפלגה גדולה בכנסת שאפשר להגיד עליה שהיא לא עושה משהו, לא יודע.

אני חושב שאפשר לחיות עם זה שלפיד הוא לא מנהיג מושלם כדי שהמדינה תתקדם בכיוון הנכון. אתה רואה אלטרנטיבה עדיפה במפה הפוליטית של היום?

אני לא יודע, כי אני מניח שלא יבחר ראש ממשלה ממחנה השמאל, ובליכוד ביבי עשה שמיניות באוויר כדי שאף אחד לא יציג את עצמו כאלטרנטיבה. וזו בעיה.

העניין כאן לא שהוא לא מושלם. העניין כאן שגם אם הנבחרת שלו הייתה מושלמת והיועצים הם יועצי על, אנחנו חייבים לשאול האם אין רף מינימאלי שאדם חייב לעמוד בו, כדי להנהיג מדינה. לדעתי התשובה צריכה להיות חיובית. והוא לא עובר את הרף הזה. ולמעשה, הוא כל כך כל כך רחוק ממנו, בכל פרמטר אפשרי, שאני חרד רק מעצם המחשבה שאולי באמת יש לו say במפלגה, והוא לא רק פרזנטור ריק מתוכן, שמשלמים לו על גניחות We love israel.

סורי, אני קיצוני מאוד במקרה שלו, ויעידו על כך אלפי השורות שכתבתי עליו בשרשור, אבל הוא באמת לא ראוי לכלום רק מעצם העובדה שהוא פשוט מטומטם. וזה מקומם אותי לחשוב שבן אדם כל כך מטומטם יעמוד כאן בראש, גם אם בתור חותמת גומי.

לגבי מילצ'ן, עד שיוכח אחרת יאיר לא לקח ממנו שום דבר בניגוד לאתה יודע מי..

אני לא טוען שהוא לקח ממנו. אני טוען שמערכת השיקולים שלו לא שונה במיוחד מזו של ביבי. לא בגלל שחיתות בהכרח.

המקורב שהזכרתי קודם הוא אורי שני. היה פעם מקורב לשרון, יו"ר עמידר ועוד כל מיני דברים מעניינים. אחר כך כיכב בדוח מבקר המדינה, הואשם בהפרת אמונים, שילם קנס וקיבל מאסר על תנאי. לפרשיה שלו, בין היתר, אנחנו חייבים את הסיסמה "מושחתים נמאסתם". היום הוא סחבק של יאיר, שניסה לסדר לו ג'וב 5 או 6 פעמים כשהיה שר האוצר.

זה בדיוק זה.

זה אותו דפוס הפעולה של שרון או של ביבי, או כנראה בערך של כל פוליטיקאי אחר. ואני מניח שזה בסדר להיות ציניקן ולהגיד שצריך ללמוד עם זה ולהצביע לרע במיעוטו. אבל לא יודע. לי קשה לקבל את זה כ-given.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4621

• SlowRide

4436

• פינדר

3494

• m3x7r3m3

2926

יש ציבור עצום שסולד מהליכוד, אבל גם רואה את האלטרנטיבה בשמאל שהקצין ולעולם לא יבחר בו. זה מדוע רבים זונחים את השמאל הכלכלי והמדיני ומעדיפים להצביע למפלגות מרכז שמכילות פחות אידיוטים בתוכן.

כן, בגדול זה ככה.

יש ציבור שמחפש את ה"מערכתיות", שזה ה"אני מאמין" הישראלי הקלאסי. והוא באמת נמצא די במרכז.

זה לא שאני גם נגד זה. פשוט הלוואי והיה מישהו יותר ראוי שם, ולא הוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רואה את האלטרנטיבה בשמאל שהקצין ולעולם לא יבחר בו. זה מדוע רבים זונחים את השמאל הכלכלי והמדיני ומעדיפים להצביע.

באמת שלא הבנתי איך ולאן השמאל הקצין. גבאי קיצוני יותר מבוז'י? משלי? מעמיר פרץ? מפרס? זהבה גלאון קיצונית יותר מיוסי שריד ושולמית אלוני?

