Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 56.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4599

• SlowRide

4420

• פינדר

3472

• m3x7r3m3

2926

טוב, אחרי יום ארוך ומתיש יצא לי לראות אתמול חדשות שכללו פנינים של אמסלם ותגובות כלליות של הליכוד על זה שלפיד העז לענות על שאלות משטרה פעם אחת.

לא האמנתי שאני שומע דברים כאלו מדוכן הנואמים בכנסת.

אף פעם לא חיבבתי את הליכוד כי עוד משנות ה-90 הוא ייצג את כל מה שלא אהבתי בפוליטיקה, אבל איך הוא הגיע למצב כזה? עבריינים ערסים בגרוש, לקקנים אינסופיים...

תמיד דגלתי בפיתוח הארץ והגנה עליה בכל דרך אפשרית - חוקית, צבאית, טכנולוגית - כל אחד ומה שהוא יכול לתרום. השנים האחרונות גורמות לי לתהות מה בכלל נשאר מאותו רעיון הנקרא "מדינת ישראל" שקיים, כנראה, רק בראש שלי. המציאות היא מדינה אחרת...אחת שאני לא מספיק מתלהם, לא מספיק שונא, לא מספיק שבטי בשבילה.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עסקנים ואופרטוניסטים השתלטו על המפלגה. כמו שראינו, זה לא מפריע לאנשים להמשיך להצביע לליכוד. לדעתי הדרך היעילה ביותר להחזיר את המפלגה הזאת למסלול, היא להתפקד לליכוד ולהצביע בפריימריז.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

התשובה לטענה הזו היא משל החיתולים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עסקנים ואופרטוניסטים השתלטו על המפלגה. כמו שראינו, זה לא מפריע לאנשים להמשיך להצביע לליכוד. לדעתי הדרך היעילה ביותר להחזיר את המפלגה הזאת למסלול, היא להתפקד לליכוד ולהצביע בפריימריז.
יזרקו אותך מהמפלגה. ע"ע הליכודניקים החדשים.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במפלגות האחרות נמצאים כמובן ל"ו הצדיקים.

העניין הוא...שמבחינתי זה באמת לא משנה. יש מפלגה בשלטון, בין אם היא זו שהצבעתי לה או לא. אחרי הבחירות, אנחנו מתמודדים עם תוצאותיהן ביחד באותה קדרה ולכן לדעתי זו זכותו של כל אזרח לדרוש מהממשלה (כמייצגת רצון העם) בגרות, מחשבה, ניתוח מהלכים ויכולת מנהיגות שלא נשענת על "מי צועק הכי חזק על אחרים" בלבד.

אני חושב שאין לנו את הפריבילגיה ליצור שסעים עמוקים מידי בחברה בצורה כזו אם אנחנו רוצים להמשיך ליצור חברה חזקה ותומכת. רידוד השיח הציבורי/פוליטי והתלהמות פועלים כמו סרטן ואני לא רוצה שהפוליטיקה שלנו תורכב מ"איתנו או נגדנו" באופן בלעדי.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יזרקו אותך מהמפלגה. ע"ע הליכודניקים החדשים.

היועץ המשפטי של הליכוד מנסה על דעת עצמו לשלול מאנשים מסויימים את החברות במפלגה. כמובן שזה לא חוקי.

הוא ניסה לעשות זאת עם ח"כ שירן השכל, שלרוב לא מיישרת קו עם החבר'ה שם, בית הדין של הליכוד זרק אותו מכל המדרגות.

הוא ניסה לעצור את ההתפקדות של הל"ח בזמן שבתעשייה האוירית ובחברת החשמל ממשיכים לפקוד ונבלם.

הוא שלל על דעת עצמו את החברות של כמה ממובילי הל"ח, היום אם אני לא טועה הם מגיעים לבית הדין של הליכוד.

הל"ח גייסו חצי מיליון שקלים בקמפיין האחרון כדי לממן יעוץ והגנה משפטית.

ההתנהגות שלו היא בדיוק מה שכל אזרח צריך לרצות לבער מהמפלגות וביחוד ממפלגות השלטון.

