Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

שוב, זה לא משנה אם מחר יימכרו פה חברות במאה מיליארד. מה שחשוב זה איך מתנהלים עם הכסף שנכנס. לא חסר על מה להוציא ואם אין בקרה מגיעים שוב לגירעון של 50 מיליארד כמו בימים אלה.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4612

• SlowRide

4432

• פינדר

3493

• m3x7r3m3

2926

ולפיד לא רצה להתנהל בצורה חכמה.

אני מזכיר שוב: הוא רצה את תוכנית מעמ 0 ורצה להעלות את הגרעון יותר, ונכנע בסוף למה שאמר סטנלי פישר.

אם משווים לפוליטיקאים אחרים אני לא חושב שהוא נופל בסט היכולות שלו, למרות ואולי בזכות שהוא דמגוג לא קטן.

חשוב להבין שמפלגה בישראל זה קודם כל עסק כלכלי לכל דבר.

אני כן. אולי הוא לא החכ הכי מטומטם שיש לנו, אבל סביר להניח שלא רחוק מזה.

מודה שאני לא יודע, אבל אני מנחש בבטחון רב שיש לו אנשים, כמו שיש לו את שלח, שעושים את העבודה הקשה בשבילו.

אפשר להתווכח על מה נדרש ממנהל טוב, אבל גם במקום עבודה, בראש ובראשונה לא הייתי רוצה שהמנהל שלי יהיה מטומטם ממני בכמה רמות.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור גם בטמטום של חברי כנסת הוא אשם. יש עוד משהו שכבודו רוצה להאשים את ביבי?

ביבי היה שר האוצר באחת התקופות כלכליות הקשות של מדינת ישראל בזמן האינתיפאדה השנייה, הצליח להעביר רפורמה אדירה במס והצליח להוציא את המשק הישראלי מהמשבר.

אני תוהה אם אתה באמת חושב שלראש ממשלה אין שום אחריות על מה שעושים השרים בממשלתו שהוא בעצמו מינה (לא נראה לי אופציה סבירה) או שכרגיל, במקום לענות לטיעונים סבירים אתה מעדיף להתעלם.

לגבי החלק השני, אי אפשר להשוות את ביבי של תחילת העשור הקודם לביבי של עכשיו. כמו הרבה פוליטיקאים אחרים, הוא נכנס למערכת חדור אידאולוגיה ורצון לשנות, ויוצא ממנה ציניקן מאוד ודואג בעיקר לעצמו.

מעבר לזה, מגיע לו הרבה קרדיט על מה שנעשה אז, אבל צריך גם לזכור שהיו עוד דברים שקרו ברקע. המשבר לא התחיל ולא נגמר בישראל.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולפיד לא רצה להתנהל בצורה חכמה.

אני מזכיר שוב: הוא רצה את תוכנית מעמ 0 ורצה להעלות את הגרעון יותר, ונכנע בסוף למה שאמר סטנלי פישר.

מודה שאני לא יודע, אבל אני מנחש בבטחון רב שיש לו אנשים, כמו שיש לו את שלח, שעושים את העבודה הקשה בשבילו.

אפשר להתווכח על מה נדרש ממנהל טוב, אבל גם במקום עבודה, בראש ובראשונה לא הייתי רוצה שהמנהל שלי יהיה מטומטם ממני בכמה רמות.

אחרי למעלה מ-600 עמודים בשרשור הזה אני חושב שכולם יודעים שאתה חושב שלפיד מטומטם.

הגיע הזמן להתקדם מהטיעון הזה ולהפסיק לרדת לגופו של אדם.

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חוזר הרבה על המילה מטומטם.

אני מבין שבמקום העבודה שלך המנהלים אומרים מה צריך בחצי שעה הראשונה של הבוקר וזזים לשתות בירה בים? בזה מסתכם הניהול שלהם?

אני גם מבין שכל חברי יש עתיד מטומטמים כי הם מסכימים להיות תחת לפיד, שלפי דברייך גם הוא מטומטם? כן?

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז העובדה שהוא לא שרף את הכסף (נניח) הופכת אותו לשר אוצר טוב?

לא יודע אבל הוא בטח לא נכשל ובטח שלא טוטלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי למעלה מ-600 עמודים בשרשור הזה אני חושב שכולם יודעים שאתה חושב שלפיד מטומטם.

הגיע הזמן להתקדם מהטיעון הזה ולהפסיק לרדת לגופו של אדם.

למה?

להתקדם לאן?

אם אדם מטומטם רוצה להנהיג את המדינה - זה לא רלוונטי לדעתך שהוא מטומטם?

יש לך דרך יותר טובה לדון בהתאמה של אדם לתפקיד, בלי לעסוק באדם הזה?

אתה חוזר הרבה על המילה מטומטם.

אני מבין שבמקום העבודה שלך המנהלים אומרים מה צריך בחצי שעה הראשונה של הבוקר וזזים לשתות בירה בים? בזה מסתכם הניהול שלהם?

אני גם מבין שכל חברי יש עתיד מטומטמים כי הם מסכימים להיות תחת לפיד, שלפי דברייך גם הוא מטומטם? כן?

כן, כי הוא מטומטם.

