Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדש (בערך) בעולם השטח, מחפש סינגלים במרכז.

4special
שימו לב! השרשור הזה בן 4071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נתחיל עם זה שאומר, ברוכים הנמצאים, אני חדש בפורום :-D ואחרי ששמעתי די הרבה המלצות החלטתי להרשם.

נתחיל עם זה שאספר שבאתי מהפורום של פול גז למי שמכיר (אלו שרוכבים על 2 אם יצא לכם לראות פעם)

אני רוכב על אופנוע מאז שאני זוכר את עצמי, בין היתר רוכב גם בשטח.

לאחרונה רציתי לצרף את בת הזוג שלי לטיולים שתחווה קצת מהשבילים והדרכים היפות שיש לארצנו להציע.

לצערי היא לא רוכבת על אופנועים (כמה שלא ניסיתי לשכנע) אז החלטתי להכנס איתה לשטח עם רכב, כרגע אני בתהליכים של בחירת ג'יפ מתאים אבל כשנגיע לגשר, נשרוף אותו (כאשר אחליט על כמה ראויים אתייעץ בהתאם).

הסיבה שפתחתי את השרשור (אחרי כל החפירה, מצטער) היא לשאול על דרכי שטח עם רכב, כרגע ברשותי טויוטה איילקס (רגילה לא 4*4 אבל מוגבהת) ובינתיים עד שנביא ג'יפ ראוי אני מחפש סינגלים רק כדי שהיא תקבל טעימה של שטח ותראה מה זה, אני מחפש סינגלים

לא קשים מידי כדי שאני לא אתקע, באיזור המרכז ועד לכיוון ירושלים. לצערי הדרכים היחידות שאני מכיר מתאימה אך ורק לשתי גלגלים.

תודה לכולם ושבוע טוב :D

נ.ב - ביצעתי חיפוש בפורום, לא עלו תוצאות יעילות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל עם זה שאומר, ברוכים הנמצאים, אני חדש בפורום :-D ואחרי ששמעתי די הרבה המלצות החלטתי להרשם.

נתחיל עם זה שאספר שבאתי מהפורום של פול גז למי שמכיר (אלו שרוכבים על 2 אם יצא לכם לראות פעם)

אני רוכב על אופנוע מאז שאני זוכר את עצמי, בין היתר רוכב גם בשטח.

לאחרונה רציתי לצרף את בת הזוג שלי לטיולים שתחווה קצת מהשבילים והדרכים היפות שיש לארצנו להציע.

לצערי היא לא רוכבת על אופנועים (כמה שלא ניסיתי לשכנע) אז החלטתי להכנס איתה לשטח עם רכב, כרגע אני בתהליכים של בחירת ג'יפ מתאים אבל כשנגיע לגשר, נשרוף אותו (כאשר אחליט על כמה ראויים אתייעץ בהתאם).

הסיבה שפתחתי את השרשור (אחרי כל החפירה, מצטער) היא לשאול על דרכי שטח עם רכב, כרגע ברשותי טויוטה איילקס (רגילה לא 4*4 אבל מוגבהת) ובינתיים עד שנביא ג'יפ ראוי אני מחפש סינגלים רק כדי שהיא תקבל טעימה של שטח ותראה מה זה, אני מחפש סינגלים

לא קשים מידי כדי שאני לא אתקע, באיזור המרכז ועד לכיוון ירושלים. לצערי הדרכים היחידות שאני מכיר מתאימה אך ורק לשתי גלגלים.

תודה לכולם ושבוע טוב :D

נ.ב - ביצעתי חיפוש בפורום, לא עלו תוצאות יעילות.

הקוברות באשדוד, יש שביל גישה צמוד לבסיס של פלמחים שאם נוסעים עליו עד הסוף מגיעים לקבורות

תוריד אוויר ותהנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקוברות באשדוד, יש שביל גישה צמוד לבסיס של פלמחים שאם נוסעים עליו עד הסוף מגיעים לקבורות

תוריד אוויר ותהנה

תודה אחי

תאמת עשיתי גם את איזור בן שמן, דרך לטרון וסינגל ליד נחל נבה באיזור מכבים-רעות היה גם כן טוב.

לא הקשה על הרכב, בקיץ אני יכול לקחת אותו למקומות קצת יותר קיצוניים הבעיה עכשיו זה שאם יהיו שלוליות גדולות

אני אתחפר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אחי

תאמת עשיתי גם את איזור בן שמן, דרך לטרון וסינגל ליד נחל נבה באיזור מכבים-רעות היה גם כן טוב.

לא הקשה על הרכב, בקיץ אני יכול לקחת אותו למקומות קצת יותר קיצוניים הבעיה עכשיו זה שאם יהיו שלוליות גדולות

אני אתחפר..

אני נעול מאחורה ויש מקומות בבן שמן שאני לא עולה ,

תל חדיד גם אופציה עבורה ,

ממליץ בחום רב לעבור כבר ל 4*4 ולהגיע לטיולים - אנחנו קבוצה של 10-15 גימיינים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אחי אני מת לעבור, חבל שאי אפשר לקנות ג'ימני חדש מהחברה יותר לצערי אני לא מבין מספיק ברכבים כדי לדעת מה לבדוק ברכב יד שניה, במיוחד לא בג'יפים שהבדיקה היא פי 10 יותר פרטנית בטח.

בגלל זה אני לא ממהר לקנות אני מנסה ללמוד את השוק, מה טוב ומה רע ומה בכלל הסגנון שאני מחפש.

לצערי גם פורומים של רכבי שטח ו4*4 פחות פעילים בארץ, בדקתי כמה ולאף אחד אין ממש גודש אנשים שרושמים שם..

עריכה: אגב כמעט שכחתי, לכמה מומלץ להוריד אוויר? 13-15 ככה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אחי אני מת לעבור, חבל שאי אפשר לקנות ג'ימני חדש מהחברה יותר לצערי אני לא מבין מספיק ברכבים כדי לדעת מה לבדוק ברכב יד שניה, במיוחד לא בג'יפים שהבדיקה היא פי 10 יותר פרטנית בטח.

בגלל זה אני לא ממהר לקנות אני מנסה ללמוד את השוק, מה טוב ומה רע ומה בכלל הסגנון שאני מחפש.

לצערי גם פורומים של רכבי שטח ו4*4 פחות פעילים בארץ, בדקתי כמה ולאף אחד אין ממש גודש אנשים שרושמים שם..

עריכה: אגב כמעט שכחתי, לכמה מומלץ להוריד אוויר? 13-15 ככה?

דיונות 13-10

טיפוס סלעים 15

עם צמגי שטח מלא אפשרי גם 7 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה ניתן להתעדכן בטיולים?

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...