לסיכום, אף אחד לא יזרוק אותי מהמפלגה (לא אומר שלא ינסו) המפלגה לא של אבא שלהם והם לא יעשו בה מה שבא להם.

מציע לכם להצטרף אלי. אם לא אלי אז למפלגה אחרת עם פריימריז.

אגב, זה הרבה יותר פשוט ממה שחושבים. לא צריך לצאת מהבית. מגגלים הליכודניקים החדשים ומתפקדים.

בפריימריז מקבלים מכתב, הולכים להצביע קרוב לבית. זהו.

נ.ב

בליכוד לפחות, צריך להיות חבר מפלגה 16 חודשים כדי לקבל זכות להצביע בפריימריז. מי שרוצה להצביע בפריימריז הקרובים צריך להתפקד עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במפלגות האחרות נמצאים כמובן ל"ו הצדיקים.

אכן. אין ספק שטיעונים בנוסח "גם אתם קקי" הם בדיוק מה שאנחנו צריכים שיוביל אותנו לתוך העשור השלישי של המאה ה-21.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די ספייר,

אתה מוציא את כל הכיף עם השטויות שלך. כל מיני שטויות כמו: היגיון, חשיבה ביקורתית, רצון אמתי לשיפור. אתה ממש מבאס.

בכלל, למה לשאוף להפוך את המדינה להיות 9/10 כשבמקום זה אפשר להיות שמח שאתה 2/10 ויש מישהו אחר שהוא 1/10?

למי פאקינג אכפת מה קורה אצל אחרים? אני עושה בדק בית אצלי. אם אצלי יש חברי כנסת כמו כל הליצנים שמסתובבים כרגע בליכוד, אז אני רוצה לעשות בדק בית, כדי שאני אשתפר. לא כדי שאחר יהיה פחות טוב, אלא כדי שאני אשתפר.

אם נמשיל למשחק כדורסל: אני קבוצת הליכוד, ניצחנו, איזה כיף. באמת. אבל בזמן האחרון, למרות הנצחון אנחנו משחקים חרא. אז הולכים ומנסים להשתפר באימונים. זה לא אומר שבמשחק הבא נפסיד, זה רק אומר שנשחק טוב יותר.

כשאני מצדבר על הקבוצה שלי אחרי ניצחון (וכנראה בדרך לעוד נצחון), לא אכפת לי מקבוצה אחרת, אלא מאיך אני נראה.

זה מדהים איך בדיונים פוליטיים השיח הפך להיות סביב איזו מפלגה ראוי שתנצח במקום איך לשפר את המדינה.

אגב, התופעה הזו של "אבל הוא קקי יותר גדול" היא חטא של כל הקשת הפוליטית (גם אם אנשי בל"ד/מרץ היו חכמים, היו מעיפים מזמן את הליצנים שלהם). מבחינתי היא מאכזבת.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היועץ המשפטי של הליכוד מנסה על דעת עצמו לשלול מאנשים מסויימים את החברות במפלגה. כמובן שזה לא חוקי.

הוא ניסה לעשות זאת עם ח"כ שירן השכל, שלרוב לא מיישרת קו עם החבר'ה שם, בית הדין של הליכוד זרק אותו מכל המדרגות.

הוא ניסה לעצור את ההתפקדות של הל"ח בזמן שבתעשייה האוירית ובחברת החשמל ממשיכים לפקוד ונבלם.

הוא שלל על דעת עצמו את החברות של כמה ממובילי הל"ח, היום אם אני לא טועה הם מגיעים לבית הדין של הליכוד.

הל"ח גייסו חצי מיליון שקלים בקמפיין האחרון כדי לממן יעוץ והגנה משפטית.

ההתנהגות שלו היא בדיוק מה שכל אזרח צריך לרצות לבער מהמפלגות וביחוד ממפלגות השלטון.

לסיכום, אף אחד לא יזרוק אותי מהמפלגה (לא אומר שלא ינסו) המפלגה לא של אבא שלהם והם לא יעשו בה מה שבא להם.

מציע לכם להצטרף אלי. אם לא אלי אז למפלגה אחרת עם פריימריז.

