Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

אתה רק מחזק את הטענה שלי.

שני מנהיגי מפלגות ימין קיצוני

מי חוץ מביבי נראה בחברתם?

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4599

• SlowRide

4420

• פינדר

3472

• m3x7r3m3

2926

אלה לא ״נציגי מפלגות ימין״, אלה מנהיגים שנבחרו בבחירות דמוקרטיות לעמוד בראש המדינות שלהם הודות לרוב קולות.

זה חלק מהשינוי בדעת הקהל ובמעמד הבינלאומי של ישראל, שמתבטא בכך שאזרחים אוסטרים והונגרים ועוד (זרח מפרחוני)

בוחרים במפלגות המביעות תמיכה בישראל.

אבל כרגיל, השנאה (גם השנאה העצמית) מעוורת.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פולנים. ויוונים. וגם צרפת כנראה בדרך.

אבל האזרחים שם ממש לא "בוחרים במפלגות המביעות תמיכה בישראל". זו תמימות לחשוב כך.

ישראל מעניינת אותם כקליפת השום. יש להם בעיות פנימיות שדוחפות אותם לזרועות הימין הקיצוני (הגירה לא חוקית ומצב כלכלי מדרדר הם רק אחדות מהן).

ה"תמיכה בישראל" עלולה להתברר כשברירית מאד. אל תשכח ששורשיו של הימין האירופי הם אנטישמיים ברובם המוחלט.

ולא כתבתי בשום מקום "נציגי מפלגות ימין". למרות שאיני מבין מה הפסול בניסוח הזה.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קיצוני ולא נעליים. המצאות של התשקורת. ימין.

״שורשיו של הימין האירופי הם אנטישמיים ברובם המוחלט״ - שטויות במיץ.

עוד מעט תכתוב את המילה ״נוצרים״ (אין דבר כזה, המרחק בין הקבוצות השונות ש_אנחנו בארץ_ מגדירים כ״נוצרים״ הוא בלתי ניתן לגישור בד״כ).

ברור שהתמיכה בישראל היא שברירית, אנחנו מדברים על ״צילום-מסך״ של המצב הקיים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא, אנטישמיות מושרשת מאוד בתרבות האירופאית (לצערי. הלוואי וזה היה שונה). זה לא עניין של ימין ושמאל, אבל ככל שמקצינים, אפשר לנחש שזה יבוא לידי ביטוי יותר.

ואתה שוב מקצין ללא סיבה.

מה שנטקו אומר, ודי בצדק, זה שהאהדה לישראל היא תוצר נלווה. היא לא ה-מטרה בפני עצמה. ואף אחד לא שונא את עצמו. בחייאת, זה הטעון הכי ילדותי שאוהבים להעלות בימין. אני אישית לא אוהב אידיאולוגיה לאומנית מאף סוג. אני מבין שצריך לבחור ברע במיעוטו ולכן עם כל הסלידה שלי מזה, לאומנים תומכי ישראל באירופה עדיפים לנו כמדינה על פני שמאלנים מהסוג של קורבין. אבל אני גם מודע לכך ששנאת הזרים שמנחה אותם יכולה להכיל גם אהדה לישראל וגם אנטישמיות.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לטראמפ - ידעתי שהוא הולך לעשות נזק, אבל לא ידעתי כמה נזק (בגלל מלחמת סחר עם סין והכל).

אני מתחיל לחשוב שאולי היה עדיף את הילרי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא, אנטישמיות מושרשת מאוד בתרבות האירופאית (לצערי. הלוואי וזה היה שונה).

...

מה שנטקו אומר, ודי בצדק, זה שהאהדה לישראל היא תוצר נלווה.

מסכים חלקית עם החלקים האלה של התגובה. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאמרו על בוש הבן.

אם בפריימריז יזכה לפלף סטייל פיט בוטיג'ג' או חלילה פוקהונטס או מישהי דומה לפוקהונטס טראמפ יקח קדנציה שנייה בהליכה. הסיכוי היחיד של דמוקרטים הוא לבחור בפריימריז מישהו שלא מפחד לרדת לרמה של טראמפ.

בכל אופן זה נושא לשרשור אחר.

