Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 56.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4613

• SlowRide

4433

• פינדר

3493

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון
אם הבנתי נכון, המסקנה שלך היא להצביע למפלגה כמו מפלגת העבודה שרוצה להגדיל את הרגולציה או למִפְלַגַנְץ שנתנה את המקום החמישי ברשימה ליושב ראש ההסתדרות. אין ספק שללייזר שלך מחכה עתיד מזהיר במדינה כזו.

המסקנה שעולה מההודעה של פיקה זה שלא משנה למי תצביע, הקלה ברגולציה ושוק חופשי לא באמת תקבל מהליכוד או מלהקת הבנים המגניבה העכשווית.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה LTFTSZ מבחינת ההנהלה.

Let Them Fuck ThemSelves Zone

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

זה ממש חולני, איך שאתם עומדים מהצד ומתענגים עם עצמכם ;)

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תענוג לקרוא את השרשור היחד בו ההנהלה (כמעט) לא מתערבת.

די, די, תמשיכו.

השרשור מתעורר וחוזר לישון סבבה לגמרי כבר כמה שנים. הוא, במפתיע, לא יותר מתלהם משרשורי "אלפא זה מותג מת! לא, אלפא תחייה לנצח!" מהפורום הכללי. והוא לא גרם לאנשים לפרוש מהפורום בהודעות זועמות ולא התדרדר לרמה של איומים כמו שגם ראינו לא פעם בפורום הכללי. אז כן, יחסית, יחסית, זה שרשור לא רע בכלל.

אם הבנתי נכון, המסקנה שלך היא להצביע למפלגה כמו מפלגת העבודה שרוצה להגדיל את הרגולציה או למִפְלַגַנְץ שנתנה את המקום החמישי ברשימה ליושב ראש ההסתדרות. אין ספק שללייזר שלך מחכה עתיד מזהיר במדינה כזו.

הסקת מסקנות יוצאת דופן. בפרט בשרשור בו נכון לעכשיו יותר מצביעי "זהות" וליכוד מגנץ והעבודה.

המסקנה שעולה מההודעה של פיקה זה שלא משנה למי תצביע, הקלה ברגולציה ושוק חופשי לא באמת תקבל מהליכוד או מלהקת הבנים המגניבה העכשווית.

לא תקבל אותה מאף אחד.

עזוב שאני לא בטוח כמה כלכלנים יחתמו על ההצעות של פייגלין (למרות שבדקתי וראיתי שיש לו כלכלן אחד לפחות ברשימה, שזה כבר טוב).

ריאלית זה לא סביר להניח בכלל שיש פוליטיקאי כלשהו שיש לו את היכולת לפרק לחלוטין את כל מה שבעייתי ודפוק כאן ולבנות מחדש בצורה יעילה יותר.

אפשר אולי לדבר על משהו כמו הפרטה של הרכבת. נגיד.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לתקן פה את כל הבעיות רק פצצת אטום יכולה. אבל בהחלט אפשר לנסות לפתור בעיות ספציפיות כמו למשל רכבות במקום לתרום כסף למיזמי חלליות פרטיים, על תפקידים כמו "שר לאזרחים ותיקים ושוויון מגדרי" וכל מיני שטויות כמו "הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים". מזכיר לי את התמונה הזאת -

when-people-are-starving-and-they-want-money-to-buy-42392529.png

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רומז ל-SpaceIL, הכל במימון פרטי.

רק התמונות בשיגור, זה עם ביבי.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

המדינה תרמה לזה 6 מליון ש"ח.

אז זה לא המון בייחס לעלות הכוללת של הפרוייקט אבל קצת יקר בשביל תמונות עם ביבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתקן פה את כל הבעיות רק פצצת אטום יכולה. אבל בהחלט אפשר לנסות לפתור בעיות ספציפיות כמו למשל רכבות במקום לתרום כסף למיזמי חלליות פרטיים, על תפקידים כמו "שר לאזרחים ותיקים ושוויון מגדרי" וכל מיני שטויות כמו "הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים".]