במקום העבודה שלי המנהלים עוסקים בפתרון בעיות ממשיות כל היום, כלומר לא טסים לחול 21 פעם כדי לגנוח על יזרעאל, ולא מבלשיטים על ריקי מחדרה.

לא, לא כל חברי יש עתיד מטומטמים. ישנם אנשים חכמים שאני מעריך מאוד שמבצעים לו. בוודאי ישנם גם אנשים חכמים ברשימה. בעבר אפילו הועלו כל מיני ספקולציות שהמפלגה היא בעצם שלח, שבעיקר השתמש בלפיד כפרזנטור. כי בהחלט גם אדם מאוד מאוד מטומטם יכול להיות כריזמטי וגם פרזנטור לא רע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שהוא אכן מטומטם, הוא מטומטם לדעתך. כל זה נאמר בהנחה שאין לך מבחני IQ שהוא ביצע שמוכיחים את טענתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני חושב שגם אם הוא מטומטם, כל עוד הוא מקדם רעיונות שנראים לך נכונים זה לא אמור למנוע ממך להצביע לו. אמורים להצביע לרעיונות ולא לדמויות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ציניות] טוב נו, בהשוואה לביבי, שהוא האדם הרביעי הכי חכם בעולם, כולם מטומטמים. [/ציניות]

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי, הכל דעתי (האמת? לא רק שלי במקרה הזה. גם כ״סופר״ לפיד לא בדיוק היה בדרך לנובל. למרות שהוא בטוח פחות גרוע מליהיא ״איך להיות אמא לחייל ישראלי״ לפיד).

הלוואי והיו עושים מבחני אייקיו. אבל זה לא רק אייקיו. אתה יכול לחשוב על הרבה מקרים בהם אנחנו יודעים בוודאות שלפיד הפגין יכולת מספקת להכנס לפרטים של משהו?

(העדר) ההשכלה זה הרי רק סימפטום, כמו שכתבתי גם כבר כמה פעמים ב-600 עמודים, לאופייו של נד נפוח מרוב אהבה עצמית מצפון תל אביב, שאשכרה מטומטם מספיק כדי לצלם את עצמו עם אפוד צהוב על רקע שכונת וילות יוקרתית, או לכתוב ״תיזות״ פוליטיות דביליות להחריד על ״מה זה מרכז פוליטי״ או כל שיט אחר שיוצא לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה דעתכם על שר החינוך הזמני?

תוך יום בתפקיד הבין שהדבר הכי חשוב הוא להביא את ילדי ישראל לכותל לקבל את התנ"ך.

לדעתי ביבי גאון, ישראל היום הולכים לפמפם מעכשיו כתבות על הדתה במערכת החינוך בעידודו של השר החדש, מה שיחזיר כמה קולות מסורתיים להצביע לליכוד במקום לציונות הדתית.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תוהה אם אתה באמת חושב שלראש ממשלה אין שום אחריות על מה שעושים השרים בממשלתו שהוא בעצמו מינה (לא נראה לי אופציה סבירה) או שכרגיל, במקום לענות לטיעונים סבירים אתה מעדיף להתעלם.

לגבי החלק השני, אי אפשר להשוות את ביבי של תחילת העשור הקודם לביבי של עכשיו. כמו הרבה פוליטיקאים אחרים, הוא נכנס למערכת חדור אידאולוגיה ורצון לשנות, ויוצא ממנה ציניקן מאוד ודואג בעיקר לעצמו.

מעבר לזה, מגיע לו הרבה קרדיט על מה שנעשה אז, אבל צריך גם לזכור שהיו עוד דברים שקרו ברקע. המשבר לא התחיל ולא נגמר בישראל.

לביבי לפחות היו כישורים מתאימים כאשר הוא נכנס למערכת. זה הרבה יותר ממה שאני יכול להגיד על מי שנכנס למערכת בשנים האחרונות. אבל הכי קל להאשים את ביבי בכשלונות האישיים של לפיד, כחלון, ליברמן כי זה מה זה באופנה להאשים את ביבי בה-כ-ל.

[ציניות] טוב נו, בהשוואה לביבי, שהוא האדם הרביעי הכי חכם בעולם, כולם מטומטמים. [/ציניות]

יש לך ספק שביבי הוא אחד האנשים המבריקים בזירה הבינלאומית?

אני בכלל לא תומך שלו. אני רק מציין.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לביבי לפחות היו כישורים מתאימים כאשר הוא נכנס למערכת. זה הרבה יותר ממה שאני יכול להגיד על מי שנכנס למערכת בשנים האחרונות. אבל הכי קל להאשים את ביבי בכשלונות האישיים של לפיד, כחלון, ליברמן כי זה מה זה באופנה להאשים את ביבי בה-כ-ל.

רק אם שכחת, הוא נכנס למערכת בשנות ה-90, ולא הפגין כישורים מי יודע כמה מוצלחים אז (פרט להסתה, שכבר אז היתה הצד החזק שלו).

אבל אני חייב להבין, אם ביבי לא אחראי על שום דבר שקורה כי לכל דבר יש שר שאפשר להאשים, על מה הוא כן אחראי?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...