Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

תראה, אני לא אקרא לאף אחד ״מטומטם״ בלי שיש לי דאטה שמוכיח שהוא מטומטם, ובד״כ אין לי כזה ולכן זה לא קרה (בשנים האחרונות) ולא יקרה.לעומת זאת - פלוני יקרא לי מטומטם בלי למצמץ, וכשנשווה נתוני פסיכומטרי יאמר שזה לא מודד כלום, וכשנשווה מוסד לימודים או ציוני תואר יטען שהשכלה פורמלית זה שום דבר, וכשנשווה הצלחה פיננסית ישרבב שאין שום קשר בין קוגנטיביות והצלחה, וכשנשווה פרויקטים נגלה שכל טמבל יכול להיות יזם, וחוזר חלילה (עד שנגיע למדד בו הנתונים מתיישבים עם הנחת המוצא, ואז זה-זה יהיה המדד האמיתי).

לא קראתי לך מטומטם, הכי קרוב זה היה:

וגם אז הרי לא תקפתי אותך אלא שלחתי אותך ללמוד על הבדל בין שני מושגים, ואפילו כתבתי לך את שני המושגים כדי שיהיה לך קל יותר.

לתקוף אותך זה למשל לכתוב שהיכולת הקוגניטיבית שלך כנראה לא מאפשרת לך להבחין בין מטא מחקר למטא נתונים. אבל לא הלכתי לשם.

אין לי שום עניין להשוות איתך שום דבר, תחרות השתנות זה מפלטו של מי שלא יכול להוכיח את טענתו.

להשוואה כדי לתת הוכחה מתמטית באינדוקציה לא צריך שיהיה לי תואר שלישי במתמטיקה. אם ההוכחה שלי מסתמכת בעיקר על "יש לי תואר שלישי במתמטיקה", כנראה שההוכחה עצמה לא שווה הרבה.

או השוואה מעולם שאתה צריך להכיר - "לא צריך לבדוק את הקוד? אני כתבתי אותו", זה ענף של אותו עץ.

זה כשל לוגי "בשם האמינות" ממשפחת אד-הומינם.

ובחזרה לשורשים הילדותיים שלי - שווה אולי להזכיר למי ששכח שאותו ברנש שהלין על התפנית הפרסונלית שלקח השרשור, הוא גם במקרה זה שלקח את זה לשם. אז מה, ההטרלת וגם ירשת? :(

אתה בטוח שלא אתה זה שלקחת את הדיון לתפנית פרסונלית?

פעם אחרונה שבדקתי, אם כי אינני בעל סמכות, 10823 10826 וההודעות מסודרות כרונולוגית בסדר עולה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4599

• SlowRide

4420

• פינדר

3470

• m3x7r3m3

2926

אור, יש דברים שהם לא מושלמים ואבל עדיף על כלום.

במקרה הזה המדד שלך טועה הרבה. גם מהסיבות שגוסר ציין.

וגם מהעובדה שהודעות באוף טופיק לא מוסיפות לכמות ההודעות הרשומה בפרופיל.

זאת אומרת שכול השיט שואו שהולך פה, ומקבלים עליו תודות, לא נכנס למונה ההודעות.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי לך מטומטם,

אני גם אף פעם לא אמרתי שמישהו פה ממומן.

אתה מתווכח כמו פוץ, אני מתווכח כמו פוץ, אור לפעמים גם מתווכח כמו פוץ. ככה זה. accept it. רק צטט פחות מדי פעם, ולמד שאתה לא חייב לצאת צודק בכל מחיר. סך הכל יש מגמת שיפור :p

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנהיג שנגמרו לו הטיעונים יורד לגופו של אדם במקום לגופו של עניין.

נתניהו חיקה את גנץ.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5664284,00.html#autoplay

בושה, פשוט בושה. אף פעם לא ראיתי כזאת כמות של טוקבקים ב-YNET על כתבה.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם אף פעם לא אמרתי שמישהו פה ממומן.

