Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מחברים ברז גדישה ב20VT

ZCTB82
שימו לב! השרשור הזה בן 4083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי איביזה 20VT עם ציפ ,ואני רוצה להרכיב ברז גדישה ולבטל את הN249 או N112 לא זוכר בדיוק איזה מהם מבטלים. משהוא כאן יכול להסביר לי איך לבצע את זה ואם יש תמונה זה יעזור מאוד. תודה ושבת שלום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הבחור שמכר לי את הרכב יש אבסולוט. אני לא מעוניין בלעלות גדישה אלה רק בכדאי ליצב אותה טוב יותר מהחישנים המקורים של הרכב וגם השביל להשיג מראה נקי יותר ונטול עודף צינורות במנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי,גם אם אני לא מעלה גדישה,אלא מכוון אותה לפי מה שהתוכנה דורשת זה לא יעבוד?

ואיך אני מסיר את 2 החישנים האלו?

תודה על התגובה המהירה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שאתה מעדכן גירסה לאבסולוט פתוח לבוסט, או שאין לך מה לשים את הברז כי אתה לא יכול. כדי להוריד את החיישנים גש לסדנא שלא יוצרו בעיות.

If you're a DJ, whether you're a local DJ or a superstar, if you pull a crowd and you give people a great night with your music then you're #1 anyway. Armin van Buuren

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה דניאל! אין אפשרות להחליף את החישן גדישה (N75ׂ) בברז אם החישן מזיף? ולכוון את הברז לפחות גדישה ממה שהתוכנה דורשת? אני באמת לא מצליח להבין למה זה לא אפשרי,אשמח אם תסבירו לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אפשרי, אישית אני לא אוהב לבטל סתם ככה חיישנים, במיוחד שמדובר על N75.

אני לא יודע אם בברז גדישה זה אותו דבר אבל בוסט קונטרולר למשל, מחברים לN75.

אם אתה חושד בN75, תחילף אם מישהו אחר ותראה אם יש שיפור. קראתי איפשהו שניתן לנקות/לשמן אותו ולפעמים זה עוזר.

בכל מקרה החיישן הזה לא עולה הרבה (סביבות 400 ש"ח, מאיביי קצת פחות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברז גדישה מכני עולה 10$ ולכן הוא עדיף מלהשקיע 400 שקלים או יותר על משהו כמו גרידי למשל שעולה פי כמה. אני אתחיל בלבטל את ה249 ונראה אם יש שיפור,אם יש אז אשאיר את ה75 המקורי אם לא אז אחליף אותו בברז.תודה על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי אנשים בחול שמנתקים גם את ה249 וגם את ה 112,זה תקין? ואז צינור אחד מתחבר לפורק והצינור השני מתחבר לווסת דלק.מה קורה עם הצינור שמתחבר ליחידה של המשאות בוקר טוב שיושבת על הבלוק,מה עושים איתו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה מבטלים את החיישנים האלו..

הצינור וואקום המקורי מתבטל ובמקומו מתחבר צינור מהווסת לחץ דלק אל הוואקום של הפורק (אם אני לא טועה).

אם זה יעזור לך אני יכול לצלם לך איך נראה המעקף אצלי..

לגבי המשאבת בוקר טוב, יש חלק שנקרא BLOCK OFF PLATE שהוא מתחבר לצינור שדיברת עליו.

http://www.034motorsport.com/engine-components-18t-sai-blockoff-plate-secondary-air-injection-block-off-for-18t-p-21646.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, אחלה מדריכים! יש אפשרות לקנות את האטם בארץ? ואם אתה יכול אשמח לראות איך אתה עשית את המעקף אצלך ברכב.שוב, תודה על העזרה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהזדמנות מחר אני אצלם לך..

לא נראה לי שתמצא את האטם הזה בארץ, יש כמה חברות בחו"ל שמייצרות אותו (034, INA, FORGE וכו') לכן הכי פשוט להזמין אותו מחו"ל.

תיקון קל: לא אני עשיתי את המעקף אלא חבר טוב :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...