פצצת אטום יותר זול.

פתרון ביניים יכול להיות סגירת עיסקה עם ממשלות קנדה/ארה"ב/אוסטרליה/איחוד האירופי/הממלכה המאוחדת/רוסיה על כך שנותנים לבחור למי שחפץ בכך איזה אזרחות שבא לו מהרשימה, כסף לרילוקיישן, פיצוי על רכוש שנשאר, למכור את הקרקע לסעודים או משהו, ולסגור את הבסטה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק כמה המדען הראשי תורם לסטארט-אפים בתחילת דרכם, בשנה.

מה שונה?

Sent from my ZTE B2017G using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה לא שונה, גם זה מיותר.

לדעתי המדינה לא צריכה לסבסד סטרטאפים בדיוק כמו שהיא לא מסבסדת את הפיצוציה בפינת הרחוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לך שהזכרת לי איפה אני נמצא, וכמה פרגון יקר פה. סה"כ מה הם עשו, בנו חללית ושלחו אותה לירח, ביג פאקינג דיל, כל סוכנות חלל רצינית עושה את זה גם.

ועל זה החוצפנים גם לקחו 6 מיליון ש"ח מהמדינה. שזה משהו כמו אחוז עד שני אחוז מהפרויקט, ובערך, כמה, חצי שקל - שקל מכל אזרח? מטורף. ובסה"כ לא השקיעו פה כלום בתמורה, לא שילמו משכורות לישראלים, לא בנו את החללית ע"י חברה ישראלית, בישראל, לא נצבר פה שום ידע שאולי אפשר יהיה להשתמש בו אח"כ, לא השקיעו בחינוך, כלום ושום דבר. בטח קנו חללית בעלי אקספרס בשקל וחצי ולקחו את כל הכסף לעצמם.

גילוי נאות: קרוב משפחה שלי עובד ב-SpaceIL. ולא, הוא לא יצא מורווח בצורה יוצאת דופן מהפרויקט (לפחות כלכלית).

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שונה, גם זה מיותר.

לדעתי המדינה לא צריכה לסבסד סטרטאפים בדיוק כמו שהיא לא מסבסדת את הפיצוציה בפינת הרחוב.

תזכיר לי מתי הפיצוציה שליד הבית שלך עשתה אקזיט של 3.4 מיליארד ד'? (אורבוטק)

אולי 1.6 מיליארד ד'? (מזור רובוטיקס)

ואם יש לך ספק אם אתה נהנה מזה - אז מאוד. המסים שמשלמים כל הנוגעים בעסקה, כולל העובדים הפשוטים, מדפנים יפה את הבטן של רשות המסים.

זה לא סבסוד, זה השקעה.

Sent from my ZTE B2017G using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אתה לא יודע אם אתה נהנה מזה וכמה כי אתה לא יודע על מה יוצאים כספי המיסים.

לדעתי המדינה לא צריכה להשקיע בעסקים, יש משקיעים פרטיים. במקום שיד אחת תעמיס קשיים (דוגמא כמה הודעות למעלה) ויד שניה תציע סבסוד, אפשר פשוט בלי.

בנוגע למחאת יוקר הפרגון, לא הבנתי איפה בדברי יש רמז לזלזול או חוסר הערכה לפרוייקט הזה, או לכל פרוייקט אחר. הביקורת היחידה שלי היא על התנהלות המדינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום קשר בין ביורוקרטיה מגבילה לתמיכה ממשלתית בפרויקטים כאלו ואחרים. כלום. אתה יכול לתמוך באחד מהם, בשניהם או באף אחד מהם.

רק ככה סתם על הדרך, יש איזו מדינה שאתם די אוהבים להתייחס אליה כמודל לחיקוי, שהשקיעה לא מעט בסוכנות החלל הממשלתית שלה. רמז: לא רוסיה, ולא סין.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...