אתה מתווכח כמו פוץ, אני מתווכח כמו פוץ, אור לפעמים גם מתווכח כמו פוץ. ככה זה. accept it. רק צטט פחות מדי פעם, ולמד שאתה לא חייב לצאת צודק בכל מחיר. סך הכל יש מגמת שיפור :p

אתה צודק, לא אמרת שמישהו ממומן :mm_yeah:

הממומן היה קונטרה לטקסט שמנוסח בד"כ ע"י מתנגדי חיסונים שכאילו נועד ללעוג לי. מעניין אם אותו מנסח (אחרי שאחרים פה הסבירו לו את רמת המתמטיקה של הכתבה) יחזור בו.

אני יודע שאני לא חייב לצאת צודק בכל מחיר, ואם Eily יבשל לי כובע אני גם יאכל אותו בהנאה.

נתניהו חיקה את גנץ.

לחלוטין, ואני ממש לא מחובבי גנץ. :mm_nah:

אד הומינם במלוא כיעורו.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או, הנה משהו שאיחד את כולנו.

עזבו שחיתות, עזבו דעות והשלכת רפש פוליטית- זה פשוט שפל ברמות, חשבתי שההתבהמות של כל מיני חברי כנסת והצרחות של מירי רגב זה שפל המדרגה.

well, i was wrong

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שפל ברמות, אבל זה עובד מצויין לטראמפ קרוב ל-4 שנים ולא מפתיע אותי שביבי אימץ את השיח הזה מאחר והם מעתיקים דפוסי התנהגות אחד מהשני תקופה די ארוכה.

בכל אופן זה השיח הפוליטי בשנת 2020 וזה רק ילך ויחמיר. תזכרו את דברי בבחירות 2020 לנשיאות. זה הולך להיות מכוער. מאוד.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

פוליטיקאים שמתנהגים אחד לשני כמו ערסים בחטיבת ביניים זה נורמלי לחלוטין אבל אם תגיד חו"ח "אישתי" במקום "בת זוגתי" במקום הלא נכון יש סיכוי גדול שתחרפן מישהו.

What a time to be alive.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שפל ברמות, אבל זה עובד מצויין לטראמפ קרוב ל-4 שנים ולא מפתיע אותי שביבי אימץ את השיח הזה מאחר והם מעתיקים דפוסי התנהגות אחד מהשני תקופה די ארוכה.

בכל אופן זה השיח הפוליטי בשנת 2020 וזה רק ילך ויחמיר. תזכרו את דברי בבחירות 2020 לנשיאות. זה הולך להיות מכוער. מאוד.

אני לא בטוח שמה שעובר מסך בארה"ב יעבור מסך פה.

אבל מצד שני הוא מצא לעצמו זמן מצוין לעשות את זה, כי עם פסגת המנהיגים (שאפו) והאנדרטה, ופוטין ופנס זה נשכח בתוך כמה שעות.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור, יש דברים שהם לא מושלמים ואבל עדיף על כלום.

במקרה הזה המדד שלך טועה הרבה. גם מהסיבות שגוסר ציין.

וגם מהעובדה שהודעות באוף טופיק לא מוסיפות לכמות ההודעות הרשומה בפרופיל.

זאת אומרת שכול השיט שואו שהולך פה, ומקבלים עליו תודות, לא נכנס למונה ההודעות.

סקרנת אותי אז בדקתי -

הודעות באוף טופיק לא נספרות, אבל התודות כן נספרות.

אז המונה (תודות) כן גדל, בנוגע למחנה אני מניח שאתה צודק (לא גדל), אני מניח שזו הסיבה שפינדר הצליח להגיע לרייטינג כזה חזק.

אז יש דירוג-יתר למי שלא אקטיבי מחוץ לאוף, צודק. אבל אין דירוג חסר למי שמקבל תודות בעיקר באוף (אדרבא, זה בדיוק ההיפך).

כל זה לא קשור לארגומנט ממקודם, אבל דפדפנו הלאה וטוב שכך אז נשים את זה בצד.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתניהו חיקה את גנץ.