אגב, זה הרבה יותר פשוט ממה שחושבים. לא צריך לצאת מהבית. מגגלים הליכודניקים החדשים ומתפקדים.

בפריימריז מקבלים מכתב, הולכים להצביע קרוב לבית. זהו.

נ.ב

בליכוד לפחות, צריך להיות חבר מפלגה 16 חודשים כדי לקבל זכות להצביע בפריימריז. מי שרוצה להצביע בפריימריז הקרובים צריך להתפקד עכשיו.

היוע"מ לא מנסה על דעת עצמו. הוא מסתמך על דברי שאר חברי הליכוד. כולל ראש הממשלה עצמו, שדואג לטפח סביבו בשנים האחרונות בדיוק את אותם טיפוסים שכולנו לא רוצים לראות במפלגה. עריכה אחרונה על ידי audiR8

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להסתמך על דברי מי שהוא רוצה. לליכוד יש תקנון וצריך לעמוד בו. להסתמך על דברים של דוד ביטן... זה לא הופך את זה לחוקי. גם ראש הממשלה יכול להגיד, אנחנו עדיין לא דיקטטורה.

מסתבר שכרגע אכן יש דיון בבית הדין של התנועה, אבי הלוי מול כמה מראשי הליכודניקים החדשים והיצוג המשפטי שלהם, איתן הברמן, היועץ המשפטי לשעבר לליכוד. אעדכן בתוצאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ראש הממשלה יכול להגיד, אנחנו עדיין לא דיקטטורה.

בנוגע לזה, המצב הפך לדי מפחיד. הצבעה על העובדות בנוגע לשליט העליון זוכה לשלל הצהרות שמישהו מנסה "להפיל את השלטון", מפלגת השלטון פחות או יותר שולחת בכל הזדמנות אחרי ביקורת שמעבירים על התנהלות הממשלה והכנסת/החלטות שמתקבלות, תגובה רשמית שאומרת למי שלא הצביע לה "הפסדתם, שבו בשקט" (לא בדיוק איך שפועלת דמוקרטיה עד כמה שזכור לי...)

ואז יש לנו את התופעות בשם אמסלם, שמתבטא כמו העארס הכי גדול שתמצאו ביציע ג' במשחק של בית"ר, ושבר את השיא של עצמו עם "לא מלשינים" (כי עדיף לטאטא פשעים מתחת לשולחן. למד מחברו הטוב? מי יודע), ומירי רגב שנראה שממש קשה לה לא לפלוט בטעות "הוד רוממותו נתניהו" במקום "ראש הממשלה נתניהו". אני לא חושב שאי פעם ראיתי לקקנות דוחה שכזו בממשלה, הזוי איך שזה מתנגש עם ההתנהלות הבהמתית והדוחה שלה בכל הזדמנות אחרת.

כמובן שזו לא יד המקרה, זו הקליקה שהוא רוצה לטפח לעצמו, הם יעשו בהינד עפעף כל מה שיגיד ללא טיפת חשיבה עצמאית, וזה לא פחות ממפחיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם ממש מצחיק, כי כשהוא קורא ללפיד שטינקר/מלשין הוא בעצם מודה בהאשמות כלפי נתניהו.

הרי שטינקר זה מי שמספר למשטרה על משהו לא חוקי שנעשה. כלומר, נעשה משהו לא חוקי ועכשיו לפיד הלשין.

במצב אחר הוא היה קורא ללפיד שקרן, אבל הוא השתמש בשטינקר.

כל פעם כשאני רואה נאומים של אנשים כמוהו אני נזכר בעובדה הפשוטה שמנת משכל מתפלגת נורמלית באוכלוסייה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו במדינת הקקמייקה שאני נמצא בה, שר נאלץ להתפטר לאחר פוסט שהוא כתב בפייסבוק. אבל אצלנו איבדו את הבושה מזמן.

מדהים אותי שאנשים רואים את ההתנהגויות של כל אותם בכירי קואליציה וממשלה וחושבים שזה הגיוני שהם ינהלו את המדינה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...