לטעמי, רמת הדיון הפוליטי במדינה היא בערך "שמאל זה תל אביבים הומואים שאוהבים ערבים". בערך כמו "כל הצרפתיות מתקלקלות, היה פעם לאח של שכן של דודה שלי, כל יומיים תקלת חשמל"

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הטיעונים היפים שאתם כותבים בעד יש עתיד הוא נפלא ונהדר. רק שכחתם פרט שהוא מאוד חשוב: הרבה ישראלים יצביעו עבור הליכוד בגלל כל התלהמות התקשורתית שחברי הליכוד מיצרים. לצערי תפקיד של חבר כנסת הוא לעשות show. עשית, יש לך קולות בקלפי, לא עשית? תצטרך לעשות חוגי בית עוד לפני הבחירות, ולקוות שלא פלטת את שטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושוב הדמוקרטיה המטרידה הזו לא באה לליכוד טוב בעין. הפעם ח"כ מיקי זוהר קורץ לחובבי הקונספירציות, ומסביר שוב איך התעלמות מעיקרון שלטון החוק היא היא הדמוקטיה במיטבה:

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5121415,00.html

האמת, שפשוט מפחיד שמפלגת השלטון מוכנה ללכת כל כך רחוק למטרות אישיות, ושציבור גדול מספיק קונה את זה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אזכיר למי שקורא את החלק התחתון בכתבה, שהנ"ל כנראה לא נותן לעובדות לבלבל אותו כשהוא תוקף את המשטרה.

היועץ המשפטי לממשלה אז, וינשטיין, הוא שהורה למשטרה לחקור את אותם אנשים הקשורים לפרשה ולאחר החקירה הם נוקו מחשד פלילי למעט הרפז (מה קרה עם זה? אין לי מושג).

אני מניח שאין שום תמימות בעניין - מספר לא מבוטל של אנשים ישמעו את דבריו ויניחו כי הם נכונים (הוא הרי ח"כ).

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזמן לא ירדתי על יאיר וזה חסר לי:

מסתבר שגם הוא לא לגמרי בטוח איפה שירת בצבא, לפני שהתקמבן והגיע ל"במחנה".

מה שיפה בשקרים שלו, זה שהם תמימים. ברמה של ילד בן 6 כזה, שבטוח שיוכל לשכנע את המורה בכיתה א' שהכלב אכל לו את שיעורי הבית.

מי שחושב שהוא אלטרנטיבה ראויה לנתניהו, באמת צריך להתחיל לשאול את עצמו שאלות. נתניהו לפחות מתוחכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני, אני לא משלם על עיתון הארץ ולכן אני לא יכול לקרוא את הכתבה.

אבל עצם העובדה שיאיר לפיד לא ידע היכן יעקב פרי שירת והציג את עצמו כאיש ביטחון, זה מצחיק.

עם זאת אני חייב לציין שאנשי השיווק של נתינהו הצליחו עם הסיסמה "זה או אנחנו או הם". גם אחרי שנתיים המשפט הזה עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, אני אסכם לטובת מי שלא יכול לקרוא:

יאיר לפיד טוען שהחל את השירות הצבאי שלו ביחידת שדה, והוריד פרופיל בגלל אסטמה.

הבעיה: הוא כנראה לא זוכר איפה, ולכן מספק שתי וחצי גרסאות שונות. באחת שירת בשריון, באחרת בנ"מ. באחת נפגע מרימון עשן, במהלך נוהל הנחתנה של מסוק, שעפ"י אנשים שמבינים יותר ממני בתחום, יאיר המציא.

מזכיר לי שפעם הוא כתב שאסון המסוקים נקרא כך ולא "תאונת המסוקים", כי "החיילים בחרו להיות שם במזג אוויר הקיצוני". רק שזה לא מתיישב בשום צורה שהיא עם הדוח הרשמי מהארוע ההוא.

בקיצור, הבן אדם שקרן אובססיבי וחסר תחכום מינימאלי. חרד לגורל המדינה אם הוא עוד חלילה יבחר.

אבל הנה בדיוק הרגע הכייפי הזה בשבוע שליאור שליין יורד עליו, אז אני עובר לטלויזיה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להתיחס רק לדברים שהוא כתב.

גם עיתונאים מתבלבלים, ואחרי פרסום הכתבות מוסיפים התנצלויות או הבהרות.

לכן מבחינתנו, הייתה לו אסתמה לפני הגיוס, לכן התגייס עם פרופיל נמוך לנ"מ.

ובהמשך האסתמה החמירה, ולכן הוא עבר ל במחנה.

ותמשיכו לפגוע בכל דבר טוב בסביבה, ולבסוף ת'קבלו שוב את מנהיגות אמסלם ומירי רגב.

כמו במשפט שלמה, לא תוותר , תעדיף לחתוך את כל האפשרויות הסבירות.

ו..הרי אתה יודע, כי הדרך והמנהיגים שאתה רוצה לא יבחרו - אבל אתם לא תתפשרו.

ולכן בסוף תקבלו את היותר גרועים מבחינתנו, והעיקר תמשיכו לבכות, הורסים לנו את המדינה.

גם אצלי יש פשרות, אני מכבד את עופר שלח.. וגם קצת חושש, אבל מבין כי הוא חלק מהמפלגה.