בנוסף, אמנם לא כ"כ מגעיל, התחיל קמפיין נתניהו נגד גנץ: כחול לבן חייב את מפלגת הרשימה המשותפת בשביל להקים קואוליציה.

את הטיעון הזה אפשר לחזק כאשר גנץ ניסה להקים ממשלת מיעוט עם הרשימה המשותפת, ומדי פעם הח"כים הערבים אומרים בתקשורת שכחול לבן לא יכולה להקים ממשלה בלעדינו.

אבל מנגד, או לפחות אני תוהה:

1. האם מפלגות הימין אוטומטית בכיס של נתניהו? הם כ"כ נהנים לראות את המצב כיום?

2. בניסיון של גנץ להקים ממשלת מיעוט, כל הזמן היו פרסומים שליברמן צריך לאשר את זה. כאילו מפלגות העבודה ומחנה הדימוקרטי (ז"ל) אוטומטי בכיס של כחול לבן עוד לפני מו"מ על הקמת קואוליציה. אולי המפלגות האלו לא רוצים להקים ממשלה צרה?

אבל עדין, תומכי ביבי שאני מדבר איתם, זה לא מעניין הטיעונים שלי. מבחינתם דברי נתניהו הם האמירות הכי נכונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא, אבל בנט-שקד היו בקבינט כשגנץ היה רמטכ"ל, אז אי אפשר למכור להם שהוא ימין.

רפי פרץ היה רב ראשי תחת גנץ, אז אי אפשר למכור לו שגנץ ימין.

וככה סגרת את הדלת בפני 3 מ-4 הראשים של הימין.

אז הם לא בכיס של נתניהו, אבל גנץ כנראה לא באמת אופציה בשבילם.

בטח כששלח גרמן וטרופר שם, אם הם יכנסו לקואליציה שתעשה התנתקות או התכנסות הם ייזכרו לדראון עולם יחד עם דרעי וגולדפרב.

2. ברור שכן. הם הצהירו על זה בעצמם. הם לא רוצים ממשלת איחוד, לא רוצים את הימניים, מה שנשאר זה ממשלה צרה עם תמיכה מבפנים או מבחוץ של המשותפת.

והם יודעים למה, ממשלת איחוד לעולם לא תוכל לקדם מה שהם רוצים.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קשור לימין ושמאל: זה עניין של הסכם קואולציוני. אפשר להקים ממשלת איחוד לא רק עם מפלגת הליכוד.

כמו שלפני עשור, הייתה ממשלה שהעבודה היה חלק מהקואליציה של הליכוד.

אם יש עתיד נקראת מבחינתך שמאל, אז גם קמה ממשלה כזו לפני 7 שנים.

אבל זה הבלוף הגדול בבחירות: זה או אנחנו או הם. כל אחד משדר את זה במילים אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממשלת איחוד היא בהגדרה ממשלה שמכילה את שתי היישויות הכי גדולות ואולי נוספים.

לכן הממשלה שהכילה את העבודה כשהליכוד הרכיב את הממשלה היא לא ממשלת אחדות.

וזה לא עניין של הסכם קואליציוני כי כזה יש כשמקימים ממשלה ופה לא קמה כבר 2 בחירות.

בהינתן המצע של כחול לבן בנט-שקד, סמוטריץ' או פרץ לא יכולים להיכנס לממשלה כזו בלי לאבד קרדביליות לחלוטין.

מי שיכול לאבד קרדביליות זה מי שעומד בראש מפלגה לא סקטוריאלית.

כמו שמרצ לא יכולה להיכנס לקואליציית ליכוד, אמנם זה סקטור אחר אבל היא עדיין מפלגה סקטוריאלית.

לכן גם השם המשופץ להם - הן נקראות היום מפלגות לווין, תחשוב מה שווה לווין אם אין לו כוכב לכת לסוב סביבו.

מרצ בלי המחנה הציוני בזמנו או כחול לבן היום, ימינה הבית היהודי והאיחוד הלאומי בלי הליכוד וכיוצ"ב. הם יקבלו קולות אבל יוכלו רק לעשות רעש, זה הכל

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...