Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יתרונותיו וחסרונותיו של מישלין PS3? וגם שאלה לגבי קוד מהירות

iAmital
שימו לב! השרשור הזה בן 4066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים לכולם

רציתי לדעת מה יתרונותיו וחסרונותיו של מישלין PS3?

וגם אם קוד המהירות שלי הוא H אני יכול לשים צמיג עם קוד מהירות גדול יותר?

תודה רבה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ברשיון הרכב של רכבך יש הזכרת קוד מהירות?

במידה וכן אז שווה לברר אם מותר קוד מהירות הגבוה מ- או חובה את זה המצויין ברשיון הרכב.

במידה ולא מומלץ לשים צמיג בעל קוד מהירות השווה או גדול מזה הרשום בספר הרכב.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צהריים טובים לכולם

רציתי לדעת מה יתרונותיו וחסרונותיו של מישלין PS3?

וגם אם קוד המהירות שלי הוא H אני יכול לשים צמיג עם קוד מהירות גדול יותר?

תודה רבה :-)

שלום וברכה,

לגבי קוד המהירות, מותר לך על פי הוראות משרד התחבורה להרכיב צמיגים בקוד מהירות תואם למפרט הרכב שלך או גבוה יותר. אין לך אפשרות להרכיב צמיגים בקוד מהירות נמוך יותר וזה תופס לגבי רכבים משנת 2006 ומעלה.

לגבי יתרונות ה PS3 של מישלין: אחיזה בכביש רטוב ויבש היא מצויינת. השחיקה של הצמיג הספציפי הזה לעומת צמיגי ספורט אחרים היא איטית יותר בגלל הרכב החומר של הצמיג, מלבד זאת גמישות הצמיג היא טובה.

מחיר הצמיג הוא בהתאם לאיכויותיו אך כדי לדעת את המחיר המדוייק צריך את מידת הצמיג.

נשמח לעזור ולתת לך מחיר לצמיג טוב,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...