חוצמזה שיש לו שם מצחיק, אני חושב שלפלף זה הדבר האחרון שאפשר לומר עליו. אלא רק אם אתה בבצפר תיכון ומבחינתך אם למישהו יש פרצוף חביב, הוא הומו ומדבר בצורה עדינה יחסית, אז הוא לפלף. מדובר ביוצא הרווארד ששירת בצבא בתור קצין, כולל באפגניסטן, והפך לראש העיר הצעיר בהיסטוריה של ארה"ב (לערים של 100000 תושבים ומעלה).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שבוטיג'ג יהיה פופלארי מאוד בקרב snowflakes מדור המיליניאלס, אבל עבור אמריקאי ממוצע מדובר בהומו קטן ומתנשא עם חינוך אליטיסטי.

טראמפ יודע לדבר אמריקאית ממוצעת בצורה פנומנלית. הוא יקרע את בוטיג'ג לחתיכות קטנות.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שבוטיג'ג יהיה פופלארי מאוד בקרב snowflakes מדור המיליניאלס, אבל עבור אמריקאי ממוצע מדובר בהומו קטן ומתנשא עם חינוך אליטיסטי.

טראמפ יודע לדבר אמריקאית ממוצעת בצורה פנומנלית. הוא יקרע את בוטיג'ג לחתיכות קטנות.

לקח לי שניה אבל בסוף הבנתי, הוא מתנשא כי הוא שמאלני, חינוך אליטיסטי זה רע כי האמריקאי אוהב את הנשיא שלו נבער, והוא הומו קטן כי האמריקאי הממוצע הוא הומופוב. עכשיו ברור.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחת קו ישר בין חינוך אליטיסטי לנבערות... כמה לא מפתיע. האם יש גם דבר כזה שנקרא חינוך טוב בלי שהוא יהיה פרוגרסיבי מהברנז'ה ה"נכונה"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אף אחד לא דיבר על פרוגרסיביות. רוני ציין שהאיש בוגר הארווארד. צ'מגיא כתב שאצל האמריקאי הממוצע זה נתפס כמתנשא עם חינוך אליטיסטי.

ויש משהו שאני באמת לא מצליח להבין, האנס, אולי תדע להסביר:

ימניים וכאלו שמכנים עצמם "ליברלים קלאסיים" אוהבים לספר על סלידתם מתרבות ה-pc המשתקת, עד שזה חלילה לא מחמיא לימין, ואז זה אוטומטית הופך למפגן רגשי נחיתות. למה? הארווארד מדורגת כאחת מהאוניברסיטאות המובילות בעולם רק בגלל "הברנז'ה הנכונה"? אין כזה דבר מוסדות אקדמים טובים פחות וטובים יותר ברמת המחקר, המרצים, הסטודנטים?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מערבב כמה שאלות, קשה לענות על זה. ננסה להפריד

לגבי שאלה מס' 3: ברור שיש הבדלים ברמות בין אוניברסיטאות.

אבל עצם זה שאתה בוגר אוניברסיטה נחשבת כלשהי _מבטיח_ שתהיה טוב יותר?

לגבי שאלה 2: מה דעתך? אולי? מתי בפעם האחרונה נתקלת במועמד בוגר * כלשהו שהתברר כפלופ מוחלט (מחוץ לעולם הפוליטיקה, למשל). אל תשכח שבתחום הזה יש לא מעט פרוטקציה/קשרים/ייחוס/כמויות של כסף - שאנחנו לא קולטים לגמרי בארץ.

לא הבנתי את השאלה הראשונה. :-(

עריכה מאוחרת:

אנחנו לא מדברים על מה טוב או רע, אלא על דינמיקות במפת הבחירות האמריקנית. באופן היסטורי, יש לדמוקרטים לא מעט נשיאים שבאו ממקור צנוע, נקרא לזה כך (קלינטון מארקנסו, קרטר מאני-לא-זוכר-איפה) ויכול להיות שזה אחד המפתחות לזכייה אפשרית בבחירות. שתרצה או לא, זה כנראה עובד. אני לא יודע איפה למקם את אובמה מהבחינה הזאת, משהו באמצע כנראה.

עריכה אחרונה על ידי hans

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ מאוד שנעביר את הדיון הזה לשרשור "טראמפ VS הילרי". אני חושב שזה ראוי גם בגלל ההתפתחויות האחרונות מול איראן וגם בגלל שקמפיין הבחירות של טראמפ ל-2020 הושק באופן רשמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...