ולכן יש איזונים, ולא רק הדרך שלו לבד תוביל.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"התבלבל" זה שם קוד נורא יפה ומכובס ל"שיקר".

הוא שקרן, אייל. וכמו שכבר כתבתי כמה פעמים, הוא שקרן די עלוב. הדמיון היצירתי שלו אולי טוב לסיפורי "מה הכי ישראלי בעייני?", אבל לא להנהגה של מדינה.

אם לך זה לא מפריע - זכותך. באמת יכול להיות שהוא רק פרזנטור, זה די הגיוני. אבל גם זה רק הופך את המפלגה שלו לעוד יותר חסרת תוכן. האמת שאני באמת לא מבין למה אתה אישית לא מצביע לליכוד, בהתחשב בזה שבכל הויכוחים בינינו אתה מפגין דעות ימניות. אולי אם ימניים כמוך יתפקדו לליכוד - יצמחו שם מנהיגים נורמטיביים יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נבדוק לפי אפיוני כתיבה והבעה.. הרי רוני ואתה יותר מתאימים לאופי מתלהמי הליכוד.

בליכוד היו ויש גם אנשים נהדרים, המסעדה נמצאת באזור "המצודה" והכרתי אנשים נהדרים, אשר נעלמים

מול הקומץ הצווחני הגודל, לכן לי, לא מתאים אופי והתנהגות צווחני הליכוד.

ובנוסף האי-דרך והשחיתות.

כאשר אדם בודד ללא חזון מנהיג, הוא יותר מפחיד, מאחר ועל-פניו הוא משדר כי הוא יודע.

ובפועל, מחר הוא ילחץ ויתהפך , ויתנהג וינהיג הפוך למסרים המעורפלים שהוא מפזר.

וכאשר יש דרך, אפשר לדון על המחיר, יתרונות וחסרונות ולבצע לפי תוכנית..

אני לא מתלהב מצעקנים, או מומחים בהשחרת אחרים, אני לומד וסקרן ומנסה להבין את הצד-השני.

גם כאשר אני לא מסכים, אני לא מזהם את השני בזלזול.

אני מתייעץ עם חברים כולל לקוחות, מנסה להבין מדוע, למה, ואיך לבצע.

לא רק הרעיון, במיוחד איך בפועל לבצע, האם זה אפשרי מה המחיר - ואם לא יצליח

מה ההגנות , האם יהיה אפשר להחזיר את המצב לקדמותו.

ואולי עדיף, לא לעשות פעולה לא הפיכה ברגע הנוכחי.

לבצע התאמות ובדיקות התכנות, ולהמתין לרגע יותר נכון, כאשר המצב יבשיל.

ללמוד מה עושים במדינות אחרות בבעיות דומות - לדוגמה, קליטת מסתננים ומבקשי מקלט בבריטניה ובקנדה.

במדינות הללו - ארגונים ואנשים אחראים על המסתננים למדינה - האזרחים לא צועקים ומפגינים בעד המסתננים

האזרחים לוקחים עליהם אחריות אישית וערבים להם, עוזרים במציאת עבודה ולימוד השפה והנורמות החברתיות.

ולאחר בדיקת המדינה אם הם פליטים, הם יישארו, ואם לא יגורשו.

ובמידה ויישארו במדינה, לאחר כ 5 שנים יבחנו בשפת המדינה, והנורמות החברתיות ולאחר

הצהרת אמונים למדינה, או אז יישארו במדינה.

אני לא החומר של הליכוד, ואתם.. הפכו את המסרים ואתם שם.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופי הצווחני לא מתאים לך? אתה לא נהנה מהשחרתם של אחרים? אתה בטוח? אפילו את השאלה שלי הצלחת להפוך להתקפה אישית על רוני ועליי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל - אפשר למנות בוררים :cool: - אשר יקראו את 20 התגובות האחרונות שלנו.

ויקבעו, מי הצייר המתלהם והמזלזל באחרים.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע מה ההבדל בין כחלון ללפיד בתפקיד שר האוצר? שניהם עושים את עבודתם נאמנה ככל שאפשר (למרות כל האינטרסים של כל אחד). כחלון משדר אופטימיות "הורדנו מיסים", לעומת לפיד משדר פסימיות "קבלתי את המשרה עם גרעון ענקי ולכן אנחנו נמשיך לגבות מיסים".

יש הרבה עבודה מאחורי הקלעים שהאזרחים לא רואים. אבל לפיד כל הזמן רצה להשאיר את תעשית ההיי-טק ולהבריח את הלו-טק הפשוט (שלי באותה תקופה צרם). היום אני חושב אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...