Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ברשותי פולו TSI 2011 ואני מעונין להחליף לג'אנטים מגנזיום

חן 2
שימו לב! השרשור הזה בן 4091 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1. במוסך המרכזי של פולקסווגן בחיפה הציעו לי את הג'אנטים שדומים לג'אנטים של הפולו GTI [הם עצמם לא מרכיבים אלא מוסרים לפנצ'ריה שאת שמה מסרבים למסור לי] הג'אנטים כמובן סיניים

האם כדאי ללכת על העסקה הזאת?

האם למישהו יש ניסיון עם הג'אנטים הללו?

2.כמו כן שמעתי על רשת חדשה של צמיגים וג'אנטים [צ'ק אפ] -מישהו מכיר ,התנסה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל המלצתי היא שתרד מזה, בד"כ מדובר בג'אנטים לא איכותיים, קשים לאיזון ומגיעים כמעט תמיד עם תופעה של רעידות בהגה במהירות גבוהה.

בנוסף, חוץ מיופי אין כאן כלום, הם לא קלים, לא חזקים, סתם דרעק שלא עדיף משום בחינה פרט למראה על החישוקי ברזל שלך.

האופציה הכי טובה היא לנסות למצוא סט ג'אנטים מקוריים של פולו GTI מפירוק.

נגיד והחלטת כן לקנות את הג'אנטים הסיניים, אז לך תקנה לבד את הג'אנטים האלו. אתה תחסוך לפחות 25% פערי תיווך.

שנה שעברה שבדקתי היה ניתן להשיג אותם בגודל 15" במחיר של 1800 כולל התקנה ואיזון, ולא עשיתי סקר שוק מקיף מדי.

אני מאמין שהיום תוכל למצוא את זה אולי גם בקצת פחות.

דבר עם אביחי מפיטסטופ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן מה שלומך !

א. המלצתי אלייך לא לרכוש ג'אנטים דרך יבואן הרכב, סתם הוצאה מיותרת הרי שגם ההרכבה היא מקומית ולא קשורה בשום אופן לפולקסווגן.

ב. בקשר לג'אנטים של GTI מפירוק, זאת אופציה אבל קח בחשבון שמידת הצמיד של GTI היא שונה משלך, יהיה צריך לשנות זאת ברשיון הרכב וגם הצמיג הרזרבי שלך יהפוך ללא שמיש בעליל ,הרי שג'אנט GTI לא נכנס למקום של הצמיג הרזרבי בפולו TSI כי הוא גדול מדי. בנוסף הצמיגים יהיו יקרים יותר ונוחות הנסיעה שלך תרד משמעותית.

ג. בפורום ישנם מספר ספונסרים איכותיים שמשווקים חישוקים טובים. החישוקים שלי הורכבו ב ג.מ. פורטל ואני מאוד מרוצה.

הנה קישור http://www.carsforum.co.il/cars/מדריך-עסקים/201/ג.מ.-פורטל

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה לא ממש נחוץ, רד מיזה. תוספת שרק מביאה בעיות. למרות שהבטיחו לפני הרכישה אחריות לרעידות, אתה לעולם לא תוכל להוכיח שזה מהג'נטים, לאחר כמה וכמה איזונים שלא הועילו, פשוט התיאשתי. לאחר שהכסף עבר לסוחר, הוא יעשה ממך אידיוט, כדי להוכיח שאין שום רעידות או שזה לא מהג'נטים. חבל, חבל שהלכתי על זה.

נהג מנוסה
:roll:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שעם הסיניים תהיה בעיה [למרות במוסך הוא נישבע לי שאין תלונות בנתיים]

ועוד תובנה-אם אני ירכיב ג'אנטים איכותיים [מומו.בורבט ודומיהם] הסיכוי שלי להתקל בתופעת הרעידות שואף לאפס-נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפת ג'אנטים פותחת תיבת פנדורה בדרכ של הזנחת בולמים מתלים וכל מה שמסביב, אם אתה שואל אותי אל תחליף תשאר עם מה שיש ותשמור תכסף לעצמך, אם כבר החלטת בכל זאת להחליף לך לאחת הפנצ'ריות ושים לך ג'אנט ממותג מוכר (לא ששם לא יכולות לקרות תקלות)

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש

בעלייה באיביזה מ- 15 ל 16, רוחב הצמיג עולה באופן אגריסיבי מ 185 ל 215 נכון??

בפולו החדשה ראיתי, שהדגם עם 5 דלתות יש עליו צמיגים כמו שלי 185 60 15 ודגם ה YOUNG יש לו 195 55 15 (ראיתי בשטח:wink: )

לדעתי העליה המתונה יחסית בפולו בין 185 ל 195 יותר הגיונית מאשר העליה הקטלנית של האיביזה??

השאלה שלי, האם אני יכול גם להרכיב אותם צמיגים כמו של ה YOUNG על האיביזה שלי? (למרות שזה לא מופיע בספר רכב)

הרי זה יוסיף קצת אחיזה, וכמעט לא יפגע בנוחות!8)

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיני טוב..לא טוב.. יעשה בעיות? כן או לא

אני חושב ש30 שנה של ייבוא גאנטים וצמיגים בארץ,הלקוחות מרוצים לבינתיים!

יש אצלנו לקוחות עם מכוניות יוקרה שלא תמיד שמים מותגים,והרכב נוסע פיקס,הרבה מהאיכות של הגאנט נמדד גם במי שהתקין אותו

לפותח השירשור,אנחנו מייביאים גאנטים גם למוסך שריצתה לרכוש ממנו וגם לפנצריה שריצתה את שמה,אשמח אם תיצור קשר בפרטי ואענה לך על שאלותיך.. שבוע טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. במוסך המרכזי של פולקסווגן בחיפה הציעו לי את הג'אנטים שדומים לג'אנטים של הפולו GTI [הם עצמם לא מרכיבים אלא מוסרים לפנצ'ריה שאת שמה מסרבים למסור לי] הג'אנטים כמובן סיניים

האם כדאי ללכת על העסקה הזאת?

האם למישהו יש ניסיון עם הג'אנטים הללו?

2.כמו כן שמעתי על רשת חדשה של צמיגים וג'אנטים [צ'ק אפ] -מישהו מכיר ,התנסה?

הי,

לאחר שמכרנו מספר לא מועט של ג'אנטים סינים, אפשר לומר בוודאות כי הג'אנטים בהחלט טובים. לקוחות שרכשו מאיתנו הם מאוד מרוצים מהקניה. לגבי המחיר זה בערך 1800 ש"ח לסט. בורבט זה מותג גרמני ואיכותי. מחירו בהתאם

נשמח לעזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלא הייתי מספיק ברור אז הנה

אני מעונין ב'גאנטים איכותיים בלבד-לא משנה המחיר

ללא התאמות וללא קומבינות

אם למישהו יש הצעה-אהלן וסהלן

momo BORBET OZ וצפונה-לא צריך שום התאמות וקומבינות כי הם עומדים בסטנדרט אירופאי בטח שלאוטו שלי

אשמח להצעות....